Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

nuo kada del kvapo nepriima? pas mane ta pacia diena vedasi apie 40vnt, trecia diena suskaiciuoju visa prieaugli, ir visoms padalinu po vienoda skaiciu triusiuku, nes buna ivairiai, viena turi 3vnt, kita 12vnt ir t.t. ir jokiu problemu nekyla del to. cia labiau instinktai, salygos ar kazkas kitas kaltas.

Cia pagal literatura del kvapo nepriima ;)

Jei viena diena atsiveda tikrai nera bedu, netgi jei keliu dienu begyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galite pararti, kaip triušiukus "atšerti". Turiu vieną vadą problematišką. Slabnai labai auga, net gaila žiūrėt.

Jiems jau 4 mėn, o mažučiai kaip dekoratyviniai. Pusantro mėnesio jaunesni, kitos vados triušiukai jau tuos praaugo, o tie, net nemano augt.

Šeriam grūdais, runkeliais, šienais ir pan... Kombikormų neturim :icon-redface:

Bet gal eina kaip nors juos priekelt ant kojų? Ar čia ligą kokią kaltint? Bo puse vados iškrito augant. nuo 2 mėn maždaug pradėjo krist po vieną kas savaitę dvi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galite pararti, kaip triušiukus "atšerti". Turiu vieną vadą problematišką. Slabnai labai auga, net gaila žiūrėt.

Jiems jau 4 mėn, o mažučiai kaip dekoratyviniai. Pusantro mėnesio jaunesni, kitos vados triušiukai jau tuos praaugo, o tie, net nemano augt.

Šeriam grūdais, runkeliais, šienais ir pan... Kombikormų neturim :icon-redface:

Bet gal eina kaip nors juos priekelt ant kojų? Ar čia ligą kokią kaltint? Bo puse vados iškrito augant. nuo 2 mėn maždaug pradėjo krist po vieną kas savaitę dvi...

4mėn, tai jau nieko iš jų neišpeši :) kaip auga taip gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galite pararti, kaip triušiukus "atšerti". Turiu vieną vadą problematišką. Slabnai labai auga, net gaila žiūrėt.

Jiems jau 4 mėn, o mažučiai kaip dekoratyviniai. Pusantro mėnesio jaunesni, kitos vados triušiukai jau tuos praaugo, o tie, net nemano augt.

Šeriam grūdais, runkeliais, šienais ir pan... Kombikormų neturim :icon-redface:

Bet gal eina kaip nors juos priekelt ant kojų? Ar čia ligą kokią kaltint? Bo puse vados iškrito augant. nuo 2 mėn maždaug pradėjo krist po vieną kas savaitę dvi...

manau geriausia tokius sert su pagaliu per ausis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu beda - triusius laikau prie Vilniaus, o pasara kas menesi veziojuosi is teviskes.

Aplanke toks dziaugsmas - gime man sunus, taciau nespejau del pasaru suvazineti, o nesinori zmonos vienos palikti. Gal kas aplink Vilniu skubiai galetumete parduoti pora treita kitku (ar maisais prisikimsciau) sieno bei runkeliu ar pasariniu morku pora maisu. Nes tokiu atveju, kol vaziuosiu i teviske, uztektu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano niekaip nepavyksta sukergti pateles mano patinas siek tiek padirbejes susnypsicia ir nukrenta, tik kad reikalas tame kad visa reikala palieka ne pateles viduje o ant pilvo ar dar kurnors, zodziu nepataiko vaikinas :D. Ka daryti?

Manau, kad tiesiog patele nerujoja. Ziema nepalankus metas

Patele tikrai rujoja ir dar taip kad neesu mates :D Ka daryti? ar patina jau i puoda ar dar leisti bandyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano niekaip nepavyksta sukergti pateles mano patinas siek tiek padirbejes susnypsicia ir nukrenta, tik kad reikalas tame kad visa reikala palieka ne pateles viduje o ant pilvo ar dar kurnors, zodziu nepataiko vaikinas :D. Ka daryti?

Manau, kad tiesiog patele nerujoja. Ziema nepalankus metas

Patele tikrai rujoja ir dar taip kad neesu mates :D Ka daryti? ar patina jau i puoda ar dar leisti bandyti?

Jei patinas jaunas - ismoks. Reikia kantrybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykite ,o gali gimt toks triusis :D patele bet su vienu kiausuku ir joja ant kitu pateliu . Jau keturiu menesiu ,suklyst juk neimanoma :D

Visų pirma nebūtinai ten kiaušiukas, visų antra rujojančios patelės labai puikiai joja ant kitų patelių. Neperseniausiai pas save mačiau patelių grupinį, keturios sustoję ratu viena kitą bandė prievartaut. Sutapo, bet visos keturios tuo metu rujojo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Gal yra is ce esanciu kurie yra augine nutrijas bei triusius? Kokie pliusai ir minusai vieno kitam atzvilgiu???

