Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Vynova- taip,sakau is patirties. Nes kai buvau jaunus triusiukus su narvais isnesus i lauka, tada begiojo toks didelis suo, ir pradejo garsiai loti prie triusiu, na as nekreipiau demesio,galvojau nieko tokio, bet poto kai parnesiau triusius atgal,jie pradejo baidytis manes,baigstus tokie ir t.t...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vynova- taip,sakau is patirties. Nes kai buvau jaunus triusiukus su narvais isnesus i lauka, tada begiojo toks didelis suo, ir pradejo garsiai loti prie triusiu, na as nekreipiau demesio,galvojau nieko tokio, bet poto kai parnesiau triusius atgal,jie pradejo baidytis manes,baigstus tokie ir t.t...

Prieš tokius faktus nuleidžiu rankas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar klausimelis toks, va kai mano triuse buvo susirgus miksomatoze,ji uskrete ir kita triusi.tai triuse nustipo.o tas triusis pasveiko, bet dar siek tiek kudas. Tai gal zinot ar galima ji kergti su jauna triuse. Na ar nieko neatsitiks? Ar ta liga jau isnyko,ar ji dar yra ir gali uskresti kita triusi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas, vakar nusipirkom porele triusiuku. Patinelis zvalus, eda, geria, o patele vangi, needa,negeria, susisukusi i kamputi, akys traiskanoja. Turbut padave sergancia triusyte... jie apgyvendinti kartu. Ka man dabar daryti? juos isskirti? ir vezti pas veterinara? ar triusyte grazinti pardavejai?

Jei įmanoma geriausia gražinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas, vakar nusipirkom porele triusiuku. Patinelis zvalus, eda, geria, o patele vangi, needa,negeria, susisukusi i kamputi, akys traiskanoja. Turbut padave sergancia triusyte... jie apgyvendinti kartu. Ka man dabar daryti? juos isskirti? ir vezti pas veterinara? ar triusyte grazinti pardavejai?

Jei įmanoma geriausia gražinti.

Ir kuo greičiau, nes dabar jau pasireiškė ligos klinikiniai požymiai. Kuo ilgiau laikysit pas save, tuo labiau didinat riziką užkrėsti patinuką. Kuo greičiau grąžinsit savininkui triušiuką, tuo jam (ankstesniam savinikui) bus sunkiau įrodyti, kad susirgo /užsikrėtė pas jus. O patinuką jei negrąžinsit, reikės labai atidžiai stebėti bent dvi savaites ar nepasireikš panašių ligos požymių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas, vakar nusipirkom porele triusiuku. Patinelis zvalus, eda, geria, o patele vangi, needa,negeria, susisukusi i kamputi, akys traiskanoja. Turbut padave sergancia triusyte... jie apgyvendinti kartu. Ka man dabar daryti? juos isskirti? ir vezti pas veterinara? ar triusyte grazinti pardavejai?

Kad vakar nusipirkai,paprasciausiai gal stresuoja,nauja vieta.pries menesi pats pirkau patineli,ir taip nelabai teede ir budavo susitraukes i kampa,po keliu dienu paliko drasesnis.o dabar jauciasi kaip erelis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mane domina triusiu hibridai: hyplus, zika... Noriu isigyti siu hibridu. Gal kas auginat siuos triusius, gal galite duoti patarimu is kur ju isigyti, kuo jie maitinami ir kaip greitai uzauyginami, ar atsparus ligoms. Aciu :icon-geek:

as cia toks vienintelis, eksperimentuoju su hyla hibridais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mane domina triusiu hibridai: hyplus, zika... Noriu isigyti siu hibridu. Gal kas auginat siuos triusius, gal galite duoti patarimu is kur ju isigyti, kuo jie maitinami ir kaip greitai uzauyginami, ar atsparus ligoms. Aciu :icon-geek:

as cia toks vienintelis, eksperimentuoju su hyla hibridais.

