Jump to content

Triuses neislaiko triusiuku gyvu


Gerda_G

Recommended Posts

Sakai praradai 40, per ziema is 10 pateliu (visos buvo jaunikles skirtingu veisliu) praradau virs 200 jau net skaiciu pameciau. Ta pati situacija atsiveda ir trecia diena susaldo, pilvukai grazus pilni ir atrodo sveiki, matos kad eina maitina bet kas trecia diena nutinka velnias zino, del sviesos nenoriu sutikti nes auginu patalpoi ir sviesa buvo nustatyta 16val per para.

Nu zodziu vienos ismesdavo kitos apgriauzdavo, bet trecia vada visos kuo puikiausiai augina. Na nebent vienas kitas nugaista bet 80% maziuku islieka. Vienas toks senas trisuininkas sake, su jauniklem buna sunku pavasari ir rudeni, meta maziukus lauk ir nieko tu jom nepadarysi :(

sekmes ir kantrybes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 51
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Mane situacija geresne. Patalpoje viena atsivede 4, visiems sakes, kita irgi 4 atsivede, irgi tas pats. Iskart visas 6 pateles istremiau i lauka. Pasekoje gavosi taip: 1 atsivede 10, visus uzaugino, kita atsivede 6 - visus uzaugini, trecia atsivede 4, kolkas visus augina, jiems tik 5 dienos. Ketvirta patele vakar atsivede, siek tiek paziurejau, lygtais 4-5 suskaiciavau. Isvada padariau, kad tik lauke ir laikysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekmes :D mano triuse tai buvo veisline atsivede 11 triusiuku ji matrodo 9 uzmyne dar vakare kai ejau sert dar buvo 3 gyvi. o ant rytojaus ir tuos uzmyne. Man sena triusininke pasake kad neserk sutintom bulvem ir paprastom buves labai daug svorio priauga ir ji kaip nori maityt juo uzmina. dabar kita triuse turi triusiuku atsivedus bet dar nezinau kiek ju ten yra man ta moteris sake jeigu imsi tuos triusiukus ir atgal padesi tai pati patele juos nuzudys. : :(:(:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei liesi tokiom rankom kokiom atejej tai visko gali but pirma patrink rankas pasaru kombikorma grudais ar dar kaskuo kuo seri tada pasiimk paglostyk pacia triuse ar patrink rankas pukais ir problemu nebus nori nenori bet apziuret juos reikia neduok dieve bus negyvu ir jie prades lizde gest tai visiem amen buso ir ar sveiki pamatyt reik dziaugiuosi tuo kad maniskes bent jau negyvus ar nesveikus ismeto. Pas mane ir veisliniu yra tik taip sakant be poperiu tik tevai su jais turiu burgundus zelandus vienos melinaji vienos pilkai sidabrine ir naujosios zelandijos hyplus (zelandas plius kalifornas) db laukiu kada uzaugs drugeliu porele ir sidabriniu porele ir tada turesiu viska ko noriu. na gal ne viska labai noreciau didziosios sinsilos.pavyko garaze pagerinti salygas palikau tik narvus jokio kito slamsto isemiau visus langus uzdejau grotas isdeliojau indus su kreida ir nepatikesi mano barometras tai yra stiklas laikomas viduj neberasoja ir gridys nebedregnos o tai mane labai dziugina nes 3 pateles vesis birzelio 1-6 ir dar jom teks gyventi viduj tai gal jau auku nebebus. o del nutukimo nezinau ar skaitei bet triusem kurios laukiasi rekomenduojama isvis duot tik kombinuotus pasarus arba koncentuotuosius pasarus ir mineralines medziagas kad nenutuktu tik kai atsiveda tada jau galima ir sultinguju pasaru duot ir zolytes ir kaip tavo atveju sutintu bulviu ir beje jas palik prieaugliui kur pardavimui ar i mesa skirtio mamas priziurek kad nenutuktu ir kad svoris nekistu kai atveda ir nebus bedu del sumindziojimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na greiciausiai jie tikrai buvo gyvi. pries kelias dienas viena mano patele skerdykla padare atsivede labai stambius grazius melinos odytes triusiukus tai vat net sumutino nes ju zarnas rankiojau nuo groteliu istaskyti isdrabstyti buvo tikraja to zodzio prasme. O kokio dydzio gimdykla? gal triusei maza vietos ir ji tiesiog juos sumindziojo. Pas mane db tokia keista bedele dar yra labai triuses eidamos vaikuciu maitint juos apdrasko tai sakiau nukirpsiu nagu virsuneles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na greiciausiai jie tikrai buvo gyvi. pries kelias dienas viena mano patele skerdykla padare atsivede labai stambius grazius melinos odytes triusiukus tai vat net sumutino nes ju zarnas rankiojau nuo groteliu istaskyti isdrabstyti buvo tikraja to zodzio prasme. O kokio dydzio gimdykla? gal triusei maza vietos ir ji tiesiog juos sumindziojo. Pas mane db tokia keista bedele dar yra labai triuses eidamos vaikuciu maitint juos apdrasko tai sakiau nukirpsiu nagu virsuneles.

