Jump to content

mtz 80


Recommended Posts

SAUGIKLIAI GERI PAS MANE,KAZKUR SROVES NEPRALEIDZIA,AS MANAU KAD RLE KALTA,VISKA ISBANDZIAU.

Ar tik ne pats kažkada rašei, kad labai ilgai sukai su starteriu ir po to taip pasidarė, jeigu taip tai greičiausiai apdegė ir apsioksidvo kažkoks kontaktas, greičiausiai kažkuris masės, pabandyk pravalyt ir iš naujo perveržk visus kontaktus i korpusa, taip pat kabinos su pavaru dėže ir akumu klėmas. Pajunginėk su rakčiuku ir pasiklausyk gal išgirsi kur kibirkščiuojant, gal iš kokio kontakto, koks dumelis ar svilėsio kvapas, gal kuris pradės kaist, tai tikimybė, kad toje vietoje nėr kontakto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau rasiau jis kuriasi per rele gerai,bet nera paciam traktoriuje elektros kaip ijungiu mase,nevikias sviesos signalas,posukiai,nesiveda,niekas neveikia.ir nesurandu bedos.mase veikia,bet man kilo itatimas toks,atjungiau mases isjungeja ir pajungiau tiesai tai jis nekibikrciuoja laidas nereguoja,o anksciau reguodavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau rasiau jis kuriasi per rele gerai,bet nera paciam traktoriuje elektros kaip ijungiu mase,nevikias sviesos signalas,posukiai,nesiveda,niekas neveikia.ir nesurandu bedos.mase veikia,bet man kilo itatimas toks,atjungiau mases isjungeja ir pajungiau tiesai tai jis nekibikrciuoja laidas nereguoja,o anksciau reguodavo

Tai pajung laidus tiesiai i spinele nuo akumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau rasiau jis kuriasi per rele gerai,bet nera paciam traktoriuje elektros kaip ijungiu mase,nevikias sviesos signalas,posukiai,nesiveda,niekas neveikia.ir nesurandu bedos.mase veikia,bet man kilo itatimas toks,atjungiau mases isjungeja ir pajungiau tiesai tai jis nekibikrciuoja laidas nereguoja,o anksciau reguodavo

Tai pajung minusini laida tiesiai i traktoriaus korpusa, gal padės.

ziurek laida nuo starterio pagrindinio gnybto einanti i ampermetra
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vedesi nes pliusas ateidavo kitur, zodziu nemoku as tau paauskink kaip jis atrodo tas saugiklis pagrindinis. kai noresi rasi. :lol:

Atsuk pora varžtų ir nufotografuok.

Bus proga dulkes nusivalyt.

Aciu uz pagalba varatokas,atvedziau laida nuo akumo i ampermetra ir puikiai vedasi.nesuprantu kaip jis anksciau vedesi be to laido:0

Taip paprastai pajungei? Be jokio saugiklio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...