Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

na va nuejom i garažą o ten triušienė pūkus tik raunasi nuo pakaklės kažkaip,pilni zūbai ir neša į gimdyklą.tai jau gal naktį tikėtis?va tik vyras padarė klaidą,neuždėjo sleksčiuko,kad mažieji neišeitų,o landa nedidelė,nebėr kaip uždėt kokią staktelę,nes triušienė nebeįlįs.tai va biški nuotaika atsitaisė.ką patartumėt dėl to uždėjimo,kad neišeitų mažieji.gal biški ūgtelėjus galima bus ką padaryt.dabar kiek skaičiau geriau pas jų nelįst

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kad kiek nueinam ji visad sėdi išlindus iš gimdyklos,kur vyras sukonstravo.tai jei kas būtų ten sėdėtų gimdykloj.o ir pūkų tikrai nesimato.o kažkur skaičiau kad galima su pirštais užčiuopt gūziukus po pilvu triušei,bet turbūt irgi negerai ją judint.

O ką jai ten veikt -triušės gan retai žinda mažiukus.Velnias jos nerinks paimkit ir apžiūrėkit:ar pabrinkę tešmenukai,o jei atvedus-ar apžysti spenukai, apžiūrėkit tą gimdyklą ir pasibaigs ta nežinia :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kad kiek nueinam ji visad sėdi išlindus iš gimdyklos,kur vyras sukonstravo.tai jei kas būtų ten sėdėtų gimdykloj.o ir pūkų tikrai nesimato.o kažkur skaičiau kad galima su pirštais užčiuopt gūziukus po pilvu triušei,bet turbūt irgi negerai ją judint.

O ką jai ten veikt -triušės gan retai žinda mažiukus.Velnias jos nerinks paimkit ir apžiūrėkit:ar pabrinkę tešmenukai,o jei atvedus-ar apžysti spenukai, apžiūrėkit tą gimdyklą ir pasibaigs ta nežinia :icon-confused:

ačiū ačiū LOLITA ,bet kaip parašiau prieš tai žinutėj ligu kažkas vyksta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie mažučiai :) o mūsiškė tai atsivedė turbūt,bet nelendam.truputį šiaudai kruvini narve,bet pati sėdėjo ryte narvo kampe,o ne gimdykloj.gal ilsėjosi,nes labai pavargus atrodė.kaip tik ryte atnešė karvutės pienuko,tai nunešiau išgėrė visą lėkštę.tikiuos kad ten viduj viskas gerai.o ir pažiūrėt nėr kaip.prisuko ten viską vyras,tai kol nesusiduri su situacija tai ir padarytų trūkumų nežinai.taisysim kitam kartui :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

šiandien mano antra triušė atsivedė savo vaikelius :eusa-violin: Įpyliau pienuko, tai vos neišmetė pieno kartu su bliūdeliu. Pabandysiu vakare pienuko įpilti, gal norės gerti. Pirma triušė, kuri turi 3 parų jauniklius labai noriai geria pienuką. Laukiu, kada atsives ir trečia, bet ji neskuba. Šiandien yra 34 dienos, manau rytoj sulauksiu pagausėjimo :D Šiame forume skaičiau, kad ilgiausiai nėštumas gali užsitęsti 35d. Aš vis dar ramiai laukiu ir nesijaudinu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie mažučiai :) o mūsiškė tai atsivedė turbūt,bet nelendam.truputį šiaudai kruvini narve,bet pati sėdėjo ryte narvo kampe,o ne gimdykloj.gal ilsėjosi,nes labai pavargus atrodė.kaip tik ryte atnešė karvutės pienuko,tai nunešiau išgėrė visą lėkštę.tikiuos kad ten viduj viskas gerai.o ir pažiūrėt nėr kaip.prisuko ten viską vyras,tai kol nesusiduri su situacija tai ir padarytų trūkumų nežinai.taisysim kitam kartui :D

Tai ne kas- jei neis pasižiūrėt ar ten viskas tvarkoje. :icon-question: Kitiem patarinėjau-o pas pačią castorė irgi pradėjo tempt gumą-jau trys paros :icon-confused: :shock:Kas čia daros-žiema triušelių gal nepaleidžia :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yzzy,

kur augini savo triušelius: lauke ar patalpoje?

