Jump to content

AZOTAS


arimas

Recommended Posts

  • Atsakymai 50
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

matai Raimi, azotas toks reikalas, kaip laime kai sako, jei nera kas ja gaudo tai ir praeina pro sali, azota pries seja reiktu duot tik nedidelem dozem, nes shaknu kurios ji pagautu nera.

aplamai azotas didesnem dozem yra reikalingas ir esminis derliaus formavime dvijuose augalo vystimosi tarpsniuose, pries krumijimasi ir krumijantis, pirmas kartas, antra doze varpoms lendant, visas kitas azotas nueina lapu ir shiaudu auginimui.

shi teorija ne mano, ash ja vadovaujuosi lyg ir nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau, bet kai buvo sausra irgi jokio tolko barstyt nebuvo,nes birios trasos keliavo i dangu. O kai jau isplaukejus irgi biski veloka, geriausiai butu buve dar pries isplaukiojant, as taip galvoju :icon-rolleyes:

O kiek i ha duosi salietros?

po 150kg /ha salietros.Dabar jau rimtai pradedu abejoti ar dar verta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas priklauso nuo dregmes kiekio. jei dregmes uztenka, tada jokio skirtumo, kada isbersi. jei sausa - tik pries seja. sitas dalykas jau istirtas.

vore, cia apie birias sneka, skistom kiti niuansai, kuriuos zinai.

yra laukas pas mane, gaves 400kg 16-16-16, tikrai geriau atrodo, kur gavo 250.

npk beabejones reiktu berti pries seja, net ir skystas pries seja ispilti geriau nei po sejos, as maniau kad kalbi apie salietra, nes temos pavadinimas azotas, taigi sorry

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas priklauso nuo dregmes kiekio. jei dregmes uztenka, tada jokio skirtumo, kada isbersi. jei sausa - tik pries seja. sitas dalykas jau istirtas.

vore, cia apie birias sneka, skistom kiti niuansai, kuriuos zinai.

yra laukas pas mane, gaves 400kg 16-16-16, tikrai geriau atrodo, kur gavo 250.

npk beabejones reiktu berti pries seja, net ir skystas pries seja ispilti geriau nei po sejos, as maniau kad kalbi apie salietra, nes temos pavadinimas azotas, taigi sorry

siemet reikejo tikrai pries seja atiduot salietra. dabar augalas azoto negavo visai, o isberus pries seja, butu pasiemes bent 60-70 proc....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kam nesuprantu dalytis nenušautą briedį?Reikėjo,nereikėjo,nepatręšė žmogus laiku,tai ir klausia ką daryt.O ką reikėjo tai jis ir pats gerai supranta,dalykas tas kad nespėjo.Reikėjo mat prieš sėją atiduot,nes sausas pavasaris...Kažin ant dangaus buvo parašyta kad jis sausas bus?Aš kad ir tankiai į jį žiūriu,bet nei kad sausas bus nei kad šlapias jokios informacijos nemačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau, bet kai buvo sausra irgi jokio tolko barstyt nebuvo,nes birios trasos keliavo i dangu. O kai jau isplaukejus irgi biski veloka, geriausiai butu buve dar pries isplaukiojant, as taip galvoju :icon-rolleyes:

O kiek i ha duosi salietros?

po 150kg /ha salietros.Dabar jau rimtai pradedu abejoti ar dar verta...

kad birios trasos i dangu keliauja tj visai su tuo sutukt nenoreciau. Mieziam beriau salietros po 150kg/ha bamdlejimo pabaigoj. Kadamgi lb sausa buvo, tj tie trasu grudeliai kokia savaite voliojos kol dregmes pritrauke tiek kad istirptu. Dienom begant po jais darydavosi vis didesne "balute". Kad trasos geriau tirptu dar purskaiu amonio sulfatu, po 700l/ha tirpalo. Is tikro nzn kiek naudos is to mano vargo buvo, nes jei lietus but savaite pavelaves tj mieziai butu visvien negyvai uzgeltonave, o db po menesio bus rezultatai aiskus.

