Jump to content

mtz 80


Recommended Posts

jokio saugiklio nepastebejau,uzsidegti gali teisingai,bet as viska isardes buvau,nebent desineje puseje kur iseina laidai per apacia,po kabina,vel i kabina ir i razete ten kur mase apacioje.gal ten kas...
labai jau visi uzsipuole del saugiklio perpjauk ta laida kur nuvedei ir idek kokiu 80A saugikli ,-buna autolauzyne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jokio saugiklio nepastebejau,uzsidegti gali teisingai,bet as viska isardes buvau,nebent desineje puseje kur iseina laidai per apacia,po kabina,vel i kabina ir i razete ten kur mase apacioje.gal ten kas...
labai jau visi uzsipuole del saugiklio perpjauk ta laida kur nuvedei ir idek kokiu 80A saugikli ,-buna autolauzyne

Kuo arčiau akumuliatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal ne i tema bet vis paklausiu. Kuo skiriasi Belarus BX80 ar Bx 90 nuo tradiciniu 80 ar 82?

Cia dar "Tarybiniu" laiku istorija , kad vakarietis liptu i tarybine technika (VAZ MTZ GAZ ir t.t.) , buvo vakaruos tokios firmos kurios , pirkdavo ta technika ir ja paruosdavo vakarieciu rinkai . Esu mates taip "tiuninguota" VAZ 2001 , kiti zibintai , degimo system. , faros , vidus - medzio imitacija ir t.t. . Cia irgi bus kazkas panasaus , irgi panasus patobulinimai . Trumpiau sakant , "burzujams" pritaikytas MTZ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Garą

pasiziurek lygi karteryje, jei pastebesi kazka neto atsuk propke karteryje ir ziurek ar nera vandens, tolimesne priezastis tai grupe i pabaiga arba dar gali buti voztuvu lizduose esancios gumeles sukieteje- sudile. jei smarkiai pucia pabandyk pirstu uzkimst alsuokli, jei tepalo ipilimo propke pakels tai grupe ar minetos gumeles gatavi.. pradziai tiek (neaisku koks garas eina)    :icon-wink:  :tools-wrench:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kame gali būt problema, kad mtz80 pasiekia max 40c temperatūrą. Problema termostare ar kur kitur gali būt? Temperatūros daviklis geras

O iš kur žinai, kad geras.

Pas mane irgi kai užkaisdavo rodė 40-45c - galvojau, kad geras.

Prieš porą savaičių pakeičiau ir dabar viskas tvarkoje - pasirodo buvo negeras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš kur žinai, kad geras.

Pas mane irgi kai užkaisdavo rodė 40-45c - galvojau, kad geras.

Prieš porą savaičių pakeičiau ir dabar viskas tvarkoje - pasirodo buvo negeras.

Nes buvo nutrūkęs ventiliatoriaus diržas ir užkaito iki 100c, bet kaip tik šiandien ėmė jis ir sustreikavo. Išviso neberodo temperatūros. Vis numušą skydelio saugiklį. Kame šaknys gali būt? Atrodo niekur nereikalingo kontakto nėra su korpusu. Gal kažkam jau yra taip buvę? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes buvo nutrūkęs ventiliatoriaus diržas ir užkaito iki 100c, bet kaip tik šiandien ėmė jis ir sustreikavo. Išviso neberodo temperatūros. Vis numušą skydelio saugiklį. Kame šaknys gali būt? Atrodo niekur nereikalingo kontakto nėra su korpusu. Gal kažkam jau yra taip buvę? 

gerai generatoriaus laidus apziurėk ar neliečia tepalo vamzdelio kur i radiatoriu eina.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...