Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Bet gandai sklando apie kainos mažėjimą.

gandus skleidžia perdirbėjai,jau nuo gegužės pirmos dienos gąsdino kainų mažinimu.

šiandien galutinai susiderėjome su vadybininku,kad paliks kainą tą pačią (0,85lt) bent jau kol kas. :eusa-think: birželį vėl teks kariauti,o kas "juokingiausia" dėl kainos didėjimo ar mažėjimo (mūsų atveju,nes artimiausias realus konkurentas yra koop. "Pieno puta") priklauso ne nuo rinkos pulso,ne nuo pirkimų didėjimų,sumažėjimų ir t,t,o nuo to kiek mokės koop."Pieno puta" :eusa-think: jei jie nemuš kainų,tai ir mes gausime tą pačią,o jeigu jie sumažins,tai ir mums mažins...Dabar Jūs man blondinei pasakykit,ar aš nuvištėjau,ar rinka tapo priklausoma ne nuo pardavimų kaštų,o nuo kooperatyvo ??? :eusa-doh:

Manau svarbiausia nenusileisti perdirbėjų intrigoms ir stengtis bent jau išlaikyti turimas kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia LIETUVA... ką čia kalbėti apie bobutę ar šaldiklį,kai aš konkrečiai žinau,kad statant tą patį kiekį punktavai moka 0,89lt.kitam 0,85lt,o mano kaimynėliui ramiam žmogeliui,kuris nekelia vėjo kas 15dienų tik 0,80lt tai apie kokį atšaldymą ar transportavimą mes čia diskutuojame :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelis litrus važiuot pasiimt kainuoja gi, o dar paskui jį reik atšaldyt, vėl kainuoja, tai kodėl bobutė turėtų gaut tiek pat kiek gauna duodantis 2tonas ir dar atšaldytą? :)

keliu litru niekas nevaziuoja pasimt, tam yra priemimo pinktai, kad susidarytu kiekiai. kaip ir statanciam 2 tonas taip ir bubutei yra tie patys temperaturos reikalavimai priduodant piena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keliu litru niekas nevaziuoja pasimt, tam yra priemimo pinktai, kad susidarytu kiekiai. kaip ir statanciam 2 tonas taip ir bubutei yra tie patys temperaturos reikalavimai priduodant piena.

pas mus vasara vaiuoja piena kibirus surinkt ryte ir vakare is "maziuku",ir jie tikrai neatsaldo iki 4 laipsniu,ko reikalauja is manes isvezdami piena kas antra diena.Tai nemanau kad pieno surinkimo kastai vienodi :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau ir aš kasdien autobusiuką kursuojantį po aplinkinius kaimus ir renka kibiriukus. Taip ir pagalvoju stovi kibiras ant saulės, kol atvažiuoja jo paimt jau būna beveik pietų metas, tai toks ir pienas ten. Jei nebūtų pieno trūkumo, tai tokių kaip kibiriukų ar punktų manau išvis nebeliktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelis litrus važiuot pasiimt kainuoja gi, o dar paskui jį reik atšaldyt, vėl kainuoja, tai kodėl bobutė turėtų gaut tiek pat kiek gauna duodantis 2tonas ir dar atšaldytą? :)

keliu litru niekas nevaziuoja pasimt, tam yra priemimo pinktai, kad susidarytu kiekiai. kaip ir statanciam 2 tonas taip ir bubutei yra tie patys temperaturos reikalavimai priduodant piena.

Reikalavimai tai toki patys, bet idomu kaip ju laikomasi... Kai bobute stovi su plasmasine "kane" prie kelio puse vanandos +25 laipsniai lauke, ir laukia pienovezio, tai klausimas kokia ten to pieno temperatura, o ji plius to savo pienelio tikrai neatsaldzius iki +5 laipsniu. nes kaip ir daugelis kisa ta savo kane i sulini. o sulini vandens temperatura tikrai ne +5.

Ir dabar imkime pavyzdi ukininkas kuris turi isirenges saldytuva,melzimo linija, kai pienas melzimo metu yra melziamas tiesiai i saldytuva ir atsaldomas iskarto, plius neturi jokio salycio su aplinka. Ne kai ta bobute melzdama ir perpildama i ta savo kane, privaro ten velnias zino ko i ta piena.

Tai va... is to ka parasiau jums dar kyla klausimas, kad kibiriniai turetu gauti tokia pacia kaina kai toki ukininkai?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...