Jump to content

Overum plugas


Zetor8441

Recommended Posts

Sveiki, gal kas turit licnu 2 kartos overum plugo korpusu? Ar siaip gal kas turi ardoma overum pluga 2 kartos? Sutruko korpusas vienas, tai reiketu. Ieskojau marguciuose ten is kart pasake nera ir kazin ar isvis bebus ,nes tipo 2 kartos overum plugu korpusai buvo nenusiseke ar brokuoti ir visi trunka, nelaiko. Man visiskai tas pats. Pirkau padeveta pluga, jau baigiu visus korpusus pakeist, o va db ir nebera ju.. Gal kas gali pagelbet ir turi? Dekui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas turit licnu 2 kartos overum plugo korpusu? Ar siaip gal kas turi ardoma overum pluga 2 kartos? Sutruko korpusas vienas, tai reiketu. Ieskojau marguciuose ten is kart pasake nera ir kazin ar isvis bebus ,nes tipo 2 kartos overum plugu korpusai buvo nenusiseke ar brokuoti ir visi trunka, nelaiko. Man visiskai tas pats. Pirkau padeveta pluga, jau baigiu visus korpusus pakeist, o va db ir nebera ju.. Gal kas gali pagelbet ir turi? Dekui.

Laiko kuo puikiausiai, mano yra antros kartos, paziurek agrotakoj yra visokiu ardomu, mazeikiuose dar, auridanoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas turit licnu 2 kartos overum plugo korpusu? Ar siaip gal kas turi ardoma overum pluga 2 kartos? Sutruko korpusas vienas, tai reiketu. Ieskojau marguciuose ten is kart pasake nera ir kazin ar isvis bebus ,nes tipo 2 kartos overum plugu korpusai buvo nenusiseke ar brokuoti ir visi trunka, nelaiko. Man visiskai tas pats. Pirkau padeveta pluga, jau baigiu visus korpusus pakeist, o va db ir nebera ju.. Gal kas gali pagelbet ir turi? Dekui.

Laiko kuo puikiausiai, mano yra antros kartos, paziurek agrotakoj yra visokiu ardomu, mazeikiuose dar, auridanoj...

Na taip, tuos korpusus kur pakeiciau tai jie laiko gerai, o db paskutinis korpusas buves virintas ir sutruko.. Na dekui, reiks teirautis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Blogai kas-prieki trukinėja dvigubas šarnyras jei ne priekinis tai galinis kiekvienais metais tos pačios bėdos.Ir galinė ašis kur tvirtinas ratas irgi kiekviena sezona butinai nulužti turi.Originali ji buna tuščiavidurė padarėm iš konstrukcinio plieno pilnavidure tai šiemet kronšteinas perpuse nulužo.Kažkaip pradedu galvoti kad ne tik artojas kaltas nes per penkis metus daugmaž viska išbandžiau bet bėdos visos daugmaž tos pačios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai kas-prieki trukinėja dvigubas šarnyras jei ne priekinis tai galinis kiekvienais metais tos pačios bėdos.Ir galinė ašis kur tvirtinas ratas irgi kiekviena sezona butinai nulužti turi.Originali ji buna tuščiavidurė padarėm iš konstrukcinio plieno pilnavidure tai šiemet kronšteinas perpuse nulužo.Kažkaip pradedu galvoti kad ne tik artojas kaltas nes per penkis metus daugmaž viska išbandžiau bet bėdos visos daugmaž tos pačios.

Priekis lusta tiktai is savo patireties galiu pasakyt kad tik del darbininko kaltes. o luysta del to kad permaza apsisukimo spinduli jis daro lauko gale. tad pricepas remiasi i rema ir gaunasi plysimas. pakeitem mes asmeniskai 3 kartus tas dvi dalis. turiu dar viena atsargine. bet kai issaiskinau beda, nebesisuku tokiu mazu spinduliu. asmeniskai su 6 korpusais sukuosi galulaukei 24m ilgio pasilikes. kad be vargo apsisukciau . ir nebelusta man niekas. jau 3 sezonas neluzo tas priekis.

o del galo taip, esam ir mes ten jau pervirine. vaziuojant keliu man visas galas nuplyso uzpreitais metais. tik ziuriu pradjeo plugas skersas eiti, sustojau, islipau, ir ant akiu nudribo visas. Na bet isardem, nuvezem i firma tokia, suvirino, ir laiko.

