Jump to content

Perkinson variklis.


trauke

Recommended Posts

Sveiki turiu kombaina claas su perkincon 6cil varikliu kas galetu būti sunkei kuresi kai užpumpuoji kura tai lengviau užsiveda ir meta mėlyna dūmą ,ir nelabai turi sveikatos kas galėtu būti. :)

Jeigu užpumpavus lengviau kuriasi tai matyt nuseda kuras i baka, gal but padetu vožtuvas kuro magistralėje, dėl sveikatos tai ivairiu priežasčiu gali but, gal gaudo ora, gal kuro filtrai seni, gal magistralė užsikimšus kažkurioi vietoi o gal jau senatve jam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigent rugepjūt pradejo streikuot jis kartais atsigaudavo bet neilgam gal filtrai ar siurblys ?

Jeigu kartais atsigauna tai bus kuro padavimas kaltas, peržiurek, prapusk kuro magistrale, vamzdeli bake, jeigu bake yra nuosedu kokiu tai jos megsta užstrigt štuceriuose, ir žinoma pirmoi eilėi kuro filtra nauja, plius visas varines tarpineles prie štuceriu pabandyk pakeist nes tokie požymiai gali but jeigu gaudo ora pro kur nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei parkinson, nei perkincon tokio variklio gamintojo nėra !!! Jis vadinasi "Perkins"

Jei užpumpavus vedasi geriau, pirmu reikalu keisk mechaninį siurbliuką arba jo membraną (rem. komplektas), sekantis dalykas keiti kuro filtrus ir tikrini purkštukus, aušto slėgio kuro siurblį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo pompa parejus,ytariu bus tau taspats,kol pumpuoji tol vaziuoji,filtrus keiciau tankiai,plius baka valiau kas pasekoje visvien pompos keitimas o jis nepigus lyg 1200-1300lt :D

Mechaninė kuro pompa (nuo paskirstymo velenėlio) kainuoja ~ 10 kart pigiau, nei tu rašai, bet gal tu kalbi apie kažkokį elektrinį siurblį naujesniems varikliams???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įtariu, kad nebus elektroninio siurbliuko, o variklis tipas ko gero 6.354, bet reikia pačiam temos autoriui pasakyt.

ps. jei nežinai, koks variklio tipas, nurašyk iškaltą numerį (ant plokštumo kur sukasi aukšto slėgio siurblys) ir pasakysiu, koks tai variklio tipas ir gal po truputi priartėsim prie problemos ir jos sprendimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo pompa parejus,ytariu bus tau taspats,kol pumpuoji tol vaziuoji,filtrus keiciau tankiai,plius baka valiau kas pasekoje visvien pompos keitimas o jis nepigus lyg 1200-1300lt :D

Mechaninė kuro pompa (nuo paskirstymo velenėlio) kainuoja ~ 10 kart pigiau, nei tu rašai, bet gal tu kalbi apie kažkokį elektrinį siurblį naujesniems varikliams???

vat butent gerai parasei mechanine pompa,ir kaina tik neatsimenu lyg su pvm :lol::icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo pompa parejus,ytariu bus tau taspats,kol pumpuoji tol vaziuoji,filtrus keiciau tankiai,plius baka valiau kas pasekoje visvien pompos keitimas o jis nepigus lyg 1200-1300lt :D

Pigiau turbut butu pasistatyt elekrtini siurbliuka vietoi tos pompos.

galima..žinau kas turi uzsidėjes ant kombaino..bet tada reikia deti filtrus prieš pompa..ir pradidinti skilute ant gražinimo varžtelio...o šiaip eina gerai.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Sveiki, gal kas žino kas ir kur ardo Perkins variklį, nes keičiant kuro filtrų elementus atsitiko bėda - nepabijokim to žodžio esu žioplas ir sudaužiau stiklinį dugnelį. Nuotraukoje rodykle pažymėjau.

Variklis 4.236, nežinau, bet manau, kad tiktų ir nuo kitų motorų.

Būčiau išties dėkingas, jei kas padėtų.

post-12155-141521830852_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau čia problemos, pasiėmes filtra nuvažiuok i kokia pvz. MAN filtru atstovybe ir tau parinks tokio filtro analoga, o tas stiklinis dangtelis nebutinas.

Manyčiau, kad būtinas. Tas filtras yra kiauras iš abiejų galų, stiklinė dalis kaip nusodintuvas gaunasi. Nebent turi galvoje filtrą be atviro vieno galo, bet kaip tada jis tvirtinsis ? Mano kombaine stovi 4.236 perkinsas, filtravimo sistema labai panaši.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas žino kas ir kur ardo Perkins variklį, nes keičiant kuro filtrų elementus atsitiko bėda - nepabijokim to žodžio esu žioplas ir sudaužiau stiklinį dugnelį. Nuotraukoje rodykle pažymėjau.

Variklis 4.236, nežinau, bet manau, kad tiktų ir nuo kitų motorų.

Būčiau išties dėkingas, jei kas padėtų.

Nuvažiuoji į l.automob.šrotą,nusiperki nuo didesnio tūrio variklio kuro filtro korpusą,uždedi vietoj šito ir kuli sau laimingas.Ir už filtrus paskui nei pusės šitų kainos nemokėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...