Jump to content

Kergimas


_-xXx-_

Recommended Posts

Sveiki,

noriu pakaust ar normalus būtų kergimas romanovo avys su beriušon ar sufolkų veislės baronu?

aciu

Sveiki.As kergiu su sufolku grynaveisliu ir romanovus ir vietines siurkscevilnes ir lietuvos juodgalves ir sarole jokio skirtumo nepastebejau kad butu problemu.Gi neauga tokio dydzio kaip grynaveisliu sufolku sukergus romanove su sufolku gaunasi ir eriukai per viduri mazdaug...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 8men juodgalve avyte, 3metu jos motina ir sarole avina 8men. Ka galeciau padaryti, kad avinas dar jaunos avytes neapsoktu. Avyte dar neprisileidzia, bet nenoriu kad per anksti apsikergtu.

Na atskirt visas padarymas bus nes jai bus kartu norit ar ne apvaisins...

Nu bet jeigu as bent kuriam laiku atskiriu tai avinas labai bliauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 8men juodgalve avyte, 3metu jos motina ir sarole avina 8men. Ka galeciau padaryti, kad avinas dar jaunos avytes neapsoktu. Avyte dar neprisileidzia, bet nenoriu kad per anksti apsikergtu.

Na atskirt visas padarymas bus nes jai bus kartu norit ar ne apvaisins...

Nu bet jeigu as bent kuriam laiku atskiriu tai avinas labai bliauna

Pablaus diena dvi ir nustos o jai paliksit apvaisins ir ta jauna avyte kartais buna nieko baisaus kai apvaisina aisku augima avies stabdo kazkiek anstyvas apvaisinimas ve sunkiau eriuojasi ir be to jaunos kartais nepritese tai neturi pieno daug...Bet kada sekasi tai nieko ir nenutinka atveda ir viskas ok buna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Sveiki, norejau paklausti ar cia man taip atrodo ar tikrai mano avyte Lietuvos juodgalve beveik 10men labai jau maza. Avinas jau lepa ant jos, kazkaip keistai atrodo. Motina stambi. Jos abi nuotraukoje.

P.s vakar buvo nukirptos

http://www.part.lt/perziura/1604ad004b0515e5a818a0c347b2feb1391.jpg

Maža. Aš tokių veislei nepalikčiau. Į dešras tik. Prieš nukerpant iš vilnos tikrai matei, kad vilna visa kaip kutulai. O jei avinas sukergs, tai iš vaikų greičiausiai nieko gero nebus, nes ji pati dar neišsivysčiusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti ar cia man taip atrodo ar tikrai mano avyte Lietuvos juodgalve beveik 10men labai jau maza. Avinas jau lepa ant jos, kazkaip keistai atrodo. Motina stambi. Jos abi nuotraukoje.

P.s vakar buvo nukirptos

http://www.part.lt/perziura/1604ad004b0515e5a818a0c347b2feb1391.jpg

Motina stambi :icon-wink: o teva norit suleisti su dukra -gausis S.. ir dukra serga arba kraujomaisa nes nuo kraujomaisos avys eina zemyn mazyn... kiti gyviai taip kergiami issigimsta
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas iseitu jai kergima darytum kaip raso literatura. jai istengi rasti kad metine turi sverti 40-50kg tai nepatingek susirasti info ir kokio amziaus patartina kergti.,jai nori normaliu eravedziu reikia dirbti. O ne senas avis kergiu bus gerai ir jauniklem kam cia as dabar dar jas atskirai laikysiu antra banda formuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo vat geriau dirbti su israstu ir gyvenimo patikrintu nei atlikineti bandymus . turejau viena klienta kuris nupirko avyte is manes gryna veisle ir pirko avina kitos veises nu ir gaunasi paskui nei mesa nei zuvis tai jau geriau kergti su tos pacios veisles negiminingu nei maisyti veisles ... aisku buna kad pasiseka :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo vat geriau dirbti su israstu ir gyvenimo patikrintu nei atlikineti bandymus . turejau viena klienta kuris nupirko avyte is manes gryna veisle ir pirko avina kitos veises nu ir gaunasi paskui nei mesa nei zuvis tai jau geriau kergti su tos pacios veisles negiminingu nei maisyti veisles ... aisku buna kad pasiseka :icon-wink:

O aš kaip tik už mišrinimą GRYNŲ mėsinių veislių. Tikrai žymiai geresnis rezultatas (mėsingumas). Tikiu, kad jei romanovo su šiurkščiavilnėm maišysi, tai "ožiukus" ir turėsi. :) Bazinė banda mano yra Lietuvos juodgalvės, o avinus visada kitos veislės "dėdavau". Jei avinas merinosas, tai ėriukai gražūs, bet ilgiau auga iki prekinios svorio. Sufolko vaikai pradžioj auga labai gerai, bet nuo 6 mėn sulėtėja. O pernai dėjau tekselį. Tai ėriukai pasakiški. Mėsingumas visai kitas. Kaulai smulkesni. Šiais metai labai geras prieauglis gavosi. Iš 60 avinukų liko tik 30, iš kurių dar sau kokius 12 pasiskersiu, o likusius klientai suvalgys ir padėkos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

O kam ta avi risti,juk jiem smagiau merginti...ir uzkariauti ,jai avinas VYRAS sukergs visaip  :eusa-dance:

Viskas būtų tvarkoj, bet kai neseniai pirkau avį nekergta ir turiu aviną, bet dar nematau, kad bandytų apšokti. Gal jau apkergė, o gal ir ne, bet aš pririsčiau ir leisčiau avinui sukergti 100%. Norėčiau savo aviną bandyti išnuomoti, nes kažkaip gaila visa žiemą šerti ir negauti daug pelno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas būtų tvarkoj, bet kai neseniai pirkau avį nekergta ir turiu aviną, bet dar nematau, kad bandytų apšokti. Gal jau apkergė, o gal ir ne, bet aš pririsčiau ir leisčiau avinui sukergti 100%. Norėčiau savo aviną bandyti išnuomoti, nes kažkaip gaila visa žiemą šerti ir negauti daug pelno.

Nebutina kistis i gamtos sukurtus desnius.Jei avis yra suaugusi.ir pasiruosusi kergtis,nereikia lakstyti su zvake paskui avina,jis ir taip viska sutvarkys.Jis tokios progos tikrai nepraleidzia,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai del dvieju aviu auginamas avinas manau ir tu apie isnuomavima pagalvotum

Pas mane avinas atsarginis uzdarytas -nes ju mazuma ir nera is ko rinktis + atsivezus svetima avina gali atsivezti ir ligas tai neuzsiimu nuomavimu keitimu ,gali isnuomavus uzesti svetimoje vietoje ir panasiai . uzsiimu  tik keitimu i grynus pinigus o pats vaziuoju ieskoti svetimo gero nors tai buna sunku ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...