Dabar paciam gale ten irgi tie sarnyrai tokie panasus stovi kaip priekinei daly. tai man ten yvores isdilusios reikes keisti, tai maskatuoja ratas kaip nori. ciluindru yvores isdilusios irgi...

ai dar vartymo mechanizmas ten priekyj, buvo ta asis perluzus :D

pakeitem naujai istekine, tai dabar irgi laiko. Seip, pakeitem viska kas gali sulusti. tai dabar ramei. jauciuosi kaip su orginalu. bet ka ka, tai tepti jy labai reikia.

Ai dar gale ten ant tos asies kur vartosi plugas, tai ten saiba is esmes turejo but, bet neidejom, tai tarbas didokas liko kokie 4mm. bet nemaiso tai arimui manau.

Padangos nekeitei? pas mane jau poplike.

Bet seipo, reziume imciau dar karta toki pluga. dideliems laukams jis liuks. Maziems ir netaisyklingiems prastai . ir kad neluzinetu gale ta asis, neleis artoju su tuo plugu lakstyti. ypac asvaltu. ten toks siubavimas gaunasi baisu.... zvirkeliu pom, lekt glai. bet asfaltu siubuojasi labai. tai irgi labai ten lauzosi kai siubuojasi. nors ir cilindras kencia, kad ir kaip bebutu nors jis ir amortizacinis skaitosi...

Tai va.. tiek bedu man buvo . ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar rato ašis nulužusi buvo perdariau ant stambesnės obėdos visos tos pačios vadnas reikia leisti i marčias ir ieškotis kverno penkiu korpusu bus bėdos tik su vartymu.

Nu man ratas nebuvo luzes.... o tai ka jau tiek nebe;laiko nervai ? as tai sakau kad cia artojo problemos kad lusta... ypac priekis. ir galas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks pat urodas - nafik negaliu žiurėt.Kiekvienais metais tas pats jei nepriekis tai galas iršiemet beveik nieko neariau apie du šimtus ha.Kai praeitais keturis šimtus užpraeitais visus šešis šimtus.Tik klausimas iškilo kam blokiruote isjunges ari.Nejau nepatraukia.

Gal kas yra persidares prieki ir gala overumui kad tos bėdos taip dažnai nesilankytu.Nes tik tos bėdos kankina ir ju remontas ne toks ir pigus gaunasi.5da4b3d6.jpg,54be0a2e.jpg,5c50e716.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Man dar rato ašis nulužusi buvo perdariau ant stambesnės obėdos visos tos pačios vadnas reikia leisti i marčias ir ieškotis kverno penkiu korpusu bus bėdos tik su vartymu.

Sveiki, galvoju pirkt prikabinama pluga 6 korpusu. Galvoju kas geriau ar kvernelanda pirkt ar overuma? Ar yra tokios problemos pas kverneland? Ir ar patrauks mano case puma 180. Kokiu greiciu ari su New hollandu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar rato ašis nulužusi buvo perdariau ant stambesnės obėdos visos tos pačios vadnas reikia leisti i marčias ir ieškotis kverno penkiu korpusu bus bėdos tik su vartymu.

Sveiki, galvoju pirkt prikabinama pluga 6 korpusu. Galvoju kas geriau ar kvernelanda pirkt ar overuma? Ar yra tokios problemos pas kverneland? Ir ar patrauks mano case puma 180. Kokiu greiciu ari su New hollandu?

As ariu seip 10km/h su Overumu.

Traukti turetu puma. Jai ka uzcipuosi. mes anksciau tapati pluga tampem su 170ag , tiesa tik uzgriebis buvo po 40cm vieno korpuso. Dabar visas pluga uzgirebia 3 metrus. Seip Geras plugas. Nauji jie eina isvis jau kitoks remas, gale uzsifiksuoja gylio reguliavimas. Pas manes nera jokio uzfiksavimo. Ratas jau eina kitaip isdestytas. Zodziu. AS uz Overuma. manau overumas bus pigesnis nei kvernas. Tik ziurek jai imsi imk variflex modeli pusiau pakabinama.

