Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

ei,o kiek tas biokil ir kiek ta ampulytė kainuoja?man reik katinam nuo erkučių ausyse.kažin ar tiktų? :eusa-think:

Ta ampulytė kainavo 4 lt. Tai kai man reikėjo triušei ausiai,1 neužteko, pirkau 2, ir sakė po savaitės dar pakartoti...

Biokill ampulese nebuna, o tik didesnese talpose 100ml ir 450ml, purskiamas, su 450ml uztenka apie 200 triusiu ausis supurksti, kainuoja apie 25lt, labai efektyvus ir nekenkia gyvunui, galima purksti ir ant langu, narvu ar kitur, bet kiek zinau, jo pardavime kol kas nebera ir gal nebebus visai, bet katems netinka. Kitas preparatas, kur ampulese yra Neostomosan, nereikia jo gryno lasinti, o skiesti su vandeniu, kai skiedziau ampule 5ml ant 1l vandens, tai pasirode per silpnas poveikis, tai 5ml ant 0,5l vandens pats tas, tik aprasyme neraso, ar galima katems, bet ant triusiu isbandziau ir nekenkia. Taip pat yra leidziamas preparatas, kuris irgi labai efektyvus, nes veiklioji medziaga buna gyvuno organizme, ir visus kraujasiurbius veikia, nesvarbu kur jie butu, bet dabar nepamenu pavadinimo, paieskosiu, ir jei kam idomu, i PM.

O kokiu budu neostomosan reikia naudoti ausims - lasinti ar praplauti? Kokiu kiekiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buna su tom pirmavadem taip, bet nenukabink nosies

kiti kartai turetu pasisekt labiau

maniške ryza belge pirma visa vada sušalde (14) vnt, antra atsivede 12, bet turbut pieno buvo maza, tai auga septyni ir tie šokinejo lizde, cype kol patelei kombokorma pradejau duot

dabar jau 3 savaites ir jokio garselio neišleidzia, net ranka ikišu patikrint ar viskas tvarkoj

bet sedi rubuiliukai tokie :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia aišku ''nebalamutinti'' triušienės su naujovėm prieš pat gimdymą. Aš stengiuosi, kad prieš gimdyma 1,5-2savaitės atsirastų lizdadėžė. Nors maniškės lizdą suka dažnai gimdymo dieną... Šiuo metu turiu tik vieną stebukliukę pirmakartę, kuri jau prieš pusantros savaitės pradėjo kažką konstruoti iš šieno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia aišku ''nebalamutinti'' triušienės su naujovėm prieš pat gimdymą. Aš stengiuosi, kad prieš gimdyma 1,5-2savaitės atsirastų lizdadėžė. Nors maniškės lizdą suka dažnai gimdymo dieną... Šiuo metu turiu tik vieną stebukliukę pirmakartę, kuri jau prieš pusantros savaitės pradėjo kažką konstruoti iš šieno.

Maniskes 3 is 5 taip daro jau. Dar ne laikas, o jos jau pilnom burnytem sieno. As lizdadeze dedu anksti, kad spetu apsiprasti.Nesinoretu, kad ant tinklinio dugno atsivestu mazylius, jei salia dezute tam skirta butu butu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia aišku ''nebalamutinti'' triušienės su naujovėm prieš pat gimdymą. Aš stengiuosi, kad prieš gimdyma 1,5-2savaitės atsirastų lizdadėžė. Nors maniškės lizdą suka dažnai gimdymo dieną... Šiuo metu turiu tik vieną stebukliukę pirmakartę, kuri jau prieš pusantros savaitės pradėjo kažką konstruoti iš šieno.

Maniskes 3 is 5 taip daro jau. Dar ne laikas, o jos jau pilnom burnytem sieno. As lizdadeze dedu anksti, kad spetu apsiprasti.Nesinoretu, kad ant tinklinio dugno atsivestu mazylius, jei salia dezute tam skirta butu butu. :)

o vat mano triusyte atsivede ant tinkliuko, i dezele ne... tai idomiai dezej pati tupi vaikai lizde ssikti ant tinklo.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo atsivede salia dezes tik tuo atveju, kai pries vedima idejau i didyji narva, kuriame palieku visos vados prieaugli. Matyt pasirode daug vietos, tai peresiu kur noresiu.

nu mano idomiai atip palaidai kaip ir lizdo nera, gerai ka siltai gyvena gal del to jin taip nesistenge jo susukt, ale vaiku vikrumas pirma diena jau ropojo po visa narva, islipe is to ale lizdelio.. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mat pirmi vaikuciai, tai gal nelabai dar moka rupintis, tai reiktu dar karta pabandyti, gal kita karta bus geriau. Viena turi atvedusi ir naujoke dar, bet kol kas graziai priziuri.Ne vieno dar neradau mirusio. :)

na mano nuomone duot pailset, vistiek kaip bebutu gyvas organizmas, cia tik vyrai gali sakyt lai dirba :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...