Jump to content

Belarus 82.1 priekinio tilto užkirtimas


Recommended Posts

Sveiki,važiuojan man užkirto priekini tilta,pavažiavau atbulyn ir vel i priekį ir viskas gerai.Priekinio tilto kardanas išimtas. Kas galėjo nutikti? Ka čia reiktu daryti? gal koks guolis subiro kaip patikrinti? kaip pakeisti?

Ačiū,tai labai svarbu :)

Na jo, tokie požymiai kai subyra guoliai.

O tuos guolius pakeist reikia daug ardyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,važiuojan man užkirto priekini tilta,pavažiavau atbulyn ir vel i priekį ir viskas gerai.Priekinio tilto kardanas išimtas. Kas galėjo nutikti? Ka čia reiktu daryti? gal koks guolis subiro kaip patikrinti? kaip pakeisti?

Ačiū,tai labai svarbu :)

tiltas paprasras?ar balkinis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,važiuojan man užkirto priekini tilta,pavažiavau atbulyn ir vel i priekį ir viskas gerai.Priekinio tilto kardanas išimtas. Kas galėjo nutikti? Ka čia reiktu daryti? gal koks guolis subiro kaip patikrinti? kaip pakeisti?

Ačiū,tai labai svarbu :)

tiltas paprasras?ar balkinis?

Paprastas priekinis tiltas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,važiuojan man užkirto priekini tilta,pavažiavau atbulyn ir vel i priekį ir viskas gerai.Priekinio tilto kardanas išimtas. Kas galėjo nutikti? Ka čia reiktu daryti? gal koks guolis subiro kaip patikrinti? kaip pakeisti?

Ačiū,tai labai svarbu :)

tiltas paprasras?ar balkinis?

Paprastas priekinis tiltas

stakanu kampuose is virsaus yra toki dangteliai ant kampu, nuink ir apziurejes parasyk ka matei, ytariu kad rasi supjautus dantratukus kazkuriam sone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as visa kampa turejau, tai pakeiciau visa. Nemanau, kad sunkiai bus ji isardyti. :) iskalsi velenelius ir viskas.

p.s. tilto viso gal nereiks nuimti, bet rata tos puses tai jau tikrai tex imt. :D

Kaimynas pezejo,jog guoliai subiro todel ir buvo uzkirte rata,ir jei nori pakeist guolius turi tilta atskirt nuo traktoriaus. Kazin ar teisybe sneka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as visa kampa turejau, tai pakeiciau visa. Nemanau, kad sunkiai bus ji isardyti. :) iskalsi velenelius ir viskas.

p.s. tilto viso gal nereiks nuimti, bet rata tos puses tai jau tikrai tex imt. :D

Kaimynas pezejo,jog guoliai subiro todel ir buvo uzkirte rata,ir jei nori pakeist guolius turi tilta atskirt nuo traktoriaus. Kazin ar teisybe sneka..

kam cia speliojam. Ten ta dangteli laiko 4 ar 6 varzteliai, atsuksi paziuresi ar subire dantratukai ar ne. Tada spresim beda, kai zinosim situacija. Man tai asmeniskai buvo subire dantratukai, nei nesigilinau ar ir guoliai subiro. Traktorius su frontaliniu krautuvu. Subiro rulius vasara bekraunant, nebuvo laiko gilintis. Keitem ir vel prie darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as visa kampa turejau, tai pakeiciau visa. Nemanau, kad sunkiai bus ji isardyti. :) iskalsi velenelius ir viskas.

p.s. tilto viso gal nereiks nuimti, bet rata tos puses tai jau tikrai tex imt. :D

Kaimynas pezejo,jog guoliai subiro todel ir buvo uzkirte rata,ir jei nori pakeist guolius turi tilta atskirt nuo traktoriaus. Kazin ar teisybe sneka..

viskas ten normaliai išsiardo ir nereikia tilto atjungt nuo ruso :)

guoliai žinoma subiro pavaroje?? tad geriausias sprendimas nuimi ratą ir tada visa pavarą :) silosą bevežant, buvo užkirtę ir mum , subiro dantračiai, kitą vakarą jau riedėjo ruskis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...