Jump to content

Belarus 82.1 su tryju korpusu plūgu verčiamu


Recommended Posts

Noriu prie traktoriaus Belarus 82.1 nusipirkt tryju korpusų plūgą verčiama..Kažin ar ji hidraulis pakeltu? nes man keturių korpusų plūga paprasta nepakelia,o tryjų pakelia..kažin kur čia bedos? Kažin ar išvis patrauktu ta plūga? nes čia gaunas daug sunkiasnis o pozicinio nera..ir nežinau kas ji ivestu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu prie traktoriaus Belarus 82.1 nusipirkt tryju korpusų plūgą verčiama..Kažin ar ji hidraulis pakeltu? nes man keturių korpusų plūga paprasta nepakelia,o tryjų pakelia..kažin kur čia bedos? Kažin ar išvis patrauktu ta plūga? nes čia gaunas daug sunkiasnis o pozicinio nera..ir nežinau kas ji ivestu..

pirk pusiau pakabinama as ariau 4k overum patempe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ariu su plūgu padarytu iš overum rėmo ir kverneland 3 kartos korpusų. tai kai užkemša su savo 82.1 (su poziciniu) nebepakeliu. Nežinau kas yra, kuri čia dalis jau eina į pabaigą ar tiesiog per silpnas...

Mano originalus overumas, bet užkimštą irgi nenoriai kelia. Overumo labai sunkus rėmas, bet dėl to gerai laiko ir lenda žemėn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu prie traktoriaus Belarus 82.1 nusipirkt tryju korpusų plūgą verčiama..Kažin ar ji hidraulis pakeltu? nes man keturių korpusų plūga paprasta nepakelia,o tryjų pakelia..kažin kur čia bedos? Kažin ar išvis patrauktu ta plūga? nes čia gaunas daug sunkiasnis o pozicinio nera..ir nežinau kas ji ivestu..

pirk pusiau pakabinama as ariau 4k overum patempe

Bet čia nevartomas o paprastas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirk pusiau pakabinama as ariau 4k overum patempe

Vakar su 3k pakabinamu nevartomu tokią žemę ariau, kad traktoriaus priekis ore buvo :eusa-doh: Pažiūrėčiau kaip 4 k prikabinamą per tokią vilktum :lol:

Velku jau 4 metai slynas raudonas molis ir t.t :icon-wink:

nereciau pamatyt kaip velki 4 korpusu per molius ir slynas nebent kazkoks molis stebuklingas pas tave :icon-mrgreen: as su simtiniu per molius vos velku 3 korpusu vartoma kverneland ir tai reik pakelti kazkiek ivirsu nes kasasi vietoje :eusa-doh: del pakelimo ner problemu o del kilimo priekio ramus ..nes prieki svoriai .. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mes irgi pradzioj arem su kverneleandu 4 korpusu apvaliu remu belarusas kokiu 3 metu 920 be turbinos tempdavo jai saus neblogai bet galuose sustojus kartais neiskeldavo net reikedavo atgal pavaziuot biski arba vaziuojant kelt tai nuemem ta ketvirta korpusa dar plugas plugai nelygu pas mane tai tik po 35cm jai po kokius 42 kaip overumo tai apsis....... belarusas paprastas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone, jūs čia norit kažką išrasti , o paskui aptarti belarusų "nelaikymo" problemas. Nereikia to traktoriaus prievartauti, neskirtas jie tokiems padargams ir viskas. Kuo negerai trijų korpusų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ariu su plūgu padarytu iš overum rėmo ir kverneland 3 kartos korpusų. tai kai užkemša su savo 82.1 (su poziciniu) nebepakeliu. Nežinau kas yra, kuri čia dalis jau eina į pabaigą ar tiesiog per silpnas...

Mano originalus overumas, bet užkimštą irgi nenoriai kelia. Overumo labai sunkus rėmas, bet dėl to gerai laiko ir lenda žemėn.

del gerai laiko kai cia pasakius,3korpusu hidraulinis overumas siemet petruko pusiau ties 2korpusu :icon-redface: ir pora kartu bovo ienas nulauzes,manau jis persunkus truputi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nusipirkes Ovlaca 3x3 su lingine apsauga keturkampas remas, reguliuojamas uzgriebism juostines verstuves ir t.t. Vienu zodziu visi navarotai :) Tai maniskis 892 sunkiai kele ir normaliai dirbti su tuo plugu butu buve neimanoma. Gerai, kad pardavejas (Marguciai) be jokio papildomo mokescio sutiko apkeisti ant kito plugo. Pasiemiau kvernelanda su apvaliu remu ir varztine apsauga 40cm uzgriebiu. Dabar bielkis lekia per lauka, grazu ziuret. 200kg svoriai priekyje, ne balkinis tiltas ir niekas nekyla ir isvis viskas labai gerai, taip ant raudono molio 20cm gyliu varant yra ka veikti, bet cia ar vartomas ar ne jokio skirtumo. Svarbu veikia priekinis tiltas ir galiniu ratu blokiruote visa kita gausis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...