Jump to content

Amber drive sejamoji


Recommended Posts

  • Atsakymai 81
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 8 mėnesių...

Apturėjau malonumą išbandžiau aš tą sėjamają.Švelniai nuleidus lyginimo lentą traukia 11-12km/h ir nepasakyčiau kad sunkiai,priesmėlyje jau pradeda vaitot.Į geresnį kalniuką 8-9km/h.Didžiausiu atakos kampu nustačius visas greitis 7km,bet ten jau ne sėjimas o buldozeriavimas.Bet čia tik pabandžiau keliasdešimt metrų ir gana.Laukas tai tikrai nepasakysi kuom sėta ar Vederiu ar Amber,atrodo vienodai.Tik yra labai rimta bėda,kuri man labai nepatiko.Akmenukas pupos ar dviejų dydžio užkerta išsėjimo diską,papuola į tarpą tarp sėklavamzdžio ir disko ir stop.Matosi gerai jei užkerta kraštinius,jei viduryje tikrai per dulkes nepamatysi.Pradžiai niekaip nesupratau ko pradėjo traktorius dust,išlipau apėjau apsižiūrėjau nieko įtartino nepamačiau.Paskui kažkaip prasuksiu diskus,o ten 4 mirtinai užsikirtę.Taip 8ha besėjant ir laipiojau,pravarai 4-5kartus ir eini tikrint,1-2 stabiliai buna užkirsti.Taip padaryta rimtai,bet jai visgi norėtusi 120-130ag.Draugai dirbantys su Vederiais sakė bus problemų drėgnoj dirvoj,nes ratukai privolavimo stovi vienoj eilėj,pradės stumti.Kur drėgniau tikrai 100ag bus mažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pranešimo tema: Re: Amber drive sejamoji Atsakyti cituojant

:icon-rolleyes:

Aiko rašė:

Na ką aš galiu pasakyt dygimas geresnis kur su Vederiu sėta

Žinau lauka kur sėta su dviem vederiais ta pačia diena, tai su vienu kur sėta jau sudyge pilnai o su kitu dar tik dygsta :o

Na pavadinkim tai sėjėjo pasvilusiu blynu tada :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pranešimo tema: Re: Amber drive sejamoji Atsakyti cituojant

:icon-rolleyes:

Aiko rašė:

Na ką aš galiu pasakyt dygimas geresnis kur su Vederiu sėta

Žinau lauka kur sėta su dviem vederiais ta pačia diena, tai su vienu kur sėta jau sudyge pilnai o su kitu dar tik dygsta :o

Na pavadinkim tai sėjėjo pasvilusiu blynu tada :icon-redface:

teko girdeti viena ausim, kad kaikurie vaderstadai neislaiko sejos gylio. Manau tame ir priezastis, kodel ilgai dygo antrasis laukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

Geriau nieko neatsako negu svaigsta nieko nezinodami.Jokiu problemu su pupom neturejau net nezinau kurioje vietoje tau kyla klausimas del ju sejimo.Gyli nusistatai puikiai norma irgi jokiu problemu.Su spu nera ka lygint :D Sudetingiau yra su spelta, bet vel neaisku ar cia tik man del seklos prasto valymo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Man reikia kuo tiksliau sejos gyli palaikyt ir laukai kreivi baisiai visom kryptim, o sėjama bus vistiek kaip minimum į vieną kartą kultivuota zeme. Įdomu ar pakanka spaudimo tų spiruoklių.

Kiek zinau,tai spaudimas noragelio 60kg. nera labai daug, ir i raziena nemanau, kad iseitu paset su tokiu spaudimu, kai kitu sejamuju diskiniu noragu spaudimas iki 200 kg. Man irgi atrodo silpnoka ta spyruokle, ir ji man rodos, niekaip nesireguliuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...