Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

as anksciau laikiau triusi. pirkau turguje kaip dekoratyvini, namuose augint. suzinojau kad pardavineja turguj po 10lt per gera vakareli, tai ryte pachmelingas, kol visi miegojo nuejau nupirkt. aisku paskiau pasirodo tai visai ne dekoratyvinis buvo, o kiek dabar zinau tai zelandijos :) maitinom is parduotuves triusiam pasaru, bet vistiek valgydavo savo kakius. tai va tokia buvo mano pirma pazintis su triusiais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suvalgo ir ant tinklo - dažniausiai niekur neiškrenta jų "vitaminingieji'' - gi ten visai ne spiros. Tiesa, pastebėjau, jog manieji retai tuštinasi minkštai. valgė patelės, nėštumo ir žindymo laikotarpiu ir valgo dekoratyvinis, kuris šeriamas maistu su riešutukais, bananais ir kitokiais skaniai atrodančiais dalykais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suvalgo ir ant tinklo - dažniausiai niekur neiškrenta jų "vitaminingieji'' - gi ten visai ne spiros. Tiesa, pastebėjau, jog manieji retai tuštinasi minkštai. valgė patelės, nėštumo ir žindymo laikotarpiu ir valgo dekoratyvinis, kuris šeriamas maistu su riešutukais, bananais ir kitokiais skaniai atrodančiais dalykais...

As niekad nepastebejau kad maniskiai kazka panasaus darytu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai isisvaizduokit, kaip jie gali gauti tas ismatas, jei jos per tinkla iskrenta? Tada ir duoda visokius papildus, nes triusiai tada susirgtu. :) Jei neturi triusiu fermos, ir negali nupirkti jiems tu papildu, ar kaip juos pavadinbt nezinau, tai reikia ant normaliu grindu laikyti. :)

Tikriausiai nelaikai ant tinklo triusiu :) Nes butum pastebejus ...kad triusiai "WC" isirengia kaskokiam vienam kampe o ne centre ...tad tu ismatu buna ,kurios neiskrenta pro tinkla :)

Bet kaskodel maniskiai tu ismatu needa :) ... manau , kad del gaunamo maisto ... jame yra visko ko jam reikia ...tad triusis auga labai gerai ir laimingai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai isisvaizduokit, kaip jie gali gauti tas ismatas, jei jos per tinkla iskrenta? Tada ir duoda visokius papildus, nes triusiai tada susirgtu. :) Jei neturi triusiu fermos, ir negali nupirkti jiems tu papildu, ar kaip juos pavadinbt nezinau, tai reikia ant normaliu grindu laikyti. :)

Tikriausiai nelaikai ant tinklo triusiu :) Nes butum pastebejus ...kad triusiai "WC" isirengia kaskokiam vienam kampe o ne centre ...tad tu ismatu buna ,kurios neiskrenta pro tinkla :)

Bet kaskodel maniskiai tu ismatu needa :) ... manau , kad del gaunamo maisto ... jame yra visko ko jam reikia ...tad triusis auga labai gerai ir laimingai :)

eda, tik galbut nematai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad reikia sert normaliai ir jie nees savo ismatu

blogai manai :eusa-naughty:

reikes eit pas okulista :(

Perziurejau 2 dienu kameru irasus (prie dvieju narvu prieauglio esu irenges kameras ir prie dvieju pateliu yra kameros ) ... na nemaciau kad estu ...gal nebent kitom dienom ede ... prisiede ir kai ziurejau irasus nusprende neesti :) , kas idomiausia stebejau ir diena ir nakti ka triusis veikia :)

O gal kas zinot kokiom dienom jie tas ismatas eda ? :D na kaip anksciau ...zuvies diena ketvirtadienis ...:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nezinau, bet esu beveik isitikines kad visi eda ismatas. gi taip knygutej parasyta :D

Matai ant darzines sienos taip pat buna parasyta "...." bet ten malkos sudetos :D

As tai galvoju taip ... jei triusis negauna kaskokiu medziagu ...jis ir eda "Šu..." , o jei jo organizmas gauna visko pakankamai ... tai jis ir needa visokio "Šu..." :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir diskusija uzviriau su tom ismatom :) Maciau tik viena karta, kad estu (ir tos ismatos tikrai buvo ne tokios kai visos, o smulkesnes ir tokios minkstos).

Dabar visi galvokit norus kai pamatysit, kad triusis eda ismatas :) cia taspats kaip pamatyt krentancia zvaigzde tik dar sunkiau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir diskusija uzviriau su tom ismatom :) Maciau tik viena karta, kad estu (ir tos ismatos tikrai buvo ne tokios kai visos, o smulkesnes ir tokios minkstos).

Dabar visi galvokit norus kai pamatysit, kad triusis eda ismatas :) cia taspats kaip pamatyt krentancia zvaigzde tik dar sunkiau ;)

Ot,stebuklas,-mano 'padėjėja'-vilkinė kalė-randa ant žemės 'spiriukų'-visus suėda,-ir nieko keisto,nes pas juos genuose yra toks dalykas,-o dėl maisto,-visi mano augintiniai,-gauna ėsti gero ėdalo,-o kalei ,ir žuvies taukų nepagailiu,-ir jautienos kauliukų,-tai ką ,kaip sako,kad žmogui trūksta 'paukščių pieno',taip kitiems šūduko...... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir diskusija uzviriau su tom ismatom :) Maciau tik viena karta, kad estu (ir tos ismatos tikrai buvo ne tokios kai visos, o smulkesnes ir tokios minkstos).

Dabar visi galvokit norus kai pamatysit, kad triusis eda ismatas :) cia taspats kaip pamatyt krentancia zvaigzde tik dar sunkiau ;)

Ot,stebuklas,-mano 'padėjėja'-vilkinė kalė-randa ant žemės 'spiriukų'-visus suėda,-ir nieko keisto,nes pas juos genuose yra toks dalykas,-o dėl maisto,-visi mano augintiniai,-gauna ėsti gero ėdalo,-o kalei ,ir žuvies taukų nepagailiu,-ir jautienos kauliukų,-tai ką ,kaip sako,kad žmogui trūksta 'paukščių pieno',taip kitiems šūduko...... :lol:

mano kale irgi godziai eda triusiu spiriukus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spirai spirais, jei tik noras yra tegu visi eda, bet vakar va koks nutikimas buvo. musiau patele 6men, nes niekaip patino neprisileidzia. aisku sakau gal suklydau, gal patinas, bet ziurejau kelis kart tikrai patele. bet atemus kailiuka - pasirodo patinas :) Tai kaip cia taip gali but, patinas su mini nematomu dzibuku? (jei kam kils klausimu gal nemoku atskirt, tai tikrai moku, cia toks pirmas atvejis).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]Nuotrauka0037 (Small).jpg[/attachment][attachment=1]Nuotrauka0035 (Small).jpg[/attachment][attachment=2]Nuotrauka0032 (Small).jpg[/attachment]ėdam paskutinius kaimynų obuoliukus, nes savų šiemet neturėjom :)

oi,pas mus pilna kaimynų,kurie net neatvažiuoja obuolių susirinkti,-tai mano triušiams -rojus,praeitais metas,-Naujų išvakarėse,-paskutinius obuolius nuo obels raškiau... :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...