Jump to content

D-1200 varijatorius


storulis

Recommended Posts

Turiu klausima gal kas keitėte dronningborg 1200 pavarų dėžės varijatoriaus guoli ar reikia nuimt dėže ar taip išsiardo

Mano 1250 bet turėtų būt taspat. Dėžės imt nereikia, atsukt tiesiog tą visą sankabos gaubtą su varijatorium ir imt žemėn. paskui iš galo varijatoriaus išsuki ilgą tokį varžtą ir nusikala pats varijatorius. Toliau nebepamenu tiksliai bet rods niekas daugiau nebelaiko ir ašį galima su sankaba išnert iš to bliūdo. Ten rasi du guolius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas gali but kad kaista kuliamosios variatoriaus viena lekste nebeismanau ka tvarkyt isardziau lyg ir viskas tvarkoi dirzas apynaujis

Šiaip logiškai pagalvojus gali kaisti tik nuo trinties šiuo atveju. :icon-rolleyes: Greičiausiai prabuksuoja diržas. Netinkamas diržas arba labiau tikėtina kad gerai nevaikšto varijatorius ir neįtempia kaip reikiant diržo. Galimi varijatoriaus strigimai dėl išdilimų arba stipriai užnešta dulkėm su tepalu.

Nepamiršk, kad varijatorių sudaro du skriemuliai, ar tikrai abu išardei ir viskas ok?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalinkit, kaip suspaudziat spyruokles varijatoriaus pvz. ant dezes apacioj kai dar reikia varztukus isukt suspaudejus kokius naudojat ar kaip kitaip

Dėl nežinojimo beardydamas taipogi buvau paleidęs tą spyruoklę :D . Tai surinkau gan paprastu būdu- paėmiau ilgasriegį kur būna ūk prekių parduotuvėse ir porą juostų metalo su išgręžta skyle. Tokiu būdu ir suspaudžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalinkit, kaip suspaudziat spyruokles varijatoriaus pvz. ant dezes apacioj kai dar reikia varztukus isukt suspaudejus kokius naudojat ar kaip kitaip

Dėl nežinojimo beardydamas taipogi buvau paleidęs tą spyruoklę :D . Tai surinkau gan paprastu būdu- paėmiau ilgasriegį kur būna ūk prekių parduotuvėse ir porą juostų metalo su išgręžta skyle. Tokiu būdu ir suspaudžiau.

Aciu, as irgi ta pati varianta panaudojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Prie to pačio. Pas mane Durnenborgas 1200 , Parėjo variatoriaus diržas. Nupirkau kitą, Nukuliau vos desėtką ha. - žiūrau ir šis bando plėšytis. Kame šaknys? Kiba kokie guoliai parėję. Bet kai diržą keičiau - rods nieks nekleba, Gal kam buvo panaši situacija? Pirmas diržas parėjo nes apsitepalavo nuo hidromovos. Viską rods sukroviau į vietas- tepalų neleidžia tik per patį galą palašą, Bet nesmarkiai tad tingiu vėl ardyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pačio. Pas mane Durnenborgas 1200 , Parėjo variatoriaus diržas. Nupirkau kitą, Nukuliau vos desėtką ha. - žiūrau ir šis bando plėšytis. Kame šaknys? Kiba kokie guoliai parėję. Bet kai diržą keičiau - rods nieks nekleba, Gal kam buvo panaši situacija? Pirmas diržas parėjo nes apsitepalavo nuo hidromovos. Viską rods sukroviau į vietas- tepalų neleidžia tik per patį galą palašą, Bet nesmarkiai tad tingiu vėl ardyt.

Gal dirzas nekokybiskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, paskaitęs šią tema, suprantu kad pagalbos tikėtina sulaukti:)) tai va, įsigijau kombainą D-1200 po apžiūros kas reik iš diržų pakeista:) bet deja po žirnių kūlimo jų metu lyg ir viskas buvo tvarkoje, o kitoje dienoje pervažiavus į kviečių prasidėjo linksmybės... kaip ką sureguliuoti tikrai nežinojau, nors nelabai ir žinau kur kas reguliuojasi:((( šiai dienai yra užsikimšęs apatinis sytas, nes grudai tiek pro apatinio syto šonus prieki byra lauk, tiek su stambiomis šiukšlėmis į bunkerį:((( kaip viską susitvarkyti????

p.s. taip pat klausimas ką kabinoje reguliuoja ketvirtoji svirtelė? 1.kederio pakilimas, nuleidimas 2.greičiau, lėčiau 3.(prieki sukamosios aukštį 4. o ketvirta???? 

