Jump to content

Valdiškos Žemės Pirkimas


krucius

Recommended Posts

  • po 1 metų...
  • po 8 mėnesių...

isvados lb gerai :icon-wink: zeme atsikelsi jei tik yra laisvos tavo raj bet kur

šitą žinome ir darome, bet nėra to didžiulio pinigų maišo reikalingam kiekiui supirkti. Turėjau mintyje, kaip pasidarai ilgalaikę nuomą valstybinės žemės, išlaidos apie 450eur sklypui, o ateis už metų su išvada ir pasidės, ten kur nuomuoji ir traukiesi galvą nuleidęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šitą žinome ir darome, bet nėra to didžiulio pinigų maišo reikalingam kiekiui supirkti. Turėjau mintyje, kaip pasidarai ilgalaikę nuomą valstybinės žemės, išlaidos apie 450eur sklypui, o ateis už metų su išvada ir pasidės, ten kur nuomuoji ir traukiesi galvą nuleidęs.

Savininkas pasikeičia, bet zeme isnuomota, tai ir moki kitam savininkui nustatyta NZT mokesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kietas kietas, o šioje situacijoje turiu žinių stoką. Nes man kiek aiškino, jei aš turiu ilgalaikę nuomą, o tarkim kaimynas ūkininkas, su išvada privatizuoja tą sklypą, tai nuomos sutartis nutraukiama su manimi. Įdomu kaip iš tikro ir kur pasiskaityti? Su laikina nuoma, viskas aišku.

 

Jeigu išnuomotas valstybinės žemės ūkio paskirties žemės sklypas yra parduodamas kitam asmeniui arba perduodamas nuosavybėn, tai valstybinės žemės nuomos sutartis galioja naujajam žemės savininkui nuomos sutartyje nurodytam nuomos terminui, išskyrus kai žemė grąžinama natūra.

 

Išskyrus... bet koki daugiau niuansai, neaišku.

http://www.nzt.lt/go.php/Valstybinės%20žemės%20nuoma%20ir%20laikinas%20naudojimas287

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar siuo metu yra galimybe nusipirkti laisva valstybines zemes sklypa? Nes salia yra laisvas sklypas (iki 1ha), nzt siulo kuo greiciau atvykt ir ji issinuomoti nes mano, kad as juo naudojuosi, o taip ir yra. Uz toki kieki ha moket 1500lt sena valiuta dokumentu sutvarkymui ir matavimui, netikslinga.

Klausimas:

Ijungt neprotinga ir toliau set ir art? (Bauda?).

Issinuomot pradziai trumpalaikei, o paskui ilgalaikei?

Turiu plana, kuriame nurodyta, kad 2001m si zeme yra kito zmogaus nuosavybe. P.S. as juo vadovaujuos ir neziuriu i tai, kad nzt jis pavaizduotas kaip laisvas (siam zmogui kitur buvo atmatuota veliau). Ir naudoju ji kaip is privatininko be popieriu :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar siuo metu yra galimybe nusipirkti laisva valstybines zemes sklypa? Nes salia yra laisvas sklypas (iki 1ha), nzt siulo kuo greiciau atvykt ir ji issinuomoti nes mano, kad as juo naudojuosi, o taip ir yra. Uz toki kieki ha moket 1500lt sena valiuta dokumentu sutvarkymui ir matavimui, netikslinga.

Klausimas:

Ijungt neprotinga ir toliau set ir art? (Bauda?).

Issinuomot pradziai trumpalaikei, o paskui ilgalaikei?

Turiu plana, kuriame nurodyta, kad 2001m si zeme yra kito zmogaus nuosavybe. P.S. as juo vadovaujuos ir neziuriu i tai, kad nzt jis pavaizduotas kaip laisvas (siam zmogui kitur buvo atmatuota veliau). Ir naudoju ji kaip is privatininko be popieriu :) .

ziurek kad taip nebutu kad kas suzinos kad yra laisva,tada ja nueja issinuomuos nes tu dirbi savavaliskai ir rudeneli nuemias derliu jau daugiau nedirbi jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Keista,pats supranti kad realiai zulikauji,ir dar viesai klausi patarimu kaip geriau ta padaryti. :D

2. Jeigu jau zemetvarka kvieciasi,skia zino kad ten laisva valstybine zeme.Ipies i laisvus plotus,ir naujas gaspadorius greitai atsiras.

3. Iskur sugalvojai kad popieriu sutvarkymas 1500? Nesprojektavimo darbai IKI 300lt., geodeziniai galvoju apie 600 turetu kainuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Keista,pats supranti kad realiai zulikauji,ir dar viesai klausi patarimu kaip geriau ta padaryti. :D

2. Jeigu jau zemetvarka kvieciasi,skia zino kad ten laisva valstybine zeme.Ipies i laisvus plotus,ir naujas gaspadorius greitai atsiras.

