Jump to content

Kergimas


_-xXx-_

Recommended Posts

1. Diržas su dažais ant avino, kai lipa ant avies liks dažų žymės ir matysit kada tai įvyko.. nešimtaprocentinis būdas...
2.  Parduodami tokie prietaisai kur tiria jau ėringas avis , kainuoja pora tūkstančių, arba galima užsisakyt paslaugą. Pirkom 10 tirtų avių, 9 apsiėriavo, 1 vistiek ne, tai sakyčiau nešimtaprocentinis variantas taip pat :)
3. Na o jei jau vėlyva stadija ieškot tešmens..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

ar susitvarkytu patyres 3 m baronas su 50 aviu? Planuoju 5 diena jau leisti i trasa, nes rausia griovius,griauna pertvaras o viena barona negyvai uzdauze(sulauze kaulus)...zodziu jau rimtai pasiruoses padaryti visa banda :)

nenoriu pirkti antro barono ,sakau gal pakaks vieno sito zveries?

patarimai is labiau patyrusiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

padarys tą savo darbą tik skirtumas koks bistras bus. ar sulauksi ėriukų visų per 2 savaites, ar per 2 mėnesius :). kuo momentaliau atsiveda , tuo geriau ir šeimininkui, ir vėliau visą sezoną darbai sutampa+ vienodo amžiaus, nereikia grupuot ir šeriant jau neapstumdys dičkiai. manyčiau, kad avinas aplakstys visas avis, tik pasirūpink geru pašaru, visais proteinais ir angliavandeniais, kaip tikram atletui :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abejotina manau .. :D gal mano avys kaltos buvo, bet anais metais buvo 60 ėriavedžių, tai pradėjo sausio 5-15 po pora byrėt, o tarp sausio 20- vasario 15 subyrėjo apie 40 ėriavedžių. vėliau dar po truputį byrėjo, ir dar daugiau užbyrėjo ant kovo pradžios pirmamečių krūvoj gal 10 . buvo 2 avinai 3 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abejotina manau .. :D gal mano avys kaltos buvo, bet anais metais buvo 60 ėriavedžių, tai pradėjo sausio 5-15 po pora byrėt, o tarp sausio 20- vasario 15 subyrėjo apie 40 ėriavedžių. vėliau dar po truputį byrėjo, ir dar daugiau užbyrėjo ant kovo pradžios pirmamečių krūvoj gal 10 . buvo 2 avinai 3 metų.

o tie du avinaivienas kitam netrugde nes jai neissiaiskina santykiu nors ir kuris kad silpnesnis per ruja vistiek nori dalysti tai negali but varijantas kad tiesiog sutrugdydavo...? nes seip kazkada cia buvo rasyta kad apie 50 per akis vieno tik aisku na maza kas tam avinuj nutiktu tai po to kad nebutu tusti metai.Pas mane 40 eravedziu bet neplanuoju as to vedimo vistiuek dauguma suveda ziema aisku ten skirtumas buna apie kokia 3 men. na ir dar kelios kokios 2x per metus kazkaip man taip patogiau.Neveda visos vienu metu eina suziuret sustebet kuri ka nebuna tiek vargo skirstyti ir dar avinu nereikia atskirai kur nors rupintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

kaip jis es ir nestresuos kai salia rujojancios avys o tu ji laikai atskires...

mano ir prastai ede kol priejimo prie aviu neturejo ,bet visos avinu ligos baigiasi ileidus pas avis ,o po menesio prasideda kitos problemos,nes mano per tris savaites  numete apie 20 kg...vos paeina ,stai dabar jau reikes kazkaip atstatyti sportine forma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jis es ir nestresuos kai salia rujojancios avys o tu ji laikai atskires...

mano ir prastai ede kol priejimo prie aviu neturejo ,bet visos avinu ligos baigiasi ileidus pas avis ,o po menesio prasideda kitos problemos,nes mano per tris savaites  numete apie 20 kg...vos paeina ,stai dabar jau reikes kazkaip atstatyti sportine forma...

tai kiek tu aviu kad tas avinas vos paeina nuo darbo? ir gal laikot kartu kitus avinukus kuriuos jam reikia vaikyt nuo aviu...Nes pvz mano visada su avim neplanuoju as to konkretaus kergimo bet nebuvau susidures kad jis nusilptu nuo 50 eravedziu.4 metai kol kas viskas ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo mano visi vienoje kruvoje,tik kiti baronai  kastratai,o aviu su jauniklem  virs 70 turbut,nezinau tiksliai...bet baronui atrodo pipec atejo...o nuo ko neaisku,kas diena po tris drauges  turejo,nelabai ir ilsejosi...dabar guli mazai eda..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo mano visi vienoje kruvoje,tik kiti baronai  kastratai,o aviu su jauniklem  virs 70 turbut,nezinau tiksliai...bet baronui atrodo pipec atejo...o nuo ko neaisku,kas diena po tris drauges  turejo,nelabai ir ilsejosi...dabar guli mazai eda..

mano manymu priezastis turetu buti kazkokia kita nuo mergu dar nei vienas bernas galo negavo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jis es ir nestresuos kai salia rujojancios avys o tu ji laikai atskires...

mano ir prastai ede kol priejimo prie aviu neturejo ,bet visos avinu ligos baigiasi ileidus pas avis ,o po menesio prasideda kitos problemos,nes mano per tris savaites  numete apie 20 kg...vos paeina ,stai dabar jau reikes kazkaip atstatyti sportine forma...

Avinas atskirtas visai kitoje ganykloje,jis avių nei girdi,nei mato,bet prieš tai buvusį šeimininką,visada buvo su avimis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na negirdi  gal nemato bet gyvunai  turi labai gera uosle  :icon-wink:

nezinau ar laikai barona viena ar su kompanija bet avys bandos gyvunai ir po viena jom pastebejau ne kas...

as kai barona dar laikiau ant grandines,pries leisdamas i banda,tai salia risdavau avi su mazais eriukais,kad ne taip stresuotu bet jis mate buri aviu ir buvo labai nusimines  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na negirdi  gal nemato bet gyvunai  turi labai gera uosle  :icon-wink:

nezinau ar laikai barona viena ar su kompanija bet avys bandos gyvunai ir po viena jom pastebejau ne kas...

as kai barona dar laikiau ant grandines,pries leisdamas i banda,tai salia risdavau avi su mazais eriukais,kad ne taip stresuotu bet jis mate buri aviu ir buvo labai nusimine

Kai vyrukas atsigaus,galės ir su avytėm pabendrauti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai pritariu kad avys bandos gyvunai.Aisku gal cia kas sakys cia kokie mes minksti ar kazkas tokio taip sakydami kad gailim...Bet patarimas tada butu tiesiog laikyti pvz kazkur su kitais avinukais kurie buna atskirti nuo eravedziu jai jau norima planuoti ta ruja.Kam pirkti avina veislei jai ji reikia gaivinti ar kazka su juo daryti.Tai verciau nusiperkat jai jau norit pigiau is pavasario jauna avinuka grazu tinkama veislei ir kartu auga o uzauges rudeni atliks ir savo pareiga ir bus viskas ok kelis metus.Cia tik toks mano pamastymas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...