post-4705-0-33432400-1442214245_thumb.jpg

post-4705-0-27350600-1442214257_thumb.jpg

post-4705-0-14640400-1442214315_thumb.jpg

post-4705-0-86405700-1442214327_thumb.jpg

post-4705-0-63630800-1442214342_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tik antri metai bet galiu kazkiek pasakyti 3 nuotrauka pasuk rankenėles i prieki kad ziurėtu toliau 4 foto pas mane ant dvyliktos ispjovos pastatyta 5 nuotrauka ten reguliuoji vejalkos apsukas nezinau kaip pas tave bet pas mane pastacius 900 kaip priklauso kvieciams kisa sietus tad pastates esu ant 1300 berods tiksliai nepamenu reikia dirbant ziurėti ar neina grudai per gala jei eina vadinas per didelės apsukos pas mane gal laikrodis grybauja nes kai pastaciau 900 aps. uzkiso sietus , o juos istrauksi atsukes paprastus varztus matau pas tave susukti 6 foto du virsutiniam ir du apatiniam sietui ir dar du galinei skardai tokiai is viso sesi .pas mane originalus tokie stovi kur rankom sukami tokie, o cia matos paprasti istatyti na bet skirtumo nera. tai tiek 

ketvirta rankena stumdo lenktuvus pirmyn atgal o trecia aukstyn zemyn lenktuvai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarčiau Gintarui ištraukt sietus,atidaryt apatinių horizontalių šnekų užsklandas ir viską gerai išsivalyt bo žirnienos galėjo užkišt ertmes po sytais ir tada varo ne perkuliman o į bunkerį. Vėjalka pas mane apsukų nerodo,tad reguliuoju "iš akies" kaip kad sako storulis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar sakyciau pasiziuret bugno tarpus, sureguliuot nes pries tai zirniai buvo kuliami

mmm, na sytus išrinkau, kaip ir išsivaliau, bet labai utrinta visko pilna iš žolių po būgnu, tai iš priekio apačioje virš ratų balkės atsisukęs pradėjau valyti, tampyti žoles:(( o žirniai tiesiog drėgni ir malė tokią koše, tai matomai tarpas bugno blogas buvo padarytas:((

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Dar atsidaryk tos valomosios kur šone kabo pirmą apvalų dangtelį. Te bus tokis apvalus sietukas viduje įdėtas( žolių sėklų atsijojimui)- po žirnių man jį "užtrynė" koše ir visiškai žolės neprabiro. Beje Roswel - kokios te firmos sakei diržas variatoriaus turėtų būt? Rašei "Samadielkose" ale neužfiksavau . Kad nesunku - pakartok pavadinimą. Čia bent jau pasižiūrėt galėsiu kad ir neužsirašysiu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Nu blyn užkniso tas variatorius diržas ! Tik pradėjau šiemet kult ir vėl "pliastnujo" Toks jausmas kad viršutinis variatorius iššoko iš faskės. Be to - ar keičias te kokie guoliai ar kas te apatiniam variatoriui? Kur galima nusipirkt tą "Roulunds" diržą? Lupu šian viską lauk ir po žolinių lėksiu jieškot originalaus diržo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kalba apie važiuoklės variatorių tai gali būti bėdos .Variatoriaus lėkštės viena kitos atžvilgių stumdosi ant šlicų  o tie išdyla lipa dantis ant danties , lėkstės skipuojasi viena kitos aržvilgių diržus graužtinai graužia . Vaistų kaip ir nėra ,reikia organų donoro .Diržas 54x1470 kodas jei teisingas 41994300 beje pix pirmos iš Lytagros laiko gal 3-ias sezonas.Tiesa mano kombainas d1600.tel 8614346septyni4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papyliau viską šaibom- guoliai kaip iš greičių dėžės , taip varančio škyvo apgailėtini. Pakeisim- gal kiek mačys. Nu o šlicai visai nieko- neturėtu jie te klynit ar ką...Kurioj Lytagroj pirkai? Beje kodas skirias- tinka 1200 ir 1250-tų . 1600 analogas 1650. Pas mane 0114136 o išmieros tai nežinau. Beje , diržas ar platus? Stovėjo tai kokių 3 cm. storio. Nivos tai gal visi 5 cm. o čia apverst tai vieni niekai, Kas liečia donorų - tai visi jie savo atitarnave ir nieko te geresnio nerasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...