Jump to content

apkartes pienas


kinziulis

Recommended Posts

Sveiki, iskilo problemele, pastovejes pienas greit apkarsta ypac grietine. Karves seriamos sultingu sienainiu ir truputi plektelejusiu sienu. Dar pora kartu dienoj gauna geros kokybes miltu( kvietrugis su mieziu). Sienainis ryte ir vakare, sienas per pietus. Gal kam nors kokios mintys kyla? gal vitaminu kokiu truksta? :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi didžioji dalis kvietrugiai,bet skonis (bent man)geras.O tavo pienas yra šaldytuve maišomas?Aparatai,tešmuo švarūs?

Beje,Gekonai,ar teisybė:Patys norvegai ironiškai sako: „Švarūs, sunkiai dirbantys, mokantys mokesčius ir sveiki darbininkai, kurie spėja išvažiuoti namo, prieš susirgdami, tapdami seni ir neįgalūs – o taip, tokie darbininkai Norvegijai reikalingi!“ („Dagens nærigsliv“, 2012 m, rugpjūčio 2 d.)Pora tokių,tik iš Anglijos ,žinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvietrugiai nebūtinai yra pati priežastis... Jie gali būti sąlyga, sukeliančia priežastį.. Na, bet gal aš čia neteisus... Turėjau omenyje, kad kvietrugių krakmolas lengvai skaidomas o baltymai, kurių šiaip jau mažai, padengti labai bjauriu prolaminų junginiu - kviečių gliadinu ir rugių sekalinu.... Jie kartais labai įdomių efektų duoda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo problemele, pastovejes pienas greit apkarsta ypac grietine. Karves seriamos sultingu sienainiu ir truputi plektelejusiu sienu. Dar pora kartu dienoj gauna geros kokybes miltu( kvietrugis su mieziu). Sienainis ryte ir vakare, sienas per pietus. Gal kam nors kokios mintys kyla? gal vitaminu kokiu truksta? :icon-cry:

girdjau, kad pieno kartumą naikina kmynai, karvems reikia sumalti ir imaišyti į miltus, kiek tas tiesa,nežinau, pabandykite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi didžioji dalis kvietrugiai,bet skonis (bent man)geras.O tavo pienas yra šaldytuve maišomas?Aparatai,tešmuo švarūs?

Beje,Gekonai,ar teisybė:Patys norvegai ironiškai sako: „Švarūs, sunkiai dirbantys, mokantys mokesčius ir sveiki darbininkai, kurie spėja išvažiuoti namo, prieš susirgdami, tapdami seni ir neįgalūs – o taip, tokie darbininkai Norvegijai reikalingi!“ („Dagens nærigsliv“, 2012 m, rugpjūčio 2 d.)Pora tokių,tik iš Anglijos ,žinau...

Cia tipo lazdavoji....

Daug daugiau sansu tapti neigaliu dirbant LT.Patikek,zinau,ka sakau,nes esu dirbes abiejose pusese.Ne vienas klausia,ar nesigailiu isvaziaves?

Atsakau.....gailiuosi,laabai gailiuosi,kad isvaziavau taip velai :eusa-dance: `

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Kas yra,jei pamelžtas pienas sutraukiamas per pora valandų.Jis nesurugsta,o tiesiog sutraukia baltymą.Ir tai būna ne kiekvieną kartą melžiant.Tai neivyksta greitai atšaldžius pieną.

Kur rūgštis?? Greitai sutraukia pieną veršelių skrandžio fermentas... Pienininkai naudoja.. Karvė nekarščiuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matau , kad visi iskart pamate problema klausia forumieciu ka daryt.na atsakau-reikia iskart kreiptis i veterinara , jis nustatys beda ir pagydys .klausti forumieciu-neiseitis , jie nepagydys ligos ir beje visi pateiks skirtinga nuomone , kas velaiu gali labai suklaidinti.

gydytojas buvo kviestas nedelsiant.Patikrinta del mastito.Nepasitvirtino.patare duoti melasos,taip ir darem.Pieno tyrimas rode,kad somat.110.Taciau visu 5 karviu laktoze 2,5. Dabar jau 4,5.kiti ytare,kad ketoze,nors visos buvo zvalios,gerai ede.Dvi karves versiavosi gruodzio men.Viena pirmaverse. Ja ir itareme, kad gali sirgti ketoze .Sugirdeme vaisto nuo ketozes.Karves laikome daugiau kaip 20 metu.Tokio atv.neturejome.Kas galejo buti Aciu visiemes kas atsakys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebandėt duoti gerėju bakterijų? Jas deda i rauga naminei duonai gaminti. Mums pagerėjo pienas per 4 dienas ir dingo siloso skonis.

Pas karvę prieskrandyje gyvena ir intensyviai dirba apie 600 RŪŠIŲ bakterijų... Jų konkurencija žvėriška.. Dar apie šimtas rūšių pirmuonių (infuzorijų) Dar kažkiek mielių ir grybų... Jūsų gerosios bakterijos tenai (prieskrandyje, kur pirmiausia pašaras papuola) yra tas pats, kas švęstas vanduo, bandant atgaivinti numirėlį..

Ieškokit priežasčių, dėl ko tas siloso kvapas iš tikrųjų piene buvo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...