Na nezinau ... pas JUS kaskaip idomiai ... pas viena sudraske , pas kita suplese .... pas mane tfu tfu tfu neiviena patele nepleso triusiuku ... :(

Tik viena pati seniausia patele kuriai jau koks 1.5 metu atsiveda jau antra vada daug triusiuku bet ismeta is lizdo visus o pasilieka tik 4-5 triusiukus ir juos puikiausiai uzaugina ... tai nutariau duoti jai poilsio pora menesiu ir tada jei tik ismetis tai iskarto i puoda ir visakas ... nors anksciau vede ir po daug ir visus uzaugindavo .

O seip vel sakysit kisu savo kombikorma (nenorit neserkit ir nepirkit ) bet galimas daiktas kad tom patelem kurios pleso triusiukus truksta kaskokiu medziagu ... kuriu galimas daiktas yra kombikormoi o gruduose ir zolei ju nepakanka ...

Tad darykit eksperimentus duokit tai pateliai kombikormos kelis menesius ir tada kerkit ir ziurekit ... gal istikruju nuo pasaru ...

Arba galimas daiktas tame pasare kuriuo seret kaip tik yra perdaug kaskokios medziagos (chemijos) ir triusei "pavaziuoja stogas" ir pleso triusiukus ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau nieko čia neišsiaiškinsiu bent jau aš. Visos patelės laikomos ir šeriamos vienodai, lizdadėžė karališko dydžio, bet visų kitų tokios pačios. Bandysiu su kitu patinu kergt sekantį kartą. Kita vertus tie anąkart likę trys augo kaip ant mielių, nepalyginamai greičiau nei didesnėse vadose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ne 5 triusiai kad su grudais zaisciau granuliuota grudu misini maisau su kombikorma gauna laizalu o ir mineralu gauna kiek nori. matyt stresas protas susikniso kai pirma kart vaikus vedesi. Turiu ir as senole tik jai 2 su kableliu metu visada vede puikiai maziai dideli ir ju daug bet vat kaip jau rasiau sykart paauginus kelias dienas suede lizdo siena ir pukus ir zuikiai susale per nakti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ne 5 triusiai kad su grudais zaisciau granuliuota grudu misini maisau su kombikorma gauna laizalu o ir mineralu gauna kiek nori. matyt stresas protas susikniso kai pirma kart vaikus vedesi. Turiu ir as senole tik jai 2 su kableliu metu visada vede puikiai maziai dideli ir ju daug bet vat kaip jau rasiau sykart paauginus kelias dienas suede lizdo siena ir pukus ir zuikiai susale per nakti.

