Jump to content

Pavasarinis arimas


mechanikas

Recommended Posts

Su miežiais pievoje gali būti nekas. Vienais metais sėjau ir rudenį buvo aparta, tai tik susisuko kažkokie, ligos visokios pradėjo imt, varpos atrodė didelės, o derliaus tiek kiek pasėjau sėklos.

Geriausia į velėną tai avižos. Ir varputį išstovės ir dar derlius neblogas bus. Na dar galima bandyti kvietrugį vasarinį jis aukštesnis už miežius tai taip pat žoles nustelbs.

O savo miežius išmainyk su kuo nors ar parduok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tai zoles isnaikina varputi ,dabar jau nupurksti nebespesi , tai pieva isleksciuok kelis kartus ir apark ir sek miezius o jei varpucio bus tai pries kuliant nupurksi su glifosatu.

jei varpucio yra geriau neleksciuoti, o is karto aparti, nes leksciuojant jo dar daugiau prismulkinsi. dabar nupurskus glifosatais po 10 dienu gali drasiai dirbti zeme, bet miezius seti i tokia dirva nepatariu, nelabai uzaugs, mes auginome is rudens suartame dirvone, tai mieziai buvo grazus bet retoki kazkokie ir trasu reikejo ipilti mazumele. tikrai pavasari suartoje pievoje geriausiai augtu avizos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakarai labai propaguoja pavasarini arima, del dirvos erozijos, siaudai supuna per ziema, ekonomiska,tam reikalui labai gerai tinka ekomatas,pavasari ari ir iskart seji. Bandziau, gan neblogai gaunasi, minusas tas, kad ekomatas brangokas. Galima ir su paprastu plugu, bet nasumas netas ir butinai turi but tankintuvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...