Jump to content

kiek suvalgo triusiai?


smulkusukis

Recommended Posts

tai gerai, pasakyk kiek zelandu veisles triusiuj reike kilogramu visavercio pasaro (kad ir tavo pasaro) uzauginti 1kg triusio svorio ?

As pagal veisles neskaiciuoju pasaro kiekio, vidutiniskai uzauginti 4men triusi iki 3-3,5kg svorio reikia apie 15-17kg, priklausomai nuo vados dydzio, jei vadoje maziau triusiuku jie greiciau auga po atjunkimo, 4men gali sverti ir panasiai 3,5-4kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pagal veisles neskaiciuoju pasaro kiekio, vidutiniskai uzauginti 4men triusi iki 3-3,5kg svorio reikia apie 15-17kg, priklausomai nuo vados dydzio, jei vadoje maziau triusiuku jie greiciau auga po atjunkimo, 4men gali sverti ir panasiai 3,5-4kg

gerai kitaip paklausiu, pvz. nusiperku 2men triusiuka. kiek man Kg reikes visavercio pasaro uzauginti iki 4-5 kg ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei taip istiesu tokius pasarus +/- gamini kaip nurodei tai gan neblogi pasarai :) negu kauno grudu

Cia ne mano pasaru sudetis, o tarp kitko imeciau lentele, jei kam butu idomu kiek kokiu medziagu turi kiekviena zaliava.

ymesk savo pasaru sudety palyginsime :)

Naujosios Zelandijos Baltieji- Suaugę šios veislės triušiai sveria 4-4,5 kg, liemens ilgis -45-55 cm, krūtinės apimtis – 37 cm. Jų konstitucija tvirta, kūnas trumpas, platus, kompaktiškas, krūtinė plati, raumenys gerai išsivystę. Galva nedidelė, ausys stačios, trumpos, 10-12 cm ilgio, akys raudonos. Kojų padai apaugę tankiais plaukais, todėl juos tinka laikyti ant vielos tinklo. Naujosios Zelandijos baltieji greitai bręsta, jau 5 mėn. amžiaus patelės gali būti poruojamos. Patelės vislios, veda po 8-10 triušiukų, gerai juos prižiūri ir dažniausiai visus užaugina. Triušiukai itin greitai auga: 3 mėn. jie jau sveria 2,7-3 kg, 1 kg svorio priauginti sunaudoja apie 3 pašarinius vienetus.

http://www.ekopasarai.lt/ va ce ir parasyta 3 pasarinius vienetus. tai kiek tas yra? seip pasiskaicius niekas nieko nezino. tai ir kam rasyti tokes nesamones jei tuos pasarinius vienetus mes net neskaiciuojam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai kitaip paklausiu, pvz. nusiperku 2men triusiuka. kiek man Kg reikes visavercio pasaro uzauginti iki 4-5 kg ?

Skaiciuok, 1dienai 150-200gramu pasaro vienam triusiui

Ei, ei, kolega, o tu turi teisę tiekti į rinką gyvulinės kilmės žaliavas???? Varškę, žuvies miltus??? Ta lentelė, kurią pateikei, paaiškink, kad tai ne koncentratų ("kombikormo") sudėtis, o atskirų žaliavų kokybiniai rodiikliai... Ir dar daugumos nurodytų (pvz, kviečių) baltymai nurodyti absoliučiai sausoje medžiagoje (SM) 15 proc..... tai aukščiausios rūšies maistinių kviečių rodiklis, tokių paprastai nešeriam.. O sojos rupiniuose kažkodėl labai mažai baltymų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paieskok ta lentele yra is interneto atspausdinta,

Kas liecia kvieciu, mieziu, kvietrugiu, zirniu, lubinu,avizu maistine klase, kas man uzdraus juos deti i pasarus? kas nustate kad maistines klases privaloma parduoti perdirbejam o pasarines klases i pasarus? Kaip as noriu taip as realizuoju savo uzaugintus grudus. Kas liecia leidimus tai as juos turiu del to pautu tu nesuk, o kas liecia varske zuvu miltus ir t.t, as ju nepardavineju jeigu ka.kur matei kad parasyta jog as pardavineju sias zaliavas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Todel kad as esu ukininkas, kuris augina varpines ir ankstines kulturas, bei turiu teise:

