Jump to content

Traktorius Belarus 892


LINAS1997

Recommended Posts

  • Atsakymai 61
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kiek kainuoja Traktorius Belarus 892 ka manot kokia plius minusai

70su pvm, balkiniu tiltu, jei dirbsi su frontaliniu tai tik balkinis tiltas nes senasai nelaiko, po 5 metu reiks sankaba keist, po 7 deze pasiremontuot, pas mane su cekiska kuro ir hidraulikos sistemom, tai laiko gan gerai, variklis laiko gerai pas mus 6500h ir nk nedaryta tik purkstukus rudeni keitem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuoja Traktorius Belarus 892 ka manot kokia plius minusai

70su pvm, balkiniu tiltu, jei dirbsi su frontaliniu tai tik balkinis tiltas nes senasai nelaiko, po 5 metu reiks sankaba keist, po 7 deze pasiremontuot, pas mane su cekiska kuro ir hidraulikos sistemom, tai laiko gan gerai, variklis laiko gerai pas mus 6500h ir nk nedaryta tik purkstukus rudeni keitem

Idomus detaliu tarnavimo internavalai metais :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuoja Traktorius Belarus 892 ka manot kokia plius minusai

70su pvm, balkiniu tiltu, jei dirbsi su frontaliniu tai tik balkinis tiltas nes senasai nelaiko, po 5 metu reiks sankaba keist, po 7 deze pasiremontuot, pas mane su cekiska kuro ir hidraulikos sistemom, tai laiko gan gerai, variklis laiko gerai pas mus 6500h ir nk nedaryta tik purkstukus rudeni keitem

Idomus detaliu tarnavimo internavalai metais :lol:

man metai tolygu 1000h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuoja Traktorius Belarus 892 ka manot kokia plius minusai

70su pvm, balkiniu tiltu, jei dirbsi su frontaliniu tai tik balkinis tiltas nes senasai nelaiko, po 5 metu reiks sankaba keist, po 7 deze pasiremontuot, pas mane su cekiska kuro ir hidraulikos sistemom, tai laiko gan gerai, variklis laiko gerai pas mus 6500h ir nk nedaryta tik purkstukus rudeni keitem

Jau 6 metai kraunu rulonus po kokius 7000 per metus, zvyra pasivezu kai reikia, akmenis renkam, ziema miske rastus kraunu ir dar viska ka reikia. Su 920 su paprstu tiltu ir tilto dar neteko remontuot o kiti dar ir naujesnius biekius su balkiniais tiltais jau nekarta remontavo ten kazkoki dantrati nueda viduj krizmos neleiko ir panasei zodiu o reziume viskas priklauso nuo soferio jai lakstysi pastovei isijunges ta tilta tai nei tas nei tas tikrai nelaikys protingai reik vaziuot tai ir tas ir tas laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

belarussu su balkiniais tiltais nera.jie pusiau balkiniai dar nespejo tiksliai nukopint ivanas.kas mokes zemkej turetu zinot :D

Na, na, plačiau papasakok apie tuos pusiau balkinius tiltus.

O ka cia pasakot pasiziurek kaip atrodo uzsienietisko traktoriaus tas balkinis tiltas ir kaip atrodo belaruso pas ji panasios sonines palikusios tai nieko jie ten daug ir nepatobulinti nuo tu paprastu tai ir telaiko tik panasei o uzsienietisku ten visai kas kita esu mates paskleista ten planetinis ar koks ten reduktorius stovi nu zodziu ner ka lygint su ruso gamyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar beje noreciau tiem kam paprasti tiltai nelaiko paskaityt traktoriaus knyga kur gaunat pirkdami nauja traktoriu. Ten aiskei parasyta priekinis tiltas naudojamas tik uzklimpus ar esant sunkioms vaziavimo salygom ir nedidesne kaip 6 ar kuria ten ta pavara nepamenu tikslei ar tapati raso ir traktoriams su balkiniais tiltais negaliu paskyt nezinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar beje noreciau tiem kam paprasti tiltai nelaiko paskaityt traktoriaus knyga kur gaunat pirkdami nauja traktoriu. Ten aiskei parasyta priekinis tiltas naudojamas tik uzklimpus ar esant sunkioms vaziavimo salygom ir nedidesne kaip 6 ar kuria ten ta pavara nepamenu tikslei ar tapati raso ir traktoriams su balkiniais tiltais negaliu paskyt nezinau

Daugiau tokiu nesamoniu nerasinek, kad greit lakstyt negalima tai faktas yra parasyta iki kiek km/h o, kad naudot tik esant sunkiom salygom tai nera....

belarussu su balkiniais tiltais nera.jie pusiau balkiniai dar nespejo tiksliai nukopint ivanas.kas mokes zemkej turetu zinot :D

Nu tai papasakok placiau? Nes kieme stovi ruskis ir vakarietis skirtumu yra tarp balkiniu tiltu, bet visgi ruskio nepavadinciau pusiau balkinio, tiltas tikrai balkinis ir nuo senojo(planetarinio) skiriasi kaip diena ir naktis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad laiko tas planetarinis tiltasjau 7 metai drožem su frontaliniu tik slanikus tenka pakeisti, bet vistiek jie leidžia tai tepalo adapili ir gerai o preikini tilta tai naudojam tik esan būtinybei kai reikia išjudinti priekaba laukuose ar kai pats jau per lauka nebepavaziuoja

Pas mane zemes darbuose priekinis tiltas visad ijunktas iskyrus sejant ar purskiant laukus tada nereikalingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...