Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

nu as pjaunu 4,5-5,5men. parduodu gyvus 5-6men. :)

O ,aš pjaunu-3.5-4mėn,nes,20lt/kg-o triušis būna 1.6kg-1,9kg[skerdiena],-tai ir kaina dar ne tokia didelė[`~iki 40lt].O-didelių 2.5-3kg.-nenori,nes gydytojai pataria,kad geriausia triušio mėsa-iki 2kg.Taip.kad ir man gerai ,ir klientui[auginu,zelandas+kalifornas, ;):eusa-clap: kalifornus].

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, sianakt viena triuse atsivede 5 triusiukus, visa kruvina, visi triusiukai nenuvalyti ir jau sustinge, lizdo net nebuvo susisukus, ant plikos gimdyklos... cia jai pirmas kartas, kodel taip galejo ivykti ar yra kam taip pasitaike? :icon-cry:

gan daznai pirmakartes taip pasielgia, truksta motinisko instinkto, ir nesupranta pati kas ivyko su jos organizmu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, sianakt viena triuse atsivede 5 triusiukus, visa kruvina, visi triusiukai nenuvalyti ir jau sustinge, lizdo net nebuvo susisukus, ant plikos gimdyklos... cia jai pirmas kartas, kodel taip galejo ivykti ar yra kam taip pasitaike? :icon-cry:

gan daznai pirmakartes taip pasielgia, truksta motinisko instinkto, ir nesupranta pati kas ivyko su jos organizmu

mat kaip.. o tai sekanciu kartu gali viskas buti ok? idomiai kaip.. sakau as vakar jai vandens nesiau ir jin tokia bauksti ir pasimetusi.. man biski kele visa tai itarima ka kazkas netaip, o ryte ir radom vaikucius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gan daznai pirmakartes taip pasielgia, truksta motinisko instinkto, ir nesupranta pati kas ivyko su jos organizmu

mat kaip.. o tai sekanciu kartu gali viskas buti ok? idomiai kaip.. sakau as vakar jai vandens nesiau ir jin tokia bauksti ir pasimetusi.. man biski kele visa tai itarima ka kazkas netaip, o ryte ir radom vaikucius..

Tikekis kad ateityje bus gerai, man buvo kelis kartus kad ir ne pirmakartes taip padare, vakar va viena atsivede 23 nestumo diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, man nutiko toks dalykas.. triuse susisuko du lizdus, vienam 2 triusiukai kitam 7.. as tuos du padejau prie likusiu ir apklojau.. ryte vel tik vietom sukeista anam lizde 7 sitam 2... kaip suprast? :)

Man pernai taip buvo kokius keturis sykius as juos deliojau , bet patele vistie isskirdavo gal jai pamaitint lengviau ir visus uzaugino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su kuo siuo metu girdyt triusius? sniegu + darzovem?

as tai 2 kartus per diena, ryte ir vakare i bliudelius pripilu karsto (ne verdancio :DDD ) vandens, ir duodu po pasarini buroka, morka.. o ka daugiau daryt.. toms kurios maitina dabar tai stengiuos daugiau darzoviu, vandens dazniau atnest.. (sniego maniskiai neede, iskapste, vienas isvis isikando i dantis bliuda sus niegu ir i ora sveite, gavos "SNINGA" efektas :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...