Jump to content

Reikia informacijos apie Claas mega 218


svyturys

Recommended Posts

Gal galetumet pasidalinti infermacija kaip sureguliuoti skirtingoms kulturoms kombaina. Kvieciams miezems rapsuj. kokie atidaryti sietus koks bugno greitis ir tt

Jei sėdi ne pirmą sezoną kombaine jokie nepadės nes kombaino susireguliavimas yra grynai individualus reikalas.Kiekvienas susireguliuoja kombaina pagal savo patirtį ir darbo ipročius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tik butu idomu kas turi tokius kombainus ir pasidalintu patirtim del situ dalyku kad nereiketu pradeti visko nuo nulio nes visi kombainai skirtingi

Turiu pats 208 nuo 218 skiriasi tik motoro galia, i jokias knygutes nežiurėjau susireguliavau viska iš akies pagal savo poreikius.Nieks čia tau nieko nepasakys nes tarkim būna tai kad iš kviečių į kitą kviečių veislę nuvažiuoji ir kombaino sureguliavimą reiks pritaikyti būtent prie esamų sąlygų, plius jei kombainavime yra patirtis kombainą atreguliuoti bus vieni juokai nesvarbu koks bus tas kombainas niva ar claas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kitu nežinau, claasui tai žinau nes buvau gerai sutepes naujas dėdamas tik po to servisistai paaiškino, kad nereikia tept, kas darosi, kai pritepi tai i tarpus papuola dulkiu ir su tepalu susimaiše sudaro sluoksni abrazyvo kuris greičiau dilina velena beto ta vieta pradeda kaisti, plėstis ir pradeda sunkiai suktis velenas, pasirodo tos kaladėlės jau iš gamyklos buna atitinkamai impregnuotos tepalo ir to pakanka. Čia parašiau iš savo patirties ir iš to ka pasakė Konekesko servisistai kai pirkau antra komplekta kaladėliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kaladėlių tepimu ir aš suėdžiau vieną ašį, žodžiu tepimo taškus prieš tai buvęs kombaino savininkas buvo įstatęs, tai aš ir tepiau galvojau kad olandas protingesnis už lietuvį o pasirodo ašį taip sugriaužė kad ta suplonėjus per pus lūžo.Po to tik išsiaiškinau kad tos kaladėlės impregnuotos ir joms pakaitus atsilaisvina tepalas ir sumažina ašies dylimą.Dar idomus pastebėjimas kad sudėjus naują ašsi su senais kaladukais paaiškėjo kad kaladukai labai minimaliai sudilę žodžiu mano atveju metalas nusileido medžiui ir sudilo greičiau.

Kas dėl našumo tai aš labiau mėgstu skaičiuoti tonomis ne ha, tai pernai iš vidutiniškai 6 t/ha ž. kviečių lauko per 7-8 darbo val pasiėmiau 125 tonas

Kuras kažkur 1,5-2 litrai 1 tonai kviečių priklauso nuo sąlygų drėgna ar sausa ir nuo šiaudų masės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su varikliu viskas tvarkoi, nebent jeigu radijatorius labai dulkėm užsineša, ka dar norėjau perspėt, jeigu keistumėt kratikliu kaladėles tas medines tai jokiu budu netepkit tepalo.

Cia tik clasui ar visiems dėl kaladeliu tepimo?

Skaitau kad visiem

O jei tepimo taškai sudėti originaliai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dyrbau su claas compakt, claas kosmos, dominator 58 ir mega 218 dar + commandor 114cs bet šis be kratuku, tai nei ant vieno nebuvo tepimo tašku nors seniausias 1969 metu buvo, tačiau esu apžiūrėjas claas matador gigant kur buvo sudėti tepimo taškai iš gamyklos ten net vamzdeliai pritvirtinti prie kratikliu, kad sutepti priekines kaladėles tai kai man servisistai pradėjo aiškint, kad nereik tept tai aš pradėjau pasakot jog esu mates su tepimo taškais gamykliniais, man pasakė, kad jeigu taip yra tai tepti reik dažnai ir čia labai senuose kombainuose gali but tepimas ten budabo lygtai ir tos kaladėlės kitokios, dėl susidėvėjimo kaip čia minejo Stauga, tai tepalas su dulkėm sudaro gan kieta mežiaga kuri nedyla o ''šlifuoja'' metala todėl velenas sudyla o kaladėlė beveik sveika lieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tepimo taškai sudėti ne tepimui, o dulkiu išstumimui iš tarpelio tarp kratiklių veleno ir kaladuko paviršiaus. kas kelias dienas, įspausti tiek tepalo kad išrtykštų pro šonus ir jį nuvalyti. tada nei dulkės į vidų nepateks, o pats velenas ir kaladukai gyvuos ilgai. Tepasi šiuolaikiniai kaladukai savaime nes klijuoti iš daug sluoksnių medienos ir virti tepale.

Dėl kitu nežinau, claasui tai žinau nes buvau gerai sutepes naujas dėdamas.

beto ta vieta pradeda kaisti, plėstis ir pradeda sunkiai suktis velenas

galbūt per daug užveržei varžtus?? kratikliai turi klibėti bent 1 mm aukštyn-žemyn, tada baigsis visos bėdos ir ne tepimo taškai bus bėdų priežastis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...