Jump to content

forumieciu amzius


dn

Recommended Posts

  • Atsakymai 438
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...

O,vyrai,kokie jūs dar jauni! Na,man tai jau senai virš 30,ir tai labai,labai švelniai pasakyta... :) Jei ne taip švelniai- tai ir virš 40 :D Bet pati dirbu žemę (18 ha),nuo pat arimo iki derliaus nuėmimo. Taip, viską darau pati ,

tik nemoku kombainu dirbti..... O ta mano technika irgi pagal man o amžių- T-40 ,T-25. Tarp kitko,džiaugiuosi atradusi šį forumą,nes daug randu įdomių minčių...Tikiuosi,mano amžius nebus kliūtis bendrauti.... :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

makaciola, su tavo technikos parku nusluociau visas zemes aplinkui, kiek maciau tai ten kolkas butum be konkurencijos, siaip siulyciau pamastyt, konkurecija sveikas dalykas, bet konkurentai niekur nera laukiami, o uz gera minti liksi skolingas koki padarga :D as tai ne negalvojes okupuociau visa rajona :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
makaciola, su tavo technikos parku nusluociau visas zemes aplinkui, kiek maciau tai ten kolkas butum be konkurencijos, siaip siulyciau pamastyt, konkurecija sveikas dalykas, bet konkurentai niekur nera laukiami, o uz gera minti liksi skolingas koki padarga :D as tai ne negalvojes okupuociau visa rajona :D:D

Kartais pagalvoju, bet kažkaip ajjj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

na prisidedu prie jaunimo. man 21 metas. kolkas turim 25 ha nuosavos. + nuomojamos... na per sezona gaunasi aplekt kokiu 80 ha. dirbam kartu su broliu, nors ukis tevu. tiesa, tetis i traktoriu jau seniai nebuvo ilipes :D:D:D tiesiog neatsiranda tokios progos. zemes ukis ukis - smagi veikla - technika, organizavomas, ideju igyvendinimas....na o jei visa tai dar ir truputi pinigeliu duoda - tuomet tikrai įdomu juo užsiimti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...