Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

MINDE sakai lenkams 2013 pieno reikejo,o dabar nereikia tai pats prieini prie to,kad turim pieno pertekliu,puikiai prisimenu laikus kai pieno budavo trukumas ir perdirbejai vazinedavosi per ukininkus siekdami juos persiviliodami pas save siulydami aukštesne kaina negu konkurentai,kiek pas mane kartu buvo atvaziave,kodel dabar to nebera,nesuprantu ar tu toks glušas nors dediesi achujenu zinovu,kad nesupranti,kad pasaulis yra pieno pertekliuje,pasiskaityk pieno rinka pasaulyje ir suprasi,o dabar vapalioji kazkokias nesamones kaip pirmokas,neatrodo,kad butum baiges aukštaji moksla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abc kur matai pertekliu, atpigo kas nors pastaruoju metu, ne, tik brango po euro ivedimo,imones kaip vaziavo taip klausinejo taip klausineja t.y. vilioja pavienius ukininkus su didesne kaina. Pasiteirauk pieno milteliu verseliams kainos nemanau, kad apsimoka pirkti juos geriau piena girdyti , kas dar kokie pozymiai pertekliaus, perteklius kaip visada vasaros metu ir tai pertekliumi nepavadinsi sezoninis pieno kiekio padidejimas kuriam perdirbejai pasiruose, nes tas vyksta kasmet. Perteklinis imoniu pelnas bus,kaip kazkas jau minejo, o ne pieno perteklius. Eda kopertyvus ir viskas musu imones uz tai, kad nepasiraso sutarciu ilgalaikiu, eda nes jau kaip ir mato, kad Pienas LT kazka rimciau kruta, ir i pabaiga, vistiek kazkas bus nu negali taip testis, cia jau genocidas pieno ukiu arba vel iskauks paramos is europos ir vel tylesim, jau geda visada turi jaustis kazkam dekingas, bet juk is tiesu tai galim pilnai save issilaikyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aiskint abc beviltiska kaip pakeist valdininko siaura mastyma visi zino visi pasako o abc tas pats per ta pati pasiziurek kiek gamyba lietuvoj pasikeite ir kiek lenkuose ir ten pertekliaus nera va kaip tik maziau is musu perka nes pasiruose kvotu pajnaikinimui ten valdzia perdirbejai koperatyvai ukininkai dirbo ranka rankon pas mus kiekvienas atskirai ir turim ta ka turim naujoj zelandijoj karve nusiperde pas mus pieno kaina krito kinas sugalvojo vietoj surio suvalgyt pievagribi lietuvoj kaina krito rusas nusprende uzdraust produktus bet tie patys produktai vaziuoja per kitas salis tk pasikeite kilmes salis kabutese kaina krito arabas numete bobma pieno kain krito va tokia pas mus stebuklinga laisva rinka sita ekonomini lietuvos stebukla pavadinciau debilu ekonomika nes salys kurios dazniausiai jokios itakos musu rinkai neturi bet veikia gyvenam ozo salies burtininko salyje o abc ta kaliause kuriai niekas nedasunta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MINDE mokslinčiau ka tik skaičiau mano ukyje,kad es supirks i intervencinius sandelius 109000t pieno milteliu,lietuva pirmoji jau pradeda supirkt,ka tai reiškia zemes ukio profesoriau,atsakyk man durniui.

tai kam ta pieną loetuviai veža iš užsienio

P.s pieno miltai gaminami iš išrugu, o išrugos atsiranda nuseperavus grietinė ir prigaminus sūrių. Kiek aš žinau tai išrugu buvo visada perteklius, taigi…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mode ka cia sneki vejus,iš išrugu gaminami išrugu milteliai, es supirks 109000t,ar pagalvoji kiek reiketu išrugu pagamint tokiam kiekiui,noredami pateisint savo uzsispyrima,kad nera pieno pertekliaus nesistebiu,kad prigalvosit dar ne tokiu nesamoniu,dabar laukiu kokias fantazijas prades pasakot kiti forumiečiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kam ta pieną loetuviai veža iš užsienio

P.s pieno miltai gaminami iš išrugu, o išrugos atsiranda nuseperavus grietinė ir prigaminus sūrių. Kiek aš žinau tai išrugu buvo visada perteklius, taigi…