Labai gražūs leliukai :D

Mano triušė atsivedus kovo 23d., bet aš vis dar bijau pažiūrėti kiek vaikelių ji turi. Pažiūriu pūkeliai kilnojasi, apžiūrėti lizdą nedrystu :icon-redface: Šiandien antra atsivedė, apklojau lizdadėžę skudurais, o triušė bandė juos numesti. Aš tik norėjau, kad vaikeliukams būtų šilta ir gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yzzy,

kur augini savo triušelius: lauke ar patalpoje?

Labai gražūs leliukai :D

Mano triušė atsivedus kovo 23d., bet aš vis dar bijau pažiūrėti kiek vaikelių ji turi. Pažiūriu pūkeliai kilnojasi, apžiūrėti lizdą nedrystu :icon-redface: Šiandien antra atsivedė, apklojau lizdadėžę skudurais, o triušė bandė juos numesti. Aš tik norėjau, kad vaikeliukams būtų šilta ir gerai.

Skudurais geriau narva apklok bet ne lizda, kaip gi ten triuse ilys, aisku numete, saunuole :eusa-clap:

Siandien grizau is triusininku susirinkimo Kaune, smagi tauta, suauge atrodo, bet gincijasi kaip vaiku darzelyje :lol:

Tai sako nereik bijot ilist i ta lizda, instinktyviai mamyte aisku ismestu "blogus", bet mazu kas...

Taip kad, Katuke, rytoj noriu isgirsti, ar gyvi sveiki, ir kiek kliacku :P

p.s. As auginu ne lauke

psps. Kiek einu paziureti taip mamute tupi ir grauzia ka nors ar tiesiog kitam kampe guli, kada ji isvis maitina, va kur klausimas :eusa-think: uzklupciau maitinancia - nurimciau :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Šiandien apžiūrėjau triušę, kuri atsivedė 23 d. gražiai augina 6 vaikelius :eusa-clap::eusa-dance: Vakar antroji atsivedė 3 vaikelius :eusa-violin::eusa-violin:

Šiandien laukiu savo Laputės vaikelių, apžiūrėjau jos spenelius - pabrinkę, bet ji sau guli ramiai, valgo, tikriausiai vakaro laukia. Šiandien jau 35 d.

Narvą apkloti negaliu, nes jis yra dviaukštis.

Yzzy, ar daug info gavote triušininkų susirinkime?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Šiandien apžiūrėjau triušę, kuri atsivedė 23 d. gražiai augina 6 vaikelius :eusa-clap::eusa-dance: Vakar antroji atsivedė 3 vaikelius :eusa-violin::eusa-violin:

Šiandien laukiu savo Laputės vaikelių, apžiūrėjau jos spenelius - pabrinkę, bet ji sau guli ramiai, valgo, tikriausiai vakaro laukia. Šiandien jau 35 d.

Narvą apkloti negaliu, nes jis yra dviaukštis.

Yzzy, ar daug info gavote triušininkų susirinkime?

Nu kai į vieną krūvą susirenka ~60 ilgaausių mėgėjų, vis kokia informacija pasidalini...

Neseniai puslapį atidarė, tikiuosi neapleis, triusiudraugija.lt

Sėkmės Katuke, triušiams bučkis :romance-kisscheek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip pas jus neismeto naujagimiu. Va pas mano pazystama siemet jau tris lizdus ismete kralike. O pas mane dvi kralikes graziai augina. Kaip sokot kodel triuses neaugina vaiku?

Jau rašiau kad triušėm tai ne taisyklė bet ir neišimtis.Būna tokių triušių be motinystės instinkto ir tiek.Jei taip pasielgia su dviem vadom-tai jos ateitis puodas. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš tik naujai iškepta augintoja. O tiksliau net neaugintoja. Pasižaidimui tris triušiukus nuspirkom.