Pats turiu nedideles patirties nutriju auginime, nes pries 20metu tevai augino nutrijas 200-300vnt. tai kazkas liko atmintyje, nes talkindavau prieziuroje bei kailiu lupime. Man nutrijos mesa pati skaniausia, bet tik ziaurei sunku nutrija nugalabyti. Siuo metu vel galvoju iskirtinai savo seimos reikmem atnaujinti nutriju arba triusiu auginima, tik niekaip negaliu apsispresti ka auginti. Triusiu nesu augines todel ir prasau kokio tai patarimo is tu kurie turi praktikos su siasis zvereliais, kad padeti apsipresti. Patarkit kas geriau TRIUSIS ar NUTRIJA??? :) Is anksto DEKOJU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

triusiu auginime esu naujokas,nusipirkau kelias vaikingas pateles,ar normalu jei kralike needa pries vaikavimasi,seip grazei atrodo,neviduriuoja bet pastebejau kad nuo vakar nakties nieko needus turetu pagal paskaicevimus senden vaikuotis.aciu uz ats

na manau cia ivairiai pas kiekviena patele skirtingai pvz. pas mane avines kaip tik pries gimdyma pateles daugiau eda bet manau cia nera nieko blogo jeigu patele tures uztektinai pieno ismaitinti vada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

triusiu auginime esu naujokas,nusipirkau kelias vaikingas pateles,ar normalu jei kralike needa pries vaikavimasi,seip grazei atrodo,neviduriuoja bet pastebejau kad nuo vakar nakties nieko needus turetu pagal paskaicevimus senden vaikuotis.aciu uz ats

Prieš pat atsivedimą, patelės ėda mažiau ,arba visai neėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu nuraminai,sianden dar vaiku nera,est irgi sauso needus tik runkelio biski pagrauze,guli issisketus visa kaip backa issiputus,pirma vada pas mane tai laukiu nesulaukiu. :) pateliai irgi pirma vada,prisipese kailio jau pries 4 dienas bet vis nera pagausejimo,pas ka pirkau tai sake kad 17diena turi vaikuotis.

nu va diena dar nebuvo nieko o vakare jau turiu. tik nezinau dar kiek ira nesinori lysti iskart,bet kaip jau kazkas minejo ismetyti per dvi vietas vaikai ir pas mane,lauksiu rydienos reiks pabandyti apziureti mazylius. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ismetyti per dvi vietas vaikai ir pas mane,lauksiu rydienos reiks pabandyti apziureti mazylius. :)

Jei išmėtyti per dvi vietas - siūlau nelaukti ir daryti vieną krūvą, jei vėl padarys dvi-vėl sudėti į vieną ir t.t. kol sueis kokia savaitė ar 10 d. triušiukams. Pas mane buvo kad vienos krūvos nemaitino. Ir taip iš 8 liko 4. Tokius gražius ir didelius 4 išmečiau :( , kad daugiau taip neberizikuosiu, o vyras vis sakė, kad patele pati geriau žino, dabar ir jo nuomonė jau kitokia. :eusa-think: (Vasarą tokių fintų nebuvo, gal čia dar patelė sumąsto kad žiemos laiku tiek daug neišmaitins?...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ismetyti per dvi vietas vaikai ir pas mane,lauksiu rydienos reiks pabandyti apziureti mazylius. :)

Jei išmėtyti per dvi vietas - siūlau nelaukti ir daryti vieną krūvą, jei vėl padarys dvi-vėl sudėti į vieną ir t.t. kol sueis kokia savaitė ar 10 d. triušiukams. Pas mane buvo kad vienos krūvos nemaitino. Ir taip iš 8 liko 4. Tokius gražius ir didelius 4 išmečiau :( , kad daugiau taip neberizikuosiu, o vyras vis sakė, kad patele pati geriau žino, dabar ir jo nuomonė jau kitokia. :eusa-think: (Vasarą tokių fintų nebuvo, gal čia dar patelė sumąsto kad žiemos laiku tiek daug neišmaitins?...)

aciu uz patarimus,taip ir padariau ten atskirai buvo tik du,tai idejau i bendra kruva ryt pazesiu kiek ten ju ira

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausiau kas geriau Nutrijos ar Triusiai, bet atsakymo nesulaukiau, turbut del to, kad nera tokiu kurie augino nutrijas ir triusius.

Tada bandysiu kitoki klausima uzduoti :D Kaip minejau, kad as dar tik ruosiuosi auginti triusius savo reikmem (mesai), tai klausimas butu tokiem patiem triusininkam megejam kurie augina tik del saves- Ar imtumetes auginti triusius is naujo jei reiketu darytis gardus, pirktis motininius triusius, ivertinant visas ligas, bei darba? Ar geriau negaisti laiko ir triusiena (skerdiena) pirkti is ukininku po 20lt/kg. ????? Stiprei nemuskit jei skaitot, kad klausimas kvailas :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...