Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

abc kazin kas cia verksnys tu vis bliauni kaip mazas vaikas matyte zem pienas gerai pamokejo kad pistum prota cia visiesm koks ukis pigus islaikyti ir visa kita kad nemokam dirbti dabr visko kiek prisiziurejau is tavo puses tai nezinau arba tu koks skystagalvis zemaiciu vadybininkas arba kaskoks nevisai pilno proto ukininkas nes cia kai sovei su tuo 10 centu tai cia kaip sakoma tik blondine taip galejo sugalvot paklausk kaubojaus kokia pieno savikaina protingas zmogus isaiskins nors su tavim tuscias reikalas diskutuoti beviltiskas esi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziurejau 2014m balansa tai pardavimo pajamos sudaro 223000lt,grynasis pelnas 101000lt  skaiciuokit kaip norit,bet pieno savikaina niekaip negali buti didesne uz pardavimo kaina,jei netikit galim susilazinti iš dideles sumos ir as tai irodysiu dokumentais.

arti tiesos, tik nuo gryno pelno dar mokescius sumoki ir is 101000 lieka kokie 90000, jei nuomas moki i kiseni tai dar atimi, jei sau algos nemoki tai dar atimi, ir lieka kazkiek pelno, kuri gali det kur nori, ar zemes pirkt ar i Maljorka skrist...

ir kaip pagalvoji kiek per metus dirbai, ir nelabai ka uzdirbai, o jei dar turi investiniu projektu, tai tas likes pelnas bankui nueina...ir pradedi nuo nulio....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kvailai mastau, bet manau nereiketu y pieno savikaina skaiciuoti investavimo y technika, savikaina turetu sudaryti, pasarai,seklinimai, islaidos vet.gydytojui, darbininku algos.

Na taip, ir plius tvartų statybos, įrengimo, remontų nereikia skaičiuoti, ir melžimo įrangos bei šaldytuvų įsigijimo bei remontų nereikia skaičiuoti...

Dar reikia sugebėt taip nusišnekėt  :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau jusu pasisakymus ir visokiu monciu kyla, pvz nepykit pieninkai bet kai mokejo jum gerai uz piena pas musu kaime tada zemes nuoma pakilo nuo 100lt iki 350lt,pieninkai nesiskaite su niekom,atvirai kalbejo neturim kur det lt ir tai mates nauji dzipai nauji namai,visiskas kaime monopolis buvo,o dabar gauna tvarkinga kaina ir verkia kad mazai - manau nera jum uz ka kai 10cnt moket, ir ne jus vieni vargstat tam kaime,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip man patinka tas žmonių nuoširdus džiaugsmas, kad kaimyno tvartas dega... Apie kokią vienybę galim svajoti, perdirbėjai jei skaito šią temą, tai šokinėja iš džiaugsmo. 

Šiaip, teisybės dėlei, pas mus tai grūdininkai geriau gyvena ir nuomos kainas jie sukėlė... 

Sakot, tvarkinga kaina... O kiek kitų ES šalių ūkininkai gauna už pieną? Daugelis net blogiausiam košmare nesuprastų tokios kainos. Ar iš tamstos kišenės moka už supirktą pieną, kad tokie palinkėjimai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip, teisybės dėlei, pas mus tai grūdininkai geriau gyvena ir nuomos kainas jie sukėlė

Tik nereikia telsiu rajone nieko neuzauginsi tai cia grudininku istatymai negalioja. Ir nsuprask neteisingai,niekas nesidziaugia kad kaimyno tvartas dega, tik bukim visi lygus visi dirbam visi remontuojam visi knisames tame s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nauju traktoriu is kazko prisipirke ukininkauja ir sako kad maziau gauna negu isleidzia, tai kaip cia yra tada, is ko gyvenat

...Iš nuostolių, iš nuostoliu mielas drauge dauguma ir gyvena... :icon-rolleyes:

O jei rimtai, tai šiai dienai gauname 17,11 cenetų už kilogramą, o savikaina yra analogiška. Čia savikaina turiu mintyje pernai metų, nes patys suprantate kol metai nepasibaigę, tai labai netikslus skaičius gaunasi. Iš ko gyvename, -tai taipogi iš nuostolių... Metų gale tikrai balansas bus su minuso ženklu, jei kainos laikysis panašios. Nes nekyla minčių, kad į savikainą netraukti traktorių, žū mašinų, fermos ir kitų panašių amortizacinių atskaitymų... Pas ką dabartinėmis kainomis neva yra akivaizdus pelnas, tai tas meluoja ir pats sau... Nebent pas jį į pieno gamyba nieko neinvestuota, ir dirba tik pats, ir dar kokius šeimos narius pristato prie darbo. O jei yra kitaip, tai mato pelną, nes neparodo pilnai visų išlaidų. Pvz. -veterinarui moka grynais, o tas nerašo jokių popierių, o dar ir vaistus savo atsiveža ir naudoja, samdomiems darbuotojams rodo tik minimumą ,arba puse etato, o likusius moka iš kišenės(vokelių neperka, nes taupo). Galu gale netraukia į atskaitą nei savo automobiliui sudeginto kuro, nei jo remonto išlaidų, nei tos pačios jo amortizacijos, taipogi neįvertina savo darbo... Nemanau ,kad daug kas moka sau oficialų atlyginimą, o tuo pačiu ir mokesčius... Ir dar daugybė išlaidų yra, kuriu nemaža dalis ūkininkų netraukia į atskaitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip, teisybės dėlei, pas mus tai grūdininkai geriau gyvena ir nuomos kainas jie sukėlė

Tik nereikia telsiu rajone nieko neuzauginsi tai cia grudininku istatymai negalioja. Ir nsuprask neteisingai,niekas nesidziaugia kad kaimyno tvartas dega, tik bukim visi lygus visi dirbam visi remontuojam visi knisames tame s

Uzaugina visuose rajonuose dabar tik svarbu , kad saknys turetu kur ikibti, tai reiskia tik zemes reikia tureti, zinoma nekulsi tiek kiek pvz. Joniskio rajone, bet badauti nereikes, laikas nuo laiko su purkstuvu per lauka pralekus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaubojau iš kiek lazinames,kad pas mane dabartinemis kainomis yra akivaizdus pelnas,taip yra todel,kad aš dirbu su šeima,man nereikia kumeciu,o kadangi jus stambieji patys nenorit dirbt,tai cia jusu bedos,suprantu kumeciui nepasakysi,kad mazinu alga nes uz piena gaunu maziau,jis pasakys eik tu na...ui,nes geras darbuotojas dabar yra aukso vertes,juk pats neseniai gryzai iš uzsienio,aš neisivaizduoju kaip tureciau kazkur išvaziuot nors porai dienu,norejai but ponu tai dabar nedejuok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaubojau iš kiek lazinames,kad pas mane dabartinemis kainomis yra akivaizdus pelnas,taip yra todel,kad aš dirbu su šeima,man nereikia kumeciu,o kadangi jus stambieji patys nenorit dirbt,tai cia jusu bedos,suprantu kumeciui nepasakysi,kad mazinu alga nes uz piena gaunu maziau,jis pasakys eik tu na...ui,nes geras darbuotojas dabar yra aukso vertes,juk pats neseniai gryzai iš uzsienio,aš neisivaizduoju kaip tureciau kazkur išvaziuot nors porai dienu,norejai but ponu tai dabar nedejuok.

Alio, -parodyk mano postą, kuriame aš dejuoju... Tai, kad paminėjau, jog metų gale, gali būti minusinis balansas, tai tik faktas... dėl to nelabai ir pergyvenu. Nesilažinsiu su tavimi, -aš dar prieš tavo pasiulymą tai daryti, įvardinau iš kur ir koks pelnas gali būti, tiksliai įvardindamas ir tavo variantą. Niekada nenorėjau, ir nenoriu vergauti niekam, -net ir savo ūkyje. Įnvestavau, sukūriau darbo vietas, o pats dirbu tik tai kas man patinka, ir teikia malonumą. Tad man iki verkimo, yra labai toli. O pats matau esi pilnas pagiežos, pilnas pavydo... Tad nors ir turi akivaizdų pelną, bet akivaizdu ir tai, kad problemų tai pas tave patį, yra daugiausia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...