Aisku galetum papasakoti, kokios zemes, pelkiu ar daug turi ir kiek hektaru arti nori. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visokiu lauku yra ir mazu ir didesniu, bet perku i prieki, daznai vidury lauku sodybu, balu, krumu pasitaiko. Turiu dar viena 4x4 overuma su claas arion traukiu maziem laukam naudoju. Dabar turiu paprasta prikabinama nevartoma overuma 5 korpusu uzgriebis po 40 case traukia ant 1700 apsuku greitis apie 12 todel ir galvoju apie 6 korpusu. Kazkaip norisi prikabinamo nes nenoriu lauzyt hidraulikos. Maciau autogide yra 6 korpusu cvl overumas 2006 metu. Todel ir klausiu. Ar patrauks case ar vertas demesio. Ar kverneland ziuret.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visokiu lauku yra ir mazu ir didesniu, bet perku i prieki, daznai vidury lauku sodybu, balu, krumu pasitaiko. Turiu dar viena 4x4 overuma su claas arion traukiu maziem laukam naudoju. Dabar turiu paprasta prikabinama nevartoma overuma 5 korpusu uzgriebis po 40 case traukia ant 1700 apsuku greitis apie 12 todel ir galvoju apie 6 korpusu. Kazkaip norisi prikabinamo nes nenoriu lauzyt hidraulikos. Maciau autogide yra 6 korpusu cvl overumas 2006 metu. Todel ir klausiu. Ar patrauks case ar vertas demesio. Ar kverneland ziuret.

Patrauks. Uzgriebi 45 pasidarysi ir trauks i valias jai arkliai neissilakste is pumos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visokiu lauku yra ir mazu ir didesniu, bet perku i prieki, daznai vidury lauku sodybu, balu, krumu pasitaiko. Turiu dar viena 4x4 overuma su claas arion traukiu maziem laukam naudoju. Dabar turiu paprasta prikabinama nevartoma overuma 5 korpusu uzgriebis po 40 case traukia ant 1700 apsuku greitis apie 12 todel ir galvoju apie 6 korpusu. Kazkaip norisi prikabinamo nes nenoriu lauzyt hidraulikos. Maciau autogide yra 6 korpusu cvl overumas 2006 metu. Todel ir klausiu. Ar patrauks case ar vertas demesio. Ar kverneland ziuret.

Patrauks. Uzgriebi 45 pasidarysi ir trauks i valias jai arkliai neissilakste is pumos.

O ka ziuret reikia perkant prikabinama pluga? Pati prikabinima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visokiu lauku yra ir mazu ir didesniu, bet perku i prieki, daznai vidury lauku sodybu, balu, krumu pasitaiko. Turiu dar viena 4x4 overuma su claas arion traukiu maziem laukam naudoju. Dabar turiu paprasta prikabinama nevartoma overuma 5 korpusu uzgriebis po 40 case traukia ant 1700 apsuku greitis apie 12 todel ir galvoju apie 6 korpusu. Kazkaip norisi prikabinamo nes nenoriu lauzyt hidraulikos. Maciau autogide yra 6 korpusu cvl overumas 2006 metu. Todel ir klausiu. Ar patrauks case ar vertas demesio. Ar kverneland ziuret.

Patrauks. Uzgriebi 45 pasidarysi ir trauks i valias jai arkliai neissilakste is pumos.

O ka ziuret reikia perkant prikabinama pluga? Pati prikabinima?

Pati prikabinima. Kalbant apie overuma. Prikabinima, jo yvores nes del buna isdile ir maskatuojasi tas prikahinimas i sonus ir sukiojas. Hmm. Na pati vartymo mechanizma kad nebutu trukes. Galini rata. Gal numesk linka norimo pirkti overumo . Pažiuresiu aš kas gero ir kokios bedos gali buti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...