LT AT 250449 gaminti tiekimui i apivarta augalininkystes produktus

LT KPG 250450 gaminti tiekimui i apyvarta kombinuotuosius pasarus

LT KPT 250451 tiekti i apyvarta kombinuotuosius pasarus

LT PGA250452 gabenti pasarus

IR DAR KELETAS KITU man neprivalu registruotis i pasaru ukio registara, nes esu ne perdirbejas (UAB, AB, TUB IR T.T.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tas zodis "cheminiai pasarai" ziaurokai skamba :lol: . Bet bent jau as tai nepastebejau, kad toks skaicius ten butu. Ten raso pasaro sudedamasias dalis % arba g/kg, arba dar kaip nors, bet tokio konkretaus PV skaiciaus neesu mates.

Na.... kažkada norėčiau sulyginti kokius nors "cheminius" pašarus ir kitokius... man toks įspūdis, kad abieji pašarai skirsis tik gaminant reikalingų popierių kiekiu..

Ka turejai omenyje ,,reikalingu popieriu kiekiu,,

tai gerai, pasakyk kiek zelandu veisles triusiuj reike kilogramu visavercio pasaro (kad ir tavo pasaro) uzauginti 1kg triusio svorio ?

Tai jei cia kazkas rase, kad reikia 14-18Kg triusiui uzauginti, tai imk grubiai 16kg ir padalink is zelando (broilerio), tarkim, 3kg gyvo svorio (16:3=5.33 (reikia pasaro vienam kg mesos priauginti)). Ir viskas kam cia suki galva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje man registruotis neprivalu, bet as esu iregistraves LRPŪS. jei nemoki ieskoti tai ne mano bedos :lol::lol::lol: ka cia bandai irodyti? ar cia bandai kazkam iteikti kad bloga produkcija prekiaujiu?

prigaut tave norejo :D arba koks kunkurentas reputacija numust norejo :)

tai daba del tu pasariniu vienetu. as nesuprantu kam raso tuos pasarinius vienetus jei ju niekas nebenaudoja. dar nieka nesakyciau jei tie 3 pasarinei vienetai butu tikslus matavimo vienetas. bet ce sako "apie 3 pasarinius vienetus" tai galetu sakyti kaip sake kolega apie 16Kg. matyt senaus kolukinius vadovelius perasinejo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik bandau atvesti į protą visus, kurie susivilioja dabar nepaprastai madingu, bet ne visuomet teisingu žodelyčiu "eko"... Labai dažnai, po šiuo žodeliu slepiasi atviri sukčiai... Ypač prekybcentriuose...Matyt ir čia kai kurie ypatingumo agresyvumo ponai, nesugebėdami niekaip kitaip parduoti savo pseudogaminių, bando forumą, skirtą pasikeitimui nuomonėmis ir žiniomis, naudoti kaip nemokamą vietą reklamai.

Ir dar pyksta, kai parodai į jų nemokšiškumą... nesugebėjimą pagrįsti savo teiginių..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik bandau atvesti į protą visus, kurie susivilioja dabar nepaprastai madingu, bet ne visuomet teisingu žodelyčiu "eko"... Labai dažnai, po šiuo žodeliu slepiasi atviri sukčiai... Ypač prekybcentriuose...Matyt ir čia kai kurie ypatingumo agresyvumo ponai, nesugebėdami niekaip kitaip parduoti savo pseudogaminių, bando forumą, skirtą pasikeitimui nuomonėmis ir žiniomis, naudoti kaip nemokamą vietą reklamai.

Ir dar pyksta, kai parodai į jų nemokšiškumą... nesugebėjimą pagrįsti savo teiginių..