Nenusimink ne vienas kiti eksperimentuojam su kitais pramoniniais hibridais Ispanu kilmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mane domina triusiu hibridai: hyplus, zika... Noriu isigyti siu hibridu. Gal kas auginat siuos triusius, gal galite duoti patarimu is kur ju isigyti, kuo jie maitinami ir kaip greitai uzauyginami, ar atsparus ligoms. Aciu :icon-geek:

as cia toks vienintelis, eksperimentuoju su hyla hibridais.

Nenusimink ne vienas kiti eksperimentuojam su kitais pramoniniais hibridais Ispanu kilmes

valio bus su kuo palygint rezultatus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas visiems , cia skaiciau kazkas rase kad triusei baikstus pasidaro ,, tarkim nuo sunio lojimo,, turiu pavizdi, pas mane kaime anksciau buvuo vienas sustras triusis , patinas, jis mekdavo pabekti is narvo ir pasivaikscioti aplink namus , o kaimynas turejo jauna medzioklini suni kuris daznai ji vaikydavo , ir tas niekad jo nebijojo, palakstydavo ir pareidavo , ir tikrai nebuvo baikstus , tai kartais mes ji net specelei paleisdavom . taip triusis ir paseno. Manau tai nuo kekvieno givuno charakterio priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,,esu cia naujokas,,,turiu 14 pateliu ir 4patinus,,klausimas toks,ar galiu uztverti pateles i tvarta visas kartu,kat jos tenai gimdytu,,laukiu atsakymu,,

O kodel gi ne, pas tokios senutes maciau kokia 10 pateliu vienam tvarte palaidu, ir ka jus manot kaip puikiai jos sutaria,ir pieno pamelzus karve ipildavo senike vaikus draugiskai augina pasidariusios lizdus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kieno kokia patele yra anksciausiai apsiniestinusi..?

Ir koks,kokio amziaus patinelis yra anksciausiai pradejes lytini ir vaisinga gyvenima..?

Smalsu ar ta jauniausia patele sveikus atsivede,kiek,kaip jie augo..

Ir kaip tie,kiek ju,kokie gavosi palikuonys nuo nepilnamecio kraliko..

Pasidalinkite patirtimi,juk visiems(bent daugumai,manau)knieti suzinoti...

Aciu is anksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką daryri? Skaityti 158 pasisakymus įvairiai klausimais? Gal galima būtų Triušininkystę suskirstyti:

Triušių auginimas

Triušių ligos

triušių veislės

Triušių šėrimas

Triušininkų gyvenamoji vieta

Verslinė triušininkystė

nuorodos apie triušius

Pasidaryk pats ( kletkos , girdyklės šėryklės ir t.t.)

perku

Parduodu

Pasikalbėjimai visom temom nesurištom su triušininkyste

Nes dabar triušių auginime visiškas jovalas nes viens parduoda o kitas klausia apie veisles kits apie šėrimą apie ligas irgi čia apie kletkas ir irengimus irgi čia norint ką nors rasti riak perskaityti 158 pasisakymus visokiom temom

tai manau nerealu 2010 metais ieškoti 2006 metų pasisakymą

Manau Jūs palengvintumėt forumo apkrovimą nereikalingom kalbom

Vienas rašo gal žinot kletkų brėžinius kits po trijų dienų rašo mano triušiai serga po kiek dienų rašo kits joni ar ilgai būsi danijoje Tiesiog paskaitykite aš mėginau kaip pradedantis rasti sau naudingos informacijos nuo 1 iki 30 perskaitau ir kitą kartą nežinau apie ką kas nori pasakyti :icon-eek:

Gal aš neteisus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką daryri? Skaityti 158 pasisakymus įvairiai klausimais? Gal galima būtų Triušininkystę suskirstyti:

Triušių auginimas

Triušių ligos

triušių veislės

Triušių šėrimas

Triušininkų gyvenamoji vieta

Verslinė triušininkystė

nuorodos apie triušius

Pasidaryk pats ( kletkos , girdyklės šėryklės ir t.t.)