Per sausra visada zinau kad reikia duot salietros, nes padeda dregme palaikyt. O kad ji garuotu pirma kart girdziu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau, bet kai buvo sausra irgi jokio tolko barstyt nebuvo,nes birios trasos keliavo i dangu. O kai jau isplaukejus irgi biski veloka, geriausiai butu buve dar pries isplaukiojant, as taip galvoju :icon-rolleyes:

O kiek i ha duosi salietros?

po 150kg /ha salietros.Dabar jau rimtai pradedu abejoti ar dar verta...

kad birios trasos i dangu keliauja tj visai su tuo sutukt nenoreciau. Mieziam beriau salietros po 150kg/ha bamdlejimo pabaigoj. Kadamgi lb sausa buvo, tj tie trasu grudeliai kokia savaite voliojos kol dregmes pritrauke tiek kad istirptu. Dienom begant po jais darydavosi vis didesne "balute". Kad trasos geriau tirptu dar purskaiu amonio sulfatu, po 700l/ha tirpalo. Is tikro nzn kiek naudos is to mano vargo buvo, nes jei lietus but savaite pavelaves tj mieziai butu visvien negyvai uzgeltonave, o db po menesio bus rezultatai aiskus.

Per sausra visada zinau kad reikia duot salietros, nes padeda dregme palaikyt. O kad ji garuotu pirma kart girdziu....

Man lygiai ta pati sake agronomas.Per sausra tik salietra nes ji palaiko dregme, o vanduo tai garuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu paklaust, kas is auginanciu, azotu tresiat zirnius :):)

as tresiau, kazkur 100kg/ha

:D:D

mane perspejo jog labai isgult gali... mano veisle sw clara, viena atspariausiu gulimui. Bet siandien atrodo labai gerai, o ant saknu ne gumbeliai, o tokie jau kaip smegenys susiraite kurie azota gamina. Zirnius reikia augint del to kad jie patys azoto i dirva inest moka. O ankstiniai tame lauke ko gero tarybiniais laikais paskutinikart augo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu paklaust, kas is auginanciu, azotu tresiat zirnius :):)

as tresiau, kazkur 100kg/ha

:D:D

mane perspejo jog labai isgult gali... mano veisle sw clara, viena atspariausiu gulimui. Bet siandien atrodo labai gerai, o ant saknu ne gumbeliai, o tokie jau kaip smegenys susiraite kurie azota gamina. Zirnius reikia augint del to kad jie patys azoto i dirva inest moka. O ankstiniai tame lauke ko gero tarybiniais laikais paskutinikart augo....

jei augini, kad augint, tada taip.

bet tas dalykas seniai mokslo zmoniu aptartas. jei iki 4t/ha, tada nereikia, jei daugiau, reik azoto papildomai. matysis kai nukulsiu. dabar atrodo ziauriai gerai... neskaitant zoles.... :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau, bet kai buvo sausra irgi jokio tolko barstyt nebuvo,nes birios trasos keliavo i dangu. O kai jau isplaukejus irgi biski veloka, geriausiai butu buve dar pries isplaukiojant, as taip galvoju :icon-rolleyes:

O kiek i ha duosi salietros?

po 150kg /ha salietros.Dabar jau rimtai pradedu abejoti ar dar verta...

kad birios trasos i dangu keliauja tj visai su tuo sutukt nenoreciau. Mieziam beriau salietros po 150kg/ha bamdlejimo pabaigoj. Kadamgi lb sausa buvo, tj tie trasu grudeliai kokia savaite voliojos kol dregmes pritrauke tiek kad istirptu. Dienom begant po jais darydavosi vis didesne "balute". Kad trasos geriau tirptu dar purskaiu amonio sulfatu, po 700l/ha tirpalo. Is tikro nzn kiek naudos is to mano vargo buvo, nes jei lietus but savaite pavelaves tj mieziai butu visvien negyvai uzgeltonave, o db po menesio bus rezultatai aiskus.

Per sausra visada zinau kad reikia duot salietros, nes padeda dregme palaikyt. O kad ji garuotu pirma kart girdziu....

Man lygiai ta pati sake agronomas.Per sausra tik salietra nes ji palaiko dregme, o vanduo tai garuoja.

O koks agronomas ir is kokios firmos tai sake? Jei nenori viesai rasyk i pm. Anyway tai turetu but zmogus dar ilgus metus tarybiniais laikais agronomu dirbes. Esminis skirtumas tas, jog kiek as zinau kolukiai trasu turejo tiek kad net nezinodavo kaip tikslingai panaudot, o simtas ar du kilogramu salietros realiai ne ka jau dregmes pritraukt gali...

Siandien po gero pusdienio burnos ausinimo agrovizijoj kazkodel kitaip galvot pradejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...