Visu pirma parodyk dabar uzrasa ,, PARDUODU,, mano produkcija. Antra nieks neskaiciuoja dabar PV todel as ir nesigilinu ju skaiciavimo metodikos, nes kaip mokiaus jau 21amziuje mums apstrakciai papasakojo apie PV ir jei kazkoki zodi iterpiau tai apibudinant netoki, tai as sakiau kad tai tik mano atsimenamu dalyku skaiciavime padarinys ir tai netikslu. O visu trecia paaiskink kas pas mane ne EKOlogiska? Ir tu baik cia apsimetineti labai jau issilavinusiu ir visaziniu bei peikti nebandytos ir nezinoma preke. Tai jei tau taip blogai su ekoproduktais ko neini i PREKYBCENTRIUS ir ten neis....neji??? Ka cia paskalas leidi kad neregistruota pas mane ukis kad neturiu leidimu,, savo nuomone deb.... pasilik sau.kas nori tas perka , kas nores tas pirks, as niekam per prievarta nesiulau savo produkcijos, nebuk kaip cia pries metus BUVO vienas veikejas PROTINGIAUSIAS PLANETOJE :D:D:D:D :DDar klausimas kyla ar istikruju esi tiek issimokslines kaip cia dediesi peikdamas kitus, ar i kiekviena klausima GOOGLINI ir rades atsakyma parasai i foruma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekopasikėlėliui. Aš esu išsimoksinęs tik tiek, kiek reikia, kad rašyti į forumą LIETUVIŠKAI, ir nevartoti žodelių panašių į "nei......nėk" ir "de....las".... Matyt, šie žodeliai ir nemokėjimas rašyti lietuviškai yra išskirtinis požymis kai kurių, besinaudojančių nemokama reklama (neišgalinčių susimokėti už mokamą) ir yra baigę superinius mokslus (bet tik apgraibomis žinančius apie pašarinius vienetus) XXI amžiuje...

Betikslė diskusija...daugiau su "išsimokslinusiais" analfabetais diskusijoje nedalyvausiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekopasikėlėliui. Aš esu išsimoksinęs tik tiek, kiek reikia, kad rašyti į forumą LIETUVIŠKAI, ir nevartoti žodelių panašių į "nei......nėk" ir "de....las".... Matyt, šie žodeliai ir nemokėjimas rašyti lietuviškai yra išskirtinis požymis kai kurių, besinaudojančių nemokama reklama (neišgalinčių susimokėti už mokamą) ir yra baigę superinius mokslus (bet tik apgraibomis žinančius apie pašarinius vienetus) XXI amžiuje...

Betikslė diskusija...daugiau su "išsimokslinusiais" analfabetais diskusijoje nedalyvausiu..

Noriu Lietuviškais-noriu ne lietuviskais raštmenimis rašysiu. Kur forume parasyta, kad privaloma Lietuviškais raštmenimis rašyti? Na ir ne diskutuok niekas prievarta neliepia. Kas liečia reklamą mokamai ir nemokamai tai čia mano reikalas ar man verta mokama ar ne. Nebuvai ilindes pas mane i pinigine tai ir savo isitikinimus apie isgalejima moketi ar ne nedaryk isvados. ko tu tiek nerviniesi? matosi nervuotas zmogus esi...reiskia ne pasitikintis savimi, nes prasidejo diskusija PV klausimu, o tu ja uzbaigiai gincais apie mano pinigine, kaip cia gaunasi?metaisi zmogau, KAIP SAKOMA GERIAUSIA GINYBA-PUOLIMAS :D:D:D:D:D:D:D:D:D:eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: SEKMES TAU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Net ir stengdamasis nesugebi lietuviškai be klaidų rašyti....emocijoms tenka vypsnius pasitelkti, nes per didelį išsilavinimą žodžių trūksta....

:D:D:D as nesistengiu, kaip noriu taip rasau galiu ir zodzius surasyt su kas antra raide. :D

Baigiam ta tema tarpusavio niekam cia neidomu tos rietenos. Berots cia tema ,,kiek suvalgo triusiai,, o ne rietenu tema. SEKMES

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia diskusija :)

kas angliskai skaito, ir kazka supranta apie gyvulininkyste ir pasarus, gali pasiskaityti cia, ir viskas taps aiskiau:

http://en.wikipedia.org/wiki/Feed_conversion_ratio nezinau kaip tai 3 zodziais apibudinti lietuviskai.

triusiai cia nepamineti, bet triusio FCR (iskaitant kiek reikia patelei, kuri laukiasi, ir kol maitina, ir iki skerdimo uzauginti triusi) yra 1:4.

Aisku pasaras turetu buti subalansuotas kiekvienai rusiai, nes "is akies" gausis kreivu veidrodziu karalyste :) o gal ir zaliavu svaistymas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...