perku

Parduodu

Pasikalbėjimai visom temom nesurištom su triušininkyste

Nes dabar triušių auginime visiškas jovalas nes viens parduoda o kitas klausia apie veisles kits apie šėrimą apie ligas irgi čia apie kletkas ir irengimus irgi čia norint ką nors rasti riak perskaityti 158 pasisakymus visokiom temom

tai manau nerealu 2010 metais ieškoti 2006 metų pasisakymą

Manau Jūs palengvintumėt forumo apkrovimą nereikalingom kalbom

Vienas rašo gal žinot kletkų brėžinius kits po trijų dienų rašo mano triušiai serga po kiek dienų rašo kits joni ar ilgai būsi danijoje Tiesiog paskaitykite aš mėginau kaip pradedantis rasti sau naudingos informacijos nuo 1 iki 30 perskaitau ir kitą kartą nežinau apie ką kas nori pasakyti :icon-eek:

Gal aš neteisus?

Dar karta pakartosiu, visi, kas pradedat, ar jau auginat triusius ir turit klausimu, PIRMIAUSIA PERSKAITOT:

Nelė Gaidžiūnienė "Triušiai"

Nelė Gaidžiūnienė "Mėsinė triušininkystė"

Ieskom per Google, bibliotekoj, knygynuose. Literaturos yra ir daugiau.

Jei visi butu perskaite sias knygutes, 70 procentu sio forumo nebutu, ir niekam nekiltu "kvailu" klausimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai jau retai parasau siame forume. Atsakysiu taip tiems kurie nesugeba perskaityti visu tu puslapiu, bet isitikine savo noru auginti tuos triusius. Jei jus neturite kantrybes perskaityti viso labo 158 puslapiu forumo, neuzsiimkite triusininkyste. Nes ja uzsiemus ir net pries uzsiimant reiks perskaityti ne viena toma literaturos, forumu.

Pritariu nuomonei suskaidyti foruma. Tik forumo administratoriai turetu sukurti dar viena tema: Daznai uzduodami klausimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar naujokas ar senis manau kad rasti reikiamą atsakymą jei yra diskutuota tai mišrainėje sunku

Ir dar : rašo pirkčiau nei telefono nei el pašto kiti dar rašo paskambinkit man ir tas pats parduodu nei kainos nei telefono nei emeilo

Jei nori pirkti tai ir rašyk konkrečiai ko kiek telefonas ir kur gyveni kokiam rajone jei parduodi taip pat visi kontaktai turi būti kad žmogus pvz būdamas Zarasuose neskambintų i Klaipėdą jei jis nevažiuos žinodamas kad pardavėjes Klaipėdoje ir turi Ežį ar tele 2 pildyk ir gauna už skambutį po 10cnt ar 20 cnt

Jei aš žinau kur gyvena pardavėjes tai ir žinau ar aš ten važiuosiu pirkti ar ne čia jau perkančiojo noras ir skambins jei važiuos

Laabai daug triušininkų slepe savo gyvenamajį rajoną Kodėl? Juk prie avataro turėtų būti nurodyta miestas rajonas o dabar ei petri kur gyveni

Galėtų dar būti triušių fermų nuotraukos triušių

Žinoma čia mano nuomonė :(

Be reikalo piktinatės knyga yra knyga o bendravimas manau kad neturėtų būti taip kaip sovietinėje armijoje salaga molči

Geriausia nemoki atsakyti neatsakyk op forume maišyti naujokus su .. negražu o forume tikrai bardakas maišoma pardavimai ligos auginimas šėrimas skiepijimas ir t.t.

Forume rasti norimą informaciją šitoj maišalynėje nesamonė

Teisingai sakot google ten nors tvarka bet kam tas forumas ir bendravimas

Čia mano asmeninė nuomonė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei visi butu perskaite sias knygutes, 70 procentu sio forumo nebutu, ir niekam nekiltu "kvailu" klausimu. - taip sako timeshuttle

Tai kam tada internetas diskusijų puslapis forumas einam visi į bibliotekas knyginus ir sėdim skaitom skaitom kaip senais laikais kam tos technologijos internetinis ryšys ir taip visi žmonijos pasiekimai grįžtam i 16 amžių ir gerai :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...