Jump to content

triušių patelės neprižiųri vaikų.


meduza

Recommended Posts

tik vat man idomu pasidare ar triuse atsivedusi is karto pamaitina triusiukus ar veliau???

pas mane ka tik buvo tokia situacija: Triusiene ryte atsivede 7 gyvus sveikius triusiukus, po pietu pastipo, nakti atsivede jos sese (irgi 7vnt.), lygiai po paros kitos dienos ryte, permeciau naslaicius pas ja. Siandien prasidejo ketvirta para - visi 14 gyvi :eusa-clap: Naslaiciai nemaitinti isbuvo para laiko, o gal ir daugiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai esame apturėję bėdą, kai triušės-motinos išdvėsė atsivedusios triušiukus. Juos išgelbėti pavyko maitinant patiems - iš pipetės (tos, kur lašiukams nuo slogos) pradūrus adata skylutę minkštajame gale maitinom pienu (lyg ir pienu, ko dar imaišyta buvo, nepamenu - buvau maža, todėl kuo maitino nebent tėvai prisimintų). Kiek pamenu šerdavome kelis kartus per dieną iki tol, kol pradėjomatyti ir ropinėdami iš lėkštės gerti. manau ir su švirkštu maitinant gautųsi viskas puikiai. O iš ties - tai labai didelis žaidimas gavosi, bet neturint nei vienos galinčios maitinti patelės - įmanoma triušiukus išgelbėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai esame apturėję bėdą, kai triušės-motinos išdvėsė atsivedusios triušiukus. Juos išgelbėti pavyko maitinant patiems - iš pipetės (tos, kur lašiukams nuo slogos) pradūrus adata skylutę minkštajame gale maitinom pienu (lyg ir pienu, ko dar imaišyta buvo, nepamenu - buvau maža, todėl kuo maitino nebent tėvai prisimintų). Kiek pamenu šerdavome kelis kartus per dieną iki tol, kol pradėjomatyti ir ropinėdami iš lėkštės gerti. manau ir su švirkštu maitinant gautųsi viskas puikiai. O iš ties - tai labai didelis žaidimas gavosi, bet neturint nei vienos galinčios maitinti patelės - įmanoma triušiukus išgelbėti.

nuo kokio amziaus pavyko ismaitinti reiusiukus???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...