Jump to content

trauko dalge reikia pagalbos del ko


nierkas

Recommended Posts

sveiki,gal kas zinot ka reikia daryti,turiu kombaina volvo s 950 isvaziuoju y lauka,ir prie penties vis nutraukia,nezinau ka daryt ir kaip daryt,degima ta nustatineju bet nelabai moku.aciu uz patarimus

Dalgis turi lengvai vaikščioti, tai svarbiausia. Ir galinėse padėtyse "sprandas" turi į nieką nesiliesti. O pareguliuoti galima stumdant veleno (kuris judina dalgį) guolį. Bent jau mano 1130 tai taip, gal pas 950-ą kas kitaip padaryta ? Man sprandas buvo nulūžęs kai "nupjoviau" armatūrą, kuria kažkoks gudragalvis buvo paženklinęs lauko ribą. Bet suvirinau, uždėjau pastiprinimą ir laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsistoji is priekio paprasai kad kas pasuktu pjaunamosios pvara su raktu ar mantiruote ir ziuri kaip slenka dalgis vienoje galineje padetyje dalgio peiliuko virsune turi susitapatinti su pirsto virsune ir sukant toliau, o dalgiui slenkant i kita krastine padeti paciam gale vel turi buti toks taskas kai segmento virsune sutampa su pirsto virsune,

jei to nera reikia atrasti priezasti kodel taip nera, kai ja atrasi degimas bus nustatytas

p.s. tikrai isbandei dar ne viska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visdelto nepasiteisino,vistiek trauko dalge,nezinau nei ka daryt :(

Stebuklų nebūna. Gal dalgės sprandas padarytas iš prasto metalo arba dalgė stringa kažkur... Aš savo minėjau, kad buvau sulaužęs, bet viskas ok - laiko. Kaip dalgis vaikščioja ? Mano visai laisvai, praktiškai be jokių pastangų. Gal pas tave peiliukai už ko nors kabinasi, stringa ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visdelto nepasiteisino,vistiek trauko dalge,nezinau nei ka daryt :(

ar dalgį ymanoma rankom pastumdyt?, kažkada nivos traukė švaistiklius, tada įdėjom metalinį švaistiklį, po to vėl traukė ties pentimi patį dalgį, tada ieškojom bėdos pirštuose ir kol dalgio rankom nepadarėm kad laisvai stumdytūsi, tol traukė, o paskui iš vis pamršom bėda..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dalge traukosi ranka,niekur nestringa ,laisvai vaiksto.nustaciau degima pagal kita toky pat kombaina,nu bet vistiek trauko,baisu kaip dalge dirba ant apsuku,barska terska...

Kai kurie kolegos patarinėja atvirkščiai.

Dalgis neturi būti sukalamas su kūju, bet juo labiau neturi būti laisvas. Ypatingai neturi būti laisvumo ties pagrindu. Prispaudėjai turi būti prileisti tiek kad netrintų peiliukų, bet kad jokiu būdu neklebėtų. Kuo mažiau klebėjimų iš visų sujungimų.

Kitas dalykas, jei dalgis buvo trūkęs jokiu būdu nelaikys virinimas ties tvirtinimu. Tvirtinimą reiktų kelti į sveiką dalgio vietą, o trūkimą dadurti į dalgio galą. Jei sugebėjau išaiškinti turėtų padėti. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kokia dalges pavara, gali buti kad ji tiesiog vaiksto per greitai, yra ten kazkoks ribinis kirciu skaicius kurio as neatsimenu, sitos ribos ir naujiems kombainams perzengti nepavyksta, butent del metalo savybiu, bet cia shaulinis galetu placiau

jei pavara per zvaigzdutes tai gali tiesiog ne tokios zvaigzdes buti sudetos na ir tt

stebuklu nebuna, reikia tik atrasti priezasti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...