Jump to content

Priekinio tilto įjungėjas.


Lazar

Recommended Posts

Sveiki, aš čia naujas vartotojas. Taigi, papasakosiu keistą dalyką. Žiemą nusipirkom naują Belarus 952, iš pradžių lyg ir nieko buvo, bet, pavasarį pradėjo strigti priekinio tilto įjungėjas, na nieko ten jam nedarėm, nes taip užeidavo kartais. Bet šį rudenį, baigiant prieš sėjimo darbus, ta rankenėlė užstrigo visai.... Kaip nori taip ar taip, su dviem rankomis ar kitaip, na jis užstrigo(išjungimo pozicijoje), tiesiog neina įjunkti jį.. Beje tiltas balkinis. Gal esate susidūrę su tokia bėda? Nebandėm ten nieko dar daryti, nes dar nereikėjo nuo pastarojo karto, o arimas artėja juk :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.zemesukis.com/rytu-saliu-gamybos-traktoriai/mtz820-2007m-saltas-sunkiai-kuriasi-t14126-60.html

Dėl tilto. Naujesnių būna užrudija šratas fiksavimo padėties, dada tik užlašini tepalo ir pamankai, tada vėl gerai jungiasi. :eusa-whistle:

Na ir man atrodo kad geriau jungti užgesintu varikliu. Traktorius 820 2007. O tai tepalą varvinti iš kabinos ar yra koks priėjimas iš apačios? Kas dar gali būti dėl tilto?

tai tada reikia šrata sutept, aš nežinodamas kilimėlį išėmęs buvau, bet yra priėjimas iš apačios, netoli kabinos dugno stovi toks fiksatorius jam yra šratas, virš to viso fiksatoriaus gali tepalo, gali WD užpurkš ant traukutės ir į šrata nubėgs pajunginėsi ir prasivaikščios ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Man buvo pati asele razdatkej uzkirmijus, bet lb senai, kai belarusas naujas buvo

naujam buvo asele uzkirmijus?

manau taip..ir dar gal 'stakanas' vienos priekinės pavaros buvo užrudijes..??

Buvo ir tas. Priezastis kaip suprstau veliau jog nauju ziema vazinejom ir druskos gavo. Del to ir uzrudijo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...