Jump to content

Ukininkavimo pradmenu kursai


dumoju

Recommended Posts

Tai iš tikro tavo net ir pusė mokslų(kokie 4 semestrai) yra daug rimtesni negu kokie ten kursai 100 ar ten kiek tų valandų...galėtų žiūrėti iš normalios pusės,o ne taip :yra popieriukas dabar,ar jo nėra :D O dėl mano profesinio žū išsilavinimo nežinai ar dar reikia ko nors :icon-question: Kad vėliau kas neišlystų :icon-twisted:

P.S. tu šiemet "Jaunojo" pateikei :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar del kursu jei esi baiges aukstaji gali laikyti ekspromtu. Nereikia laukti kol grupe susidarys. Bet atsirado dabar dar vienas kabliukas del tu pazymejimu isdavimo, reikia pagristi dokumentiskai kad esi susijes su zemes ukiu 5m. Tokia pazyma gali israsyti seniunas jei pvz tavo tevai ukininkauja, ar esi ukio partneris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

tai gi atsirado naudoviu norintiems buti ukininkais :)

http://www.zum.lt/min/Informacija/dsp_n ... =1&list=10

taigi kaip suprantu net ukio partneriu nebegali buti neisklauses kursu :), gaila kad anksciau taip ir nesusitvarkiau tu popiereliu kai viskas daug paprasciau buvo.

Kaip galima iforminti, kad gauti ta vienu metu patirti ukininkavime? Reikia kad butinai buti kaip samdomu darbininku ar kaip???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
nu va pradedu po truputi judinti reikalus del pazymejimo gal susiorganizuosiu pagaliau laikyti eksternu. O tada pavasariop reiks rimciau jauti uz ragu griebti ir isikurineti.

būtinai parašyk, kaip sekasi. Bo aš irgi galvoju, kad reikėtų praeiti tuos kursus... Aukštasis yra, pažyma, kad metus pas kokį ūkininką stažavausi, irgi susiorganizuosiu, tai kodėl nepabandžius...

O tai dabar nei šis nei tas gaunasi: dirbu su ūkininkais, bet neturiu jokių pagrindų...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok butinai duosiu zinia kaip sekesi. :)

tai kaiip suprantu tu tik del darbo interesu laikysies irgi ar kazka ir apie uki galvosi???

Programa minimum-dėl darbo, o maksimum-kažką galvočiau. Šiaip turiu sodybėlę prie Ukmergės. Dabar vis dažniau mąstau, kad reikėtų šalia turėti bent kelis ha žemės. "Bėda" ta, kad aplinkui ji visur dirbama ir laisvos nelabai rasta. Auginčiau kokią porelę avių, kokį hailendą ar pan.:) Šalia yra pakankamai normalūs kaimynai, tai manau, kad susitarčiau, kad padėtų prižiūrėti. Suprantu, kad juokingai prieš tautą atrodau su tokiais pasvaičiojimais, ale yra kaip yra.

Ir dar turėčiau prašymėlį. Kai daugiau mažiau žinosi visas sąlygas, atsiųsk man AŽ savo mobilų, ok? Paskambinsiu, paklausinėsiu, kas kur kaip. gal net į vieną grupę užsirašysiu. Bo manyčiau, kad Vilniuje daugiausia tokius kursus lanko "ūkininkai", planuojantys statytis namus, tai nesinori, kad atrodyčiau kaip vienas iš jų...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na del kursu tai galiu pasakyti tai kad juos rengia kiekviena profke - zemes ukio mokykla. Jei as laikysiu eksternu tai manau nebus jokiu grupiu, paprasciausiai sumokesiu babkes uz egza ir vsio.

Šitą visą suprantu. Man bjauriausia įvairios smulkmenos: pvz. gal reikia pateikti diplomo originalą ir notaro patvirtintą kopiją, gal dar kokių popierių reikia. Bo paprastai, kuo mažesnis viršininkas, tuo daugiau turi savų "išmislų".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...