Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Mano triušė apsitriušiavo ne dėžėj, o šalia jos, gerai, kad tuoj pat pastebėjau, tai perkėliau 8 (vienas buvo negyvas) į dėžę. Bet triušė man vistiek keista, lenda į tą kampą, kur atsivedus buvo, ten ir pūkų vėl pridėjo. 1,5 paros visi išgyveno, tai gal sakau pamaitina...Na matysiu kaip bus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprasi su tais triusiais. turiu 2pateles ir patina kalifornu tipo spalvos. sulaukiau palikuoniu ir visi kaip visi tik abejuose vadose po 1 visiskai balta triusiuka. tai jie jau skaitosi albinosai? ir dar toks keistas klausimas jei galima : pirkau triuse grynaveisle su taturuotem kaip ir turi buti (Zelande) sake ji sukergta, na tas matyti ir stora ji ir viska pradejo pukus pesti ir guli ir kvepuoja intensyviai kaip pries gimdyma, bet nieko neatsiveda, lizdo nera, nieko nera tik pukai ismetyti po visur. ir nezinau ar dar laukt ar kaip. yra minusas neturiu patino zelando o su kitu maisyti nenoriu. kas gali padeti siuo klausimu? dekingas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip pagal pirma kergima issaiskinau turejo jau vestis 5 diena. bet paskui sake po ilgo laiko dare pakartotini bet nepamena kada va kas yra . na dar lauksim vistiek nieko pakeist negaliu nes patino neturiu o misruno nenoriu :icon-rolleyes:

sudek pukus i triusienei tinkamiausia vieta, kad butu pavesis bei, kad nebutu skersvejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip pagal pirma kergima issaiskinau turejo jau vestis 5 diena. bet paskui sake po ilgo laiko dare pakartotini bet nepamena kada va kas yra . na dar lauksim vistiek nieko pakeist negaliu nes patino neturiu o misruno nenoriu :icon-rolleyes:

sudek pukus i triusienei tinkamiausia vieta, kad butu pavesis bei, kad nebutu skersvejo.

visu pirma tiesioginiu saules spinduliu negauna, antra nezinau kur yra jai tinkamiausia vieta, yra tokia gimdykla padaryta, o trecia as tu puku nesurinksiu nes jie tokie ne kruvoj o pavieniui na nemoku paaiskint tokie isdraikyti privelti su sienu sumaisyti. na dar laukiu didziosios dienos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprasi su tais triusiais. turiu 2pateles ir patina kalifornu tipo spalvos. sulaukiau palikuoniu ir visi kaip visi tik abejuose vadose po 1 visiskai balta triusiuka. tai jie jau skaitosi albinosai? ir dar toks keistas klausimas jei galima : pirkau triuse grynaveisle su taturuotem kaip ir turi buti (Zelande) sake ji sukergta, na tas matyti ir stora ji ir viska pradejo pukus pesti ir guli ir kvepuoja intensyviai kaip pries gimdyma, bet nieko neatsiveda, lizdo nera, nieko nera tik pukai ismetyti po visur. ir nezinau ar dar laukt ar kaip. yra minusas neturiu patino zelando o su kitu maisyti nenoriu. kas gali padeti siuo klausimu? dekingas :icon-wink:

Del albinosu manau tu cia perlenki :)

Kad tie kalifornai nevisai grinaveisliai tai cia arciau tiesos .

Del antro klausimo ... kaskaip keistai tu cia ...triuse su taturuotem , veisline o kergimo datu niekas neuzsirases :( ... cia kaskokia nesamone ...

tai ta triuse gal visai nesukergta arba ja augino ir priziurejo kaskoks sodininkas-darzininkas ...kuris nieko neraso tik kergia ir kergia ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprasi su tais triusiais. turiu 2pateles ir patina kalifornu tipo spalvos. sulaukiau palikuoniu ir visi kaip visi tik abejuose vadose po 1 visiskai balta triusiuka. tai jie jau skaitosi albinosai? ir dar toks keistas klausimas jei galima : pirkau triuse grynaveisle su taturuotem kaip ir turi buti (Zelande) sake ji sukergta, na tas matyti ir stora ji ir viska pradejo pukus pesti ir guli ir kvepuoja intensyviai kaip pries gimdyma, bet nieko neatsiveda, lizdo nera, nieko nera tik pukai ismetyti po visur. ir nezinau ar dar laukt ar kaip. yra minusas neturiu patino zelando o su kitu maisyti nenoriu. kas gali padeti siuo klausimu? dekingas :icon-wink:

Del albinosu manau tu cia perlenki :)

Kad tie kalifornai nevisai grinaveisliai tai cia arciau tiesos .

