Jump to content

mtz 80


Recommended Posts

kaip padaryti kad uk kabinoje pustu vesu ora,o pas mane siltas pucia,ar senesnio modelio neimano padaryti?

Kondicionierių pasistatyti tikriausiai... Kaip tau pūs vėsų orą, jei lauke kaip pekloje karšta ? O jei neužsisuka pečiukas, tai jau kita kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beja peciukas uzsisuka tik vienoi vietoi, t.y kur starteris, prie bloko yra kraniukas, uzsuki, ir necirkuliuoja per peciuka. va cia termostato lizdas: http://agromasklep.pl/sklep/product.php?id_product=2021

o cia termostatas koks turi detis i ji : http://agromasklep.pl/sklep/product.php?id_product=2229

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai vanduo termostatus pamirskit, pas mane ir buvo vanduo seniau. pernai susidejau nauja radiatoriu, pumpa, slangas visas naujas, termostus, zodziu visa ausinimo sistema keiciau,, dabar bent nereik vargt su tuo vandeniu. sedi ir leki kada reikia. ir maloniau ziuret kai tempiaturos rodo 80c tai bent zibalas bereikalo nesvaistomas, o ne visada 50c kai buvo be termostato, ir zibalas blogiau sudega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit mechanikai kodel mtz 50 jungiant begi labai traška.Tas lapkeles esu tikrai tiksliai vienodais tarpeliais padares ir laisvos eigos ant pedales nieko nepalikes, vos nepastoviai sukasi isminamasis guolis.

todel kad 50am nera tarpiniam pirminio velenelio stabdzio

Kazin ar cia teisybę rašai.Nes 892 tarpinę dalį esu visą ardęs , perdėję i kitą korpusą ir jokio stabdžio nemačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit mechanikai kodel mtz 50 jungiant begi labai traška.Tas lapkeles esu tikrai tiksliai vienodais tarpeliais padares ir laisvos eigos ant pedales nieko nepalikes, vos nepastoviai sukasi isminamasis guolis.

todel kad 50am nera tarpiniam pirminio velenelio stabdzio

Kazin ar cia teisybę rašai.Nes 892 tarpinę dalį esu visą ardęs , perdėję i kitą korpusą ir jokio stabdžio nemačiau.

80to tarpiniam toks daigtas yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit mechanikai kodel mtz 50 jungiant begi labai traška.Tas lapkeles esu tikrai tiksliai vienodais tarpeliais padares ir laisvos eigos ant pedales nieko nepalikes, vos nepastoviai sukasi isminamasis guolis.

todel kad 50am nera tarpiniam pirminio velenelio stabdzio

Kazin ar cia teisybę rašai.Nes 892 tarpinę dalį esu visą ardęs , perdėję i kitą korpusą ir jokio stabdžio nemačiau.

jau irgi tarpinį keitei? kas buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.noriu pakeisti ziedusmstumoklius gilzes mtz 80,bet nepamenu kaip iskalti gilzes ir stumoklius.stumoklius per karteri isimti ar ir per virsu galima?o kaip gilzes isimti?

viska per viršų...stumuoklius pastumiai iš apačios ir išimsi...o gilzes jau teks pakalti užstaciu koki medini kotą :lol::eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...