Veža dėl to, kad turėtų pastovius pieno kiekius atsidarius PienasLT gamyklai. Visi žinom, kad nuplauks didelė pieno dalis ten.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mode ka cia sneki vejus,iš išrugu gaminami išrugu milteliai, es supirks 109000t,ar pagalvoji kiek reiketu išrugu pagamint tokiam kiekiui,noredami pateisint savo uzsispyrima,kad nera pieno pertekliaus nesistebiu,kad prigalvosit dar ne tokiu nesamoniu,dabar laukiu kokias fantazijas prades pasakot kiti forumiečiai.

Kiekis tai čia tik toks nes pagal tave pieno nesvetiškas perteklius. Bet tu man neatsakai ir aš tavęs klausiu kol atsakysi. KODĖL LIETUVIŲ PERDIRBĖJAI PERKA BRANGIAI IŠ UŽSIENIO, KAI PAGAL TAVE VIETINĖ RINKĄ YRA PERPILDYTA PIGAUS PIENO KODĖL? Nes matai aš joks ekonomistas ir tavęs kaip protingo žmogaus bandau paklausti kas vyksta, o tų man niekaip neatsakai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nebesusigaudau tai tu sakai, kad pieno perteklius ir aiškini, kad davaiažinkit primilžius ir bis tos kainos, o dabar sakai, kad nebebus pieno, tai kam tada mažinti primilžius jeigu jų vistiek sumažės o dar plius prisidės dar vienas pieno perdirbejas kuris sugebės moketi konkurencingą kainą lyginant su oponentais. Nu tai tada valio! Tai taip išeina, kad tuoj sugrįš 2013 metai. Tik kaškodel netikiu, kad viskas ženkliai keisis, nes kaip žmonės ukininkavo sunkiai taip ir ukininkaus, vienas kitas atsisakys pienininkystės o kam bus galimybė tas plės bandas, ir kiek jam imanoma (kol savikainą dar nors kiek leis) didins produktyvumą. Ir tas pieno kiekis ženkliai nekris.

Bet čia tik aiškinant pagal tai, jei pieno yra perteklius, o ne pagal realia situacija. Lietuvai trūksta tik geru valdininkų, o ne patchavirnu idiotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nebesusigaudau tai tu sakai, kad pieno perteklius ir aiškini, kad davai mažinki t primilžius ir bus tos kainos, o dabar sakai, kad nebebus pieno, tai kam tada mažinti primilžius jeigu jų vistiek sumažės o dar plius prisidės dar vienas pieno perdirbejas kuris sugebės moketi konkurencingą kainą lyginant su oponentais. Nu tai tada valio! Tai taip išeina, kad tuoj sugrįš 2013 metai. Tik kaškodel netikiu, kad viskas ženkliai keisis, nes kaip žmonės ukininkavo sunkiai taip ir ukininkaus, vienas kitas atsisakys pienininkystės o kam bus galimybė tas plės bandas, ir kiek jam imanoma (kol savikainą dar nors kiek leis) didins produktyvumą. Ir tas pieno kiekis ženkliai nekris.

Bet čia tik aiškinant pagal tai, jei pieno yra perteklius, o ne pagal realia situacija. Lietuvai trūksta tik geru valdininkų, o ne patchavirnu idiotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko aš nezadu durnint,kiekvienas esam savaip durnas,idealu nebuna,tik tiek galiu pasakyt,kad sedim visi toje pačioje valtyje ir norim,kad butu geriau,bet tai nuo musu mazai priklauso,prisiminkim laikus kai triubijo koks turtas bus pieno kvotos,ukininkai sumokejo kiek pinigu,o dabar ju nebera ir pinigai išmesti i bala,kiek reklamavo alternatyvius verslus [serbentus,strucius ir tt] ir kas gavos iš to,dabar sako atsidarys pienas lt ir bus gerai,o kaip bus iš tikro niekas nezino,kaip sakoma zmogus planuoja,o dievas juokiasi,todel tie musu ginčai yra beprasmiai,nes visiškos tiesos nezino niekas,todel galim pasiginčyt,irodinet savo teisybe,o viska i savo vietas sudelios laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...