Jump to content

help... elektros gedimas


John Deere 6630

Recommended Posts

Kas galėjo atsitikti, kad kombainui class dominator 78s, kabinos skydelyje, jungiant kederį, uzsidega, kad neveikia nei vienas įrenginys kuris turi sukimo daviklį (būgnas, elevatoriai, nuožulnioji kamera ir tt.) ir įsijungia garsinis siganalas su STOP uzrašu. Seniau taip būdavo įjungus kederį prie mažų apsukų, o sukėlus apsukas dingdavo, bet dabar viskas veikia gerai, o signalas nedingsta, gal kas galėtu patart, ka daryt ar kaip patikrint, nes elektrikai nelabai ką supranta, busiu labai dėkingas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas galėjo atsitikti, kad kombainui class dominator 78s, kabinos skydelyje, jungiant kederį, uzsidega, kad neveikia nei vienas įrenginys kuris turi sukimo daviklį (būgnas, elevatoriai, nuožulnioji kamera ir tt.) ir įsijungia garsinis siganalas su STOP uzrašu. Seniau taip būdavo įjungus kederį prie mažų apsukų, o sukėlus apsukas dingdavo, bet dabar viskas veikia gerai, o signalas nedingsta, gal kas galėtu patart, ka daryt ar kaip patikrint, nes elektrikai nelabai ką supranta, busiu labai dėkingas...

jus maziau kreipkites i kaimo elektrikus nes po tokiu meistru atvaziuoji tai kai reikia sumoketi lasteles mirsta zmogui,manau nelabai rasi jai nenurauki apie elektronika,pasiziurek laidus pirmiausia susipursk ir isivalyk junktis,jai nepades ragas pats nepasidarysi,o daviklius galima patikrinti tik neaisku koki pas tave ar herkoninei ar rites jai rites turi rodyti varza jai gerkoninei turi sujunkti arba atjunkti magneta prikisus prie daviklio,sekmes :) tiesa pasiziurek saugiklius pas kaska taisant buvo problema nusoves gerai nepamenu bet lyk tai 2.5 aperu saugiklis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip zinot ar daviklis veikia , ar sugedes?????

Induktyvinį daviklį išėmus pridedi voltmetrą ant laidų ateinančių į daviklį, priartini ar atitrauki daviklį nuo metalo turi keistis įtampa kažkur 5v diapazone. Jei keičiasi- daviklis geras, jei ne-blogas. Kažkas panašaus turi darytis ir su magnetiniais davikliais. Kitaip jo nepatikrinsi. Jei nudegęs saugiklis, tai saugikliai šiaipsau irgi nedega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip zinot ar daviklis veikia , ar sugedes?????

Induktyvinį daviklį išėmus pridedi voltmetrą ant laidų ateinančių į daviklį, priartini ar atitrauki daviklį nuo metalo turi keistis įtampa kažkur 5v diapazone. Jei keičiasi- daviklis geras, jei ne-blogas. Kažkas panašaus turi darytis ir su magnetiniais davikliais. Kitaip jo nepatikrinsi. Jei nudegęs saugiklis, tai saugikliai šiaipsau irgi nedega.

na tu parasei kaip sudetingiau patikrinti davikli,ira simtai budu kaip ji patikrinti tik nekiekvienas turi tam reikalingus prietaisus,as pvz tikrinu osilografu bet cia naujos techninkos o tokiam kombainui kaip jo tinka ir multimetras uz 10 litu,taip saugiklei be reikalo nelabai dega bet pasitaiko kai nebuna kontakto gero,o nuo davikliu tuo labiau nedega saugikliai ,palikit tuos daviklius ramybe ne ten gedimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tu parasei kaip sudetingiau patikrinti davikli,ira simtai budu kaip ji patikrinti tik nekiekvienas turi tam reikalingus prietaisus,as pvz tikrinu osilografu bet cia naujos techninkos o tokiam kombainui kaip jo tinka ir multimetras uz 10 litu,taip saugiklei be reikalo nelabai dega bet pasitaiko kai nebuna kontakto gero,o nuo davikliu tuo labiau nedega saugikliai ,palikit tuos daviklius ramybe ne ten gedimas :)

Parašiau patį paprasčiausią budą patikrinimui neatjungus daviklio nuo kombaino ir su multimetru kaip tu sakei už 10 lt.. Žinai paprastesnį būdą- parašyk, pasidalink su kitais savo išmone apie oscilografus ir skystus kompus čia nerašinėjęs. Kalbu apie indukcinius daviklius, ten pas jį tokie greičiausiai ir stovi. Žmogus klausia- patark jei žinai, jei nežinai skaityk ką kiti rašo gal ir pačiam kada pravers. Man buvo panaši bėda tai ir parašiau kaip ją išsprendžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau, kad nebuvau prie kompo :) matote taip zaibavo, kad issigandau ir isjungiau, nes pries menesi jau viena interneto blokeli zaibas sudegino, tai dabar atsargus esu :lol::lol::lol: na tai nuo ko pradėt tikrint man sį gedimą??? pelės negalėjo nieko padaryt, nes viskas veikė ir jau siemet buvau kūlęs kokias tris dienas, o is ryto sugedo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau, kad nebuvau prie kompo :) matote taip zaibavo, kad issigandau ir isjungiau, nes pries menesi jau viena interneto blokeli zaibas sudegino, tai dabar atsargus esu :lol::lol::lol: na tai nuo ko pradėt tikrint man sį gedimą??? pelės negalėjo nieko padaryt, nes viskas veikė ir jau siemet buvau kūlęs kokias tris dienas, o is ryto sugedo.

Pelės ne tik laidus pagraužia bet ir jungtis, sujungimus ir t.t. apšlapina. O tai dar baisiau negu laidų pagraužimas ir veikia panašiai kaip rūgštis. Todėl gali būt kad šiandien veikia o rytoj jau ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar prie daviklių turi būti kažkokia įtampa. Matuok ne su mase (korpusu) o tarp daviklio laidų. Jei su mase (korpusu) yra, tarp laidų nėra reiškiasi nulinis daviklių laidas bus nukirmijęs. Nulinis daviklių laidas kontroliniame bloke sujungtas į vieną tašką, nesvarbu kad išeina atskiri laidai. Galbūt dėl to ir rodo kad neveikia visi davikliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tau kaip sakiau kad saugiklis ir tu sakei kad geri tai ir netikejau nes man buvo tokia problema ,tik nenorejau aiskinti tau kad atydziai pasitikrintum nes cia apie daviklius tave klaidino ,taip ten desine eile saugiklis kai nulekia taip pasidaro ,mokykites visados istraukit kai tikrinat ir multimetru o ne akimis ir pries dedami ziurekit i lizda kad nebutu iskaites,as 40 km vaziavau pas zmogu del sito gedimo nes zmogelis ir praziurejo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...