3. Iskur sugalvojai kad popieriu sutvarkymas 1500? Nesprojektavimo darbai IKI 300lt., geodeziniai galvoju apie 600 turetu kainuoti.

atsakysiu i 3 klausyma  nes tai pagrindzia  saskaita  kuri yra vien uz projektavima virs 700 lt  o geodeziniai  kaip jau  pats rasi+ visi  iforminimai ir panasai  ir gaunas beveik 1500 .

Asmeniskai  tik viena padoresni  gabaliuka  pasiemiau ilgalaikei  nuomai likusius nuomosiuos toliau  kasmet 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klystat rimtai, trumpalaikiai nuomai jokių išlaidų nėra nereikia nei projektavimo nei geodezinių!Kalbant apie ilgalaikia nuoma projektavimo darbai 1 sklypui 140lt, geodeziniai pagal sutarimą dažniausia iki 3ha sklypo stafke 500lt, galima ir už 400ltjei atsiranda naujas savininkas su išvada manau galima su juo sutart kad už geodezinius grąžintų.

Jei kalbant apie bauda kuri tau gresia tai visų gautų išmokų už tą sklypą grąžinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik pasitikslinau buvo 13 sklypų mokėjau viso 3571,92lt vistiek ne tiek kiek pats rasiai čia iš sutarties suma.Žemė pirkau bet nuomai taspats.Dar kaina gali skirtis nuo projektuotojo pas mus buvo Vilniaus hidroprojektas.su kaimais ir man buvo dar durniau žemėtvarka pagal seną darė tai kaimų ribos buvo normalios registrų centras vadovavosi naujais dar nepatvirtintais planais tai mano sklypas per du kaimus:-D

P.S O Jei kaina dalint iš hektarų gal panasrsne gaunasi?Pas mane ~52.Gali būt kad skaičiuoja hektarais ne sklypais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ir man idomu pasidare,kas ten Siauliu kraste projektuoja? Nes as kaip suprantu Vilniaus hidro projektas laimejes konkursa per visa Lietuva. Ir ta kaina turetu buti panasi visur. Pats mokejau irgi kazkas apie 270 uz sklypa. Kaina tikrai skaiciuoja uz sklypus,o ne hektarus projektuodami.

270 skaitau daugoka,pagal tai ka jie daro. Juk nevaziuoja net i vieta,pagal registru centro ribas atsisede prie kompo supiesia,ir visas ju darbas....nei planeliu,nei vaziavimo i vieta. Tai 700 litu uz projektavima cia kazkoks kosmaras-kosmosas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ir man idomu pasidare,kas ten Siauliu kraste projektuoja? Nes as kaip suprantu Vilniaus hidro projektas laimejes konkursa per visa Lietuva. Ir ta kaina turetu buti panasi visur. Pats mokejau irgi kazkas apie 270 uz sklypa. Kaina tikrai skaiciuoja uz sklypus,o ne hektarus projektuodami.

270 skaitau daugoka,pagal tai ka jie daro. Juk nevaziuoja net i vieta,pagal registru centro ribas atsisede prie kompo supiesia,ir visas ju darbas....nei planeliu,nei vaziavimo i vieta. Tai 700 litu uz projektavima cia kazkoks kosmaras-kosmosas.

Ne viso Lietuvoj Siauliskiai projektuoja, pas mus Kaunieciai gal zemetvarkos institutas, bet kaina artima ar tokia ka Zvanas parase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klystat rimtai, trumpalaikiai nuomai jokių išlaidų nėra nereikia nei projektavimo nei geodezinių!Kalbant apie ilgalaikia nuoma projektavimo darbai 1 sklypui 140lt, geodeziniai pagal sutarimą dažniausia iki 3ha sklypo stafke 500lt, galima ir už 400ltjei atsiranda naujas savininkas su išvada manau galima su juo sutart kad už geodezinius grąžintų.

Jei kalbant apie bauda kuri tau gresia tai visų gautų išmokų už tą sklypą grąžinimas.

Tame reikalas, kad as noriu trumpalaikei ir taip zaist kas penki metai, o jie man aiskina, kad is pradziu metam, per tris menesius susitvarkai popierius, matavimus ir tada ilgalaikei.

O as noriu trumpalaikei, tad tada nereikia jokiu geodeziniu..

Ar as klystu su terminais ir salygom, ikainiais?

Pamokinkit jaunaji ukininka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...