Bet va susidūrėm su problema. Triušiukai gerti normaliai nemoka. Nėra jie mažiukai - geri pora mėnesių jau jiems.

Turim gertuvėlę kur kikoj pardavinėja, tokią su šratuku viduj. Bet tie mažuliai geria iš jos tik tada kai aš laikau gertuvėlę. Tada visi trys subėga ir pešas dėl vandens lašo. O kai nueinu - ir tie išsisklaido. Lyg ir veikia tas šratukas, ir eitų gert, bet jie va mat šeimininkės laukia.

Negaliu aš prie jų ilgai tupėt ir girdyt.

Kiek maždaug vandens per dieną išgeria triušiukai?

Ką galėtumėt patarti. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra visokie metaliniai puodeliai su rankena, aš didesniame narve tokį prikabindavau už šono - geriausias dalykas...

O kad iš girdyklų gert nemoka nebėda, svarbu žino kur, tikrai išmoks.

Va pas mane tos šratinės girdyklos kažkokia nesamone, vis varva po truputį... Ir ant vieno butelio bandžiau ir ant kito, visos varvėt pradeda :(

Reiks Dimulios forume ieškot, tas ten visokių antgalių turi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra visokie metaliniai puodeliai su rankena, aš didesniame narve tokį prikabindavau už šono - geriausias dalykas...

O kad iš girdyklų gert nemoka nebėda, svarbu žino kur, tikrai išmoks.

Va pas mane tos šratinės girdyklos kažkokia nesamone, vis varva po truputį... Ir ant vieno butelio bandžiau ir ant kito, visos varvėt pradeda :(

Reiks Dimulios forume ieškot, tas ten visokių antgalių turi...

post-5461-141521783467_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va o aš radau savo 6 triušiukus negyvus.kažkaip triušienė visai nemaitino,nesėdėjo gimdykloj,tai lindom antrą dieną pažiūrėt,visi numirę :( kaži kas galėjo atsitikt.vandens buvo,triušienei pirma vada,parsivežėm jau suleistą,gal vežimas netiko,stresas.ką galėtumėt patart kitam kartui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va pas mane tos šratinės girdyklos kažkokia nesamone, vis varva po truputį... Ir ant vieno butelio bandžiau ir ant kito, visos varvėt pradeda

Pas mane irgi tos šratinės girdyklos.Aš vietoje tų mažų "Kikos" buteliukų puikiai pritaikiau "boržomi" mineralinio butelius ir niekas nevarva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va o aš radau savo 6 triušiukus negyvus.kažkaip triušienė visai nemaitino,nesėdėjo gimdykloj,tai lindom antrą dieną pažiūrėt,visi numirę :( kaži kas galėjo atsitikt.vandens buvo,triušienei pirma vada,parsivežėm jau suleistą,gal vežimas netiko,stresas.ką galėtumėt patart kitam kartui?

Sukergtų patelių, ypač paskutines 10 dienų negalima transportuot, netgi nerekomenduojama į kitą narvą perkelinėt, nes patelė patiria stresą ir neprižiūri paprasčiausiai. O dar pirmapradė, tai visos sąlygos nepriežiūrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va o aš radau savo 6 triušiukus negyvus.kažkaip triušienė visai nemaitino,nesėdėjo gimdykloj,tai lindom antrą dieną pažiūrėt,visi numirę :( kaži kas galėjo atsitikt.vandens buvo,triušienei pirma vada,parsivežėm jau suleistą,gal vežimas netiko,stresas.ką galėtumėt patart kitam kartui?

Sukergtų patelių, ypač paskutines 10 dienų negalima transportuot, netgi nerekomenduojama į kitą narvą perkelinėt, nes patelė patiria stresą ir neprižiūri paprasčiausiai. O dar pirmapradė, tai visos sąlygos nepriežiūrai.

Pas patiną :eusa-dance: ir susitvarkys viskas, aišku svarbu pastebėt kada atsiveda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...