Natai gal ir taip ... gal ateina laikas ir reikia keisti patele ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pamegink ramunelem ar siltu vandeniu suvylgyt ta aki ir paziurek jai atsimerks tai gerai man vienai vadai maziuku buvo jau laikas atsimerk o neatsimerkia paziuriu uztraiskanoja akytes tai nuvaliau ir atsimerke.

viskas, nebereikia niekuo tept, siandien radau sudraskyta triusiuka. Kojytes priekines nugriauztos ir is pilvo plaukai israuti, vienu zodziu rytoj triuse eina i puoda :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane avino misrune 06.05 atsivede 12vnt. siandien ilindau sakau kakius reik pravalyt ir , o siaube.. dzikai visur sliauzioja. sakau gal yra maziukas dezej padveses, bet kvapo tai jokio. tai perkeliau triusiukus su mama i dyyydeli narva. aisku gal dar per anksti maziukus be dezes palikt, nu bet ka padarysi. Tai isciupinejau visa turini lizdadezej, nu nera jokio lavonelio, tai paaiskinkit man is kur dzykai atsirado, dar pries 3dienas nebuvo :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane avino misrune 06.05 atsivede 12vnt. siandien ilindau sakau kakius reik pravalyt ir , o siaube.. dzikai visur sliauzioja. sakau gal yra maziukas dezej padveses, bet kvapo tai jokio. tai perkeliau triusiukus su mama i dyyydeli narva. aisku gal dar per anksti maziukus be dezes palikt, nu bet ka padarysi. Tai isciupinejau visa turini lizdadezej, nu nera jokio lavonelio, tai paaiskinkit man is kur dzykai atsirado, dar pries 3dienas nebuvo :icon-neutral:

elementaru vatsonai, liko is po gimdymo kozkokios tai nuovalos, atskrido didele muse, padejo kiausinius, issirito dzykai... todel visada reikia po gimdymo apziureti ir sutvarkyti lizda, ypac tokiu metu laiku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane avino misrune 06.05 atsivede 12vnt. siandien ilindau sakau kakius reik pravalyt ir , o siaube.. dzikai visur sliauzioja. sakau gal yra maziukas dezej padveses, bet kvapo tai jokio. tai perkeliau triusiukus su mama i dyyydeli narva. aisku gal dar per anksti maziukus be dezes palikt, nu bet ka padarysi. Tai isciupinejau visa turini lizdadezej, nu nera jokio lavonelio, tai paaiskinkit man is kur dzykai atsirado, dar pries 3dienas nebuvo :icon-neutral:

Aisku galejo buti kad atsivede kaskiek triusiuku o kaskiek dzyku :) reikia dabar juos auginti :D

O jei rimtai ... tai aisku kad po gimdimo liko kaskokiu liekanu ,muses padejo kiausinelius ir viskas ...gali ruosti meskeres ir jauka jau turi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

O ką daryti,jei patelė atsivedė vaikų [3vada]- lizdas buvo,laiku atvesta,bet -kaip supratau ji pieno neturi [nors ir morkų gavo ,ir pati ne kūda],-tie triušiukai net violetiniai ,-šliaužioja paskui ją ,ta 'tipo' maitina.Rezultatas- 5 nugaišo,4 perkėliau į kitą lizdą,bet ir ten jau 1 numiro.Kodėl ji pieno neturi,kame kampas? :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Siulyciau apziureti papukus gal sausuoliai gal sasiukai yra, gali buti ir pieno liauku uzdegimas. Visa sita velniava kelia gan nemaza skausma, del to jin ju ir neprisileidzia. Mum taip pat buvo, saseliai ant paciu speneliu ir psio nemaitino nei vieno.

Tuos šašelius -žaizdotus spenelius puikiai užtraukia bulvių tarkiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Siulyciau apziureti papukus gal sausuoliai gal sasiukai yra, gali buti ir pieno liauku uzdegimas. Visa sita velniava kelia gan nemaza skausma, del to jin ju ir neprisileidzia. Mum taip pat buvo, saseliai ant paciu speneliu ir psio nemaitino nei vieno.

Tuos šašelius -žaizdotus spenelius puikiai užtraukia bulvių tarkiai

o kaip juos det? :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...