Del antro klausimo ... kaskaip keistai tu cia ...triuse su taturuotem , veisline o kergimo datu niekas neuzsirases :( ... cia kaskokia nesamone ...

tai ta triuse gal visai nesukergta arba ja augino ir priziurejo kaskoks sodininkas-darzininkas ...kuris nieko neraso tik kergia ir kergia ...

viena tokia ponia issparduoda triusius ji veislei laikydavo ir apleido visa sita reikala, uz tai ir nieko neberase ir neberaso. mat nebesuspeja aplink savo uki. taip kad jau nieko ir nebepakeisi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Iskilo pas mano broli tokia problemele. Triuses nosis ir ausys nusisere ir uzaugo ne juodi plaukai, kaip priklauso, o balti? kas tai galetu buti? Ar nebus kokia liga?

tai cia gal tas pats kaip pas mane, tik nepastebejau kad nusisere buvo, tiesiog pabalo ausys ir nosis. pradejo balt likus 2 sav iki antro vedimo. tai va jau menuo taip yra ir nepasakyciau kad serga, viskas tvarkoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo pas mano broli tokia problemele. Triuses nosis ir ausys nusisere ir uzaugo ne juodi plaukai, kaip priklauso, o balti? kas tai galetu buti? Ar nebus kokia liga?

tai cia gal tas pats kaip pas mane, tik nepastebejau kad nusisere buvo, tiesiog pabalo ausys ir nosis. pradejo balt likus 2 sav iki antro vedimo. tai va jau menuo taip yra ir nepasakyciau kad serga, viskas tvarkoj.

Jo cia ta situacija kai triuse nutare buti BLONDINE :D

Merginos taip pat kaikada persidazo kad pasigautu bachura :D juolab kai jau turi viena "kraiti"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo pas mano broli tokia problemele. Triuses nosis ir ausys nusisere ir uzaugo ne juodi plaukai, kaip priklauso, o balti? kas tai galetu buti? Ar nebus kokia liga?

tai cia gal tas pats kaip pas mane, tik nepastebejau kad nusisere buvo, tiesiog pabalo ausys ir nosis. pradejo balt likus 2 sav iki antro vedimo. tai va jau menuo taip yra ir nepasakyciau kad serga, viskas tvarkoj.

Jo cia ta situacija kai triuse nutare buti BLONDINE :D

Merginos taip pat kaikada persidazo kad pasigautu bachura :D juolab kai jau turi viena "kraiti"...

Matyt nezinai nieko apie tai, kas cia galetu buti, jei taip rasai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

būkit žmonės,parašykit ko duot ir kaip gydyt.atrodo suviduriavo mazesni triusiukai.nuo mamų atskirti jau 3sav.vakar įeinu stovi tas toks kvapas nemalonus. vienas gulėjo ant šono,tai pakėliau žiūriu biški nusividuriavęs.perkėliau atskirai ,šiandien radau nugaišusį.įėjau triušidėn šįryt lyg nebesijaučia to kvapo,apžiūrinėjau kad grynai viduriuota nėra,tik tokie skystesni sulipę spirgučiai.vakar dar įlašinau į vandenį "vitaminoacidos".nežinau čia geraiar blogai padariau.bet paskaičiau,kad ligu blogo nedaro.žolę nuėmiau nuo vakar vakaro,duodu grūdus ir vandenį.ko dar duot,gal vaistų kokių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

būkit žmonės,parašykit ko duot ir kaip gydyt.atrodo suviduriavo mazesni triusiukai.nuo mamų atskirti jau 3sav.vakar įeinu stovi tas toks kvapas nemalonus. vienas gulėjo ant šono,tai pakėliau žiūriu biški nusividuriavęs.perkėliau atskirai ,šiandien radau nugaišusį.įėjau triušidėn šįryt lyg nebesijaučia to kvapo,apžiūrinėjau kad grynai viduriuota nėra,tik tokie skystesni sulipę spirgučiai.vakar dar įlašinau į vandenį "vitaminoacidos".nežinau čia geraiar blogai padariau.bet paskaičiau,kad ligu blogo nedaro.žolę nuėmiau nuo vakar vakaro,duodu grūdus ir vandenį.ko dar duot,gal vaistų kokių?

Duokit ąžuolo šakelių,labai gerai nuo viduriavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mhm, turbūt taip, sunku suprast iš parašymo.

Pamenu panašia problemą turėdavau, kai augindavau triušius vaikystėje dar... puse ju man visad isdvesdavo apsitrede po atskyrimo ... manau, kad mano klaida šėrime būdavo, nes atseit lepinau juos parovęs žolės pavadinimu Vištakojis. Nors triusiai jos godziai skanauja, bet jie gan aitrus ir skystina vidurius ar kazkas tokio...

http://mano.zebra.lt/gyvenimai/rutelezalioji/dienorastis/203880/

Bet kokiu atveju kazkas blogai yra su ju maistu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...