Jump to content

Kailiukų išdirbimas


neobaltas

Recommended Posts

beveik zemaitija -

http://kailenoskailiai.lt/

Kazkur esu atsiliepimu girdejes, kad labai gerai isdirba si firma.

gal kas domejoties kokios kainos pas ju ir kokeis kiekeis jie isdirbineja ir kaip rieke juos paruosti atvezant pas juos ?

beto kur ysigyti siu visu ingridijantu nurodytu recepte ir apytiksliai ju kainos ir kiekei pakuotiese ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beveik zemaitija -

http://kailenoskailiai.lt/

Kazkur esu atsiliepimu girdejes, kad labai gerai isdirba si firma

gal kas domejoties kokios kainos pas ju ir kokeis kiekeis jie isdirbineja ir kaip rieke juos paruosti atvezant pas juos ?

beto kur ysigyti siu visu ingridijantu nurodytu recepte ir apytiksliai ju kainos ir kiekei pakuotiese ?

kaina - 10 - 12 jei nori nudazyti vienoda spalva dar +10

kiekiai - nuo 1 iki daug, daug

paruosimas - gausiai itrinti druska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu triusio kailiukui vezant dirbt reik su nulupta galva ar ne nes visvien is jos jokios naudos

Išsamiai apie kailio paruošima vežant į kailenos kailius :D , galvos kailis kaip ir uodegos nereikalingas, jeigu ir paliksi vistiek pašalins, išdirba tikrai gerai, nors tiesa sakant triušius nelabai nori priimt mažais kiekiais nes kažkaip jie sunkiai išsidirba, tipo veliasi ar kažkas tokio, na pirmus 30 jau išdirbo ir žmona jau patenkinta su šilta liemene :D , dabar esu 60 nuvežęs išdirbt.

Kaina ,kaip ir minėjau ne mažiau 10lt, nors pernai pavasari žadėjo, kad iki 6lt nuleis, nors ir senas ten klientas esu, bet deja. Argumentuoja ,kaip minėjau, kad sunku išdirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
idomu triusio kailiukui vezant dirbt reik su nulupta galva ar ne nes visvien is jos jokios naudos

Išsamiai apie kailio paruošima vežant į kailenos kailius :D , galvos kailis kaip ir uodegos nereikalingas, jeigu ir paliksi vistiek pašalins, išdirba tikrai gerai, nors tiesa sakant triušius nelabai nori priimt mažais kiekiais nes kažkaip jie sunkiai išsidirba, tipo veliasi ar kažkas tokio, na pirmus 30 jau išdirbo ir žmona jau patenkinta su šilta liemene :D , dabar esu 60 nuvežęs išdirbt.

Kaina ,kaip ir minėjau ne mažiau 10lt, nors pernai pavasari žadėjo, kad iki 6lt nuleis, nors ir senas ten klientas esu, bet deja. Argumentuoja ,kaip minėjau, kad sunku išdirbt.

Norėjau paklausti,o kur pasisiuvot liemenę? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Nava siandiena pasiemiau isdirbtus kailius .Liuks isdirbo .Aciu "Kailenos kailiams" .

Triusiu kailiukai labai geros kokybes ,labai minksti ,svelnus ,nesiseria ...

Na mokejau po 12Lt uz kailiuka. Buvau nuvezias 12 kailiuku (ivairiu spalvu) .

Tai dabar turiu problema "Ka sujais daryti? " :D

labas.Gal galetum imest kokia foto kaip atrodo jai nesunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nava siandiena pasiemiau isdirbtus kailius .Liuks isdirbo .Aciu "Kailenos kailiams" .

Triusiu kailiukai labai geros kokybes ,labai minksti ,svelnus ,nesiseria ...

Na mokejau po 12Lt uz kailiuka. Buvau nuvezias 12 kailiuku (ivairiu spalvu) .

Tai dabar turiu problema "Ka sujais daryti? " :D

labas.Gal galetum imest kokia foto kaip atrodo jai nesunku.

ryt pasistengsiu imesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki. Su vyru esame viduramžių rekonstruktoriai ir šiam mūsų hobiui reikia kailių. Kadangi beveik viską stengiamės gaminti patys, tai sugalvojom ir kailiukus pradėti išdirbinėti :) Didelių kailių neįveiksime, o vat triušių tikimes pavyks.

Galvojam pradėti supirkinėti, bet kyla klausimas ar juos geriau pirki sūditus ar džiovintus? O gal galima pirkti ir katik nuluptus kailius (tokiu atveju manau pardavėjui mažiau darbo būtų, bet ar kailis nesugestų?)?

Atsiprašau, jei klausimai yra kvaili, nes pati neauginau mėsinių triušių (tik dekoratyvinius :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Su vyru esame viduramžių rekonstruktoriai ir šiam mūsų hobiui reikia kailių. Kadangi beveik viską stengiamės gaminti patys, tai sugalvojom ir kailiukus pradėti išdirbinėti :) Didelių kailių neįveiksime, o vat triušių tikimes pavyks.

Galvojam pradėti supirkinėti, bet kyla klausimas ar juos geriau pirki sūditus ar džiovintus? O gal galima pirkti ir katik nuluptus kailius (tokiu atveju manau pardavėjui mažiau darbo būtų, bet ar kailis nesugestų?)?

Atsiprašau, jei klausimai yra kvaili, nes pati neauginau mėsinių triušių (tik dekoratyvinius :D )

Sveiki as kailiuose nesu ten labai zinovas bet pamenu prosenelis ka darydavo na ir pacem biski teko buvo ant tokio remo nulupta kaili temdavo is karto ir dziovindavo po to tik prapjaudavau ir pujkus kailiukas budavo.Tai mano manymu del tu pirkt kad tik nuluptu tai reikia sutarus nebent jai zmogus musa kad per ta laiko kol jie sustengsta kad galetumet jau issitampyt ta kaili paruost dziovinimuj ar kazkam nes abejoju ar jis pastovejas diena nesuges nebent gal kas detu i kokia kamera uzsaldyt is karto.Manau yra zinovu jai pasidalins savo ziniom... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Pats banziau kelis variantu su zieve siaip tai tinka bet kuris medis beveik ,lazdynas trapusis karklas, egle, pusis, azuolas, visi turi skirtinga spalva taip ir kailiukas nusidazys, cia svarbiausia taninai paragauji stipria arbata isvires jai burna sutraukia ir ok. Issidirbit tai issidirba bet kai reikia juos isminkstint tai cia jau sunkus atvejis. Dar galima bet kurio gyvulio smegenim, isverdi tirsta kose istrini kailiuka is vidaus ir palieki siltai 12-24 val. tik kad triusiu tai labai plysta poto geriau zieve. O kad kenkejai nepultu po to isrukini saltu rukinimu vidine puse, dumas neturetu but auksciau 20-30 laipsniu, bet jau garantuotas variantas pas mane praktiskai lauke stovi ir jokia padla neima, o to nepadarius tai greit sukapoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...