Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

jeigu turit nors kelis triusius, turbut nesunkiai suprasit, kad 4 pateles 1700 ar 2000 lt. niekada neuzdirbs. Nes tiek kainuoja mini "ferma" ir pateles po N? Lt. +patinas,+ PAŠARAS ir ttt. Kaip sukovot vasaros metu su uodais, žiema su šalčiu, lauke nei puse pateliu atsivedusios neaugina vadu, o ir kergiasi labai sunkiai, ypač spalio- sausio mėn. Ir kad savaite gali neit prie "fermos" tai ABSOLIUTI NESAMONĖ, eini kasdien ir po 2 k. ir tai praziuri, tai prisipesa sieno tai komba iskapsto, tai vaikus atsiveda ne gimdykloj, o ant groteliu ir ttt. Netikit kad tai BLEFAS -----Bandykit patys. Kad tai "fermu " gamintoju verslas , tai taip, tik ne triusiu augintoju. Mano "fermoms" antri metai ir jos po stogu, bet visteik tai dureles nukrenta, tai prasigriauzia groteles, nors as padares is medzio, o ne is drozles, tai pateles prisidergia gimdykloj, o ten pastovejes "SAVAITĘ" visas turinys, patys galit isivaizduot kuom kvepia ir po to ta plokste issirango. Kiek triusininku mate mano "fermas" niekas NESUSIZAVEJO ju EFEKTYVUMU. Taigi uz 10 000 galima pasidaryti labai nebloga FERMA 100 pateliu, o ne 24. As šių "fermų" atsipirkimu NEtikiu ir Jūs NEtikekit SKAICIAIS, o pasibandykit realiai be siu "fermu" ir Jūs pamatysit, kaip tie triusiai "veisiasi" ir "dauginasi" bei "DUODA" 200 ar daugiau proc. "pelnus".

Kaip yra pasakyta "Mano gyvenimui kvailiu uzteks", tai as vienas is tokiu, kuris juo esu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka daryt kad niekaip neapsivaisina pateles jau kelintas menuo

Man panasiai buvo - tai pagrindinis vaistas - sviesa ir sylantis oras.

dar jei neturi didelio kiekio pateliu, ir patinui nereikia dirbti kasdien vis su kita, pabandyk pas ji patele palaikyti kokia savaite - tikrai apsikergs. Bet reiktu pastebeti juos, nes mano viena patele po kergimo labai nepalanki patinams pasidaro :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo klausimelis: girdejau, kad ne visu veisliu triusius galima auginti cinkuotam narve. Cia tiesa??

nevisiem tinka tinklo grindys, bet tik tiek....

Pagal auginimo teorija, reikia ziuret, kad triusiu pedos butu plaukuotos. Kiataip yra tikimybe, kad per ilgesni laika gali atsirasti zaizos ant ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o po atsivedimo po kokios savaites negalima?

Esmė tokia, kad vakcinuot nerekomenduojama, pabrėžiu nerekomenduojama,o ne negalima, savaitė iki triušiavimosi dėl galimo(vėlgi galimo) priešlaikinio gimdymo, tai yra aborto. Jokie kitokie atvejai nenurodomi, ir jeigu nebijai eksperimentuoti, ko pasekoje gali prarasti visą ar dalį vados, skiepyk tau palankiu metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o po atsivedimo po kokios savaites negalima?

Esmė tokia, kad vakcinuot nerekomenduojama, pabrėžiu nerekomenduojama,o ne negalima, savaitė iki triušiavimosi dėl galimo(vėlgi galimo) priešlaikinio gimdymo, tai yra aborto. Jokie kitokie atvejai nenurodomi, ir jeigu nebijai eksperimentuoti, ko pasekoje gali prarasti visą ar dalį vados, skiepyk tau palankiu metu.

Aš skiepijau maitinančias pateles, triušiukams buvo apie tris savaites, buvo viskas tvarkoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...