Jump to content

JD 8100 rasoja kabinos langai


Recommended Posts

Patarkit nuo ko pradet jieskot,toks yspudis kad nesiventiliuoja kabina.Sauleta diena dar nieko bet vakare ar esant dregnam orui tiesiog varva nuo stiklu kondensatas.Buvau isemes kabinos filtra,bandziau be jo,bet nieko geresnio.Ijungus kondicionieriu nupucia,bet salta ir snarglys pradeda begt.Dekoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit nuo ko pradet jieskot,toks yspudis kad nesiventiliuoja kabina.Sauleta diena dar nieko bet vakare ar esant dregnam orui tiesiog varva nuo stiklu kondensatas.Buvau isemes kabinos filtra,bandziau be jo,bet nieko geresnio.Ijungus kondicionieriu nupucia,bet salta ir snarglys pradeda begt.Dekoju.

Pas mane ir tas pats, nieko nepadarysi, tik pasiziurek ar abu ventiliatoriai veikia, vienas gale sedynes, kitas po kojom, kuris paduoda ora sekanciam. Man tas po kojom buvo uzsideges, gerai kad laimingai baigesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra auto prekese pirkti priemoniu nuo rasojimo, gan neblogai padeda. Pirmiausia tai reiktu patikrinti ar kondicionieriaus kondensato isbegimas neuzsikises, o kita greiciausia rasojimo priezastis gali buti, kad kad kazkur pro nesandaruma praeina is peciuko antifrisas, reiketu ta pasitikrinti, nes ne isveikata toks darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra auto prekese pirkti priemoniu nuo rasojimo, gan neblogai padeda. Pirmiausia tai reiktu patikrinti ar kondicionieriaus kondensato isbegimas neuzsikises, o kita greiciausia rasojimo priezastis gali buti, kad kad kazkur pro nesandaruma praeina is peciuko antifrisas, reiketu ta pasitikrinti, nes ne isveikata toks darbas.

jei is peciuko begtu antifrizas turetum salone antifrizo kvapa,manau kad isradejes ta butu pajutes ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kabinos oro filtra buvau visai isemes,kaip minejau nieko geresnio nepajutau,antifrizo kvapo nesijaucia,kabina ussila greitai,kai ijungi apsildyma,kai kondicionieriu,saldo taip pat lyg ir normaliai.Turbut teks isimt abu radijatoriukus ir nuodugniai isvalyti .Dekui visiems uz pamastymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Saindien radau laiko ir issiaiskinau.Pasirodo, kaip minejo kolega,nuo ventiliatoriaus, kur po kojom nusisukus sparnuote nuo asies,ir nesupratau del ko taip padaryta ,kad ora traukia is kabinos per groteles kur radijatoriai uzdengti.Rytoj padarysiu savos gamybos dangti kad butu galima pareguliuot oro paemima is kabinos arba is isores.Turetu suveikti,nes dabar ora trauke tik is vidaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Saindien radau laiko ir issiaiskinau.Pasirodo, kaip minejo kolega,nuo ventiliatoriaus, kur po kojom nusisukus sparnuote nuo asies,ir nesupratau del ko taip padaryta ,kad ora traukia is kabinos per groteles kur radijatoriai uzdengti.Rytoj padarysiu savos gamybos dangti kad butu galima pareguliuot oro paemima is kabinos arba is isores.Turetu suveikti,nes dabar ora trauke tik is vidaus.

man potokiu lyginai simptomu kompresoriaus sankaba parejo ,ir bedirbant langai israsodavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...