Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

as noriu pradeti verstis triusininkyste, noriu paklausti ar pelninga? sunku? ar pradziai reikia daug investiciju? noreciau gardu nuotraukas kad kas atsiustu :D nes neysivaidzduoju kaip turi atrodyti gardai:) ar fermoje galima laikyti nes as ja turiu bet reiktu gardu :)

Na trumpai, pelninga, sunku, reikia daug investiciju pradziai, idealiu gardu nuotrauku manau dar niekas cia neturi, tik matmenis gali surasti forume, tik niekas negarantuoja kad jie bus geri, fermoj laikyti gali :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane 30x75, + gimdykla 30x50 ir bloke 20 narvu su bendra serykla.

o kodel tokie siauri ir ilgi, kokie privalumai? pagal ka cia?

Pagal mane cia taip:) ilgi kad galetu patele pilnai issitiest, o siaip manau 30 cm. plocio uztenka, aisku gal neatitinka gyvunu geroves reikalavimu:)

post-3376-14152176557_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki :eusa-hand: gal yra zinanciu iki kiek mazdaug metu givena triusis? iki kokio amzeus galima kergti patele?ar dvieju metu ji nera jeu persena turet ir toleu triusiuku?ir mazdaug kas kiek laiko reike keisti pateles jej veisi duodamas atsigaut normalei po atjunkymo :icon-question: busiu dekingas atsakiusiems :)

Kiek triusis gyvena, nežinau. Bent jau tiek nelaikiau. :D Patelė tinkamiausia dviem metams. Po to jau mažėja atvedamų triušiukų skaičius ir t. t.. Pateles keičiu kas 2 metus. Po nujunkymo galima duoti pailsėti savaitę. Aš kergiau ir nieko. Tik padidinau maisto kiekį, daviau daugiau skanėstų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siap jei kam reikia turiu kelias knygas apie triusininkyste ir viskas apie audiniu ir triusiu ligas word formate bet tik rusu kalba...kam reikia rasykit persiusiu :)

Atsiuskite man,jei galite apie triusiu auginima tas knygutes,jei nera Lt kalbos ,skaitysiu ir rusu be problemu,bet idomu ar tai kainuoja?Mano e-mail: [email protected] Aciu is anksto.

Pagarbiai:artur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,nu va mano pirkti triusiukai turgui jau pradejo kristi :( viena jau po nakties radau nustipusi o kita teko paciam dabaikti .nes tupejo toks be givybes zenklu pajudinau o jis ir krenta ant sono .gaila tokie grazus buvo.

Sveiki.Parasykite,kas ismanote,..mano viena triusyte pradejo galvyte i sona lenkti,kaip kad butu vestibiuliarinis aparatas sutrikes,nes griuvineja..Gaila ziureti,atrodo kaip cerebralinio paralyziaus istikta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Norejau paklaust.Sukergiau pateles pries dvi savaites ir jos dabar y vaikavimosi lizda pradejo nest siena.Ka tai reiskia? Ar kad jos nesusikergusios ar ka kita? :eusa-think::eusa-think:

Jei suka lizda greiciausiai kad jau vaikinga, bet kaip cia ir sako, geriau padeti ja pas patina ir isitikinti, jei bus rami prisileis patina - nevaikinga, bet jei ileisi ir iskarto prads po narva lakstyti ir urzgti (kartais ir puola patina), tada greiciasiai jau sukergta ir po keliu savaiciu sulaiksi naujagimiu :eusa-dance:

as visada kai sukergu patele, dar po 5-6 dienu padarau kontrolini kergima, ir pagal pateles elgesi (kaip minejau auksciau) sprendzu apie vaikinguma. sekmes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Norejau paklaust.Sukergiau pateles pries dvi savaites ir jos dabar y vaikavimosi lizda pradejo nest siena.Ka tai reiskia? Ar kad jos nesusikergusios ar ka kita? :eusa-think::eusa-think:

o patelems pirma vada bus? geriausias budas patikrinti ar susikergusios mesti pas patina, jei nesileis tada taip.

vienai pateliai pirma vada,o kitai antra.Bet ar gerai bus jai dabar jas vel yliaisiu pas patina, nes jau dvi savaites praejo po kergimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Norejau paklaust.Sukergiau pateles pries dvi savaites ir jos dabar y vaikavimosi lizda pradejo nest siena.Ka tai reiskia? Ar kad jos nesusikergusios ar ka kita? :eusa-think::eusa-think:

o patelems pirma vada bus? geriausias budas patikrinti ar susikergusios mesti pas patina, jei nesileis tada taip.

vienai pateliai pirma vada,o kitai antra.Bet ar gerai bus jai dabar jas vel yliaisiu pas patina, nes jau dvi savaites praejo po kergimo.

as 1 patele ileidau pas patina kaip iki gimdymo buvo like sav,,bet nieko neatsitiko jei vaikinga neprisileidzia,lakstopo garda ir cypia;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,nu va mano pirkti triusiukai turgui jau pradejo kristi :( viena jau po nakties radau nustipusi o kita teko paciam dabaikti .nes tupejo toks be givybes zenklu pajudinau o jis ir krenta ant sono .gaila tokie grazus buvo.

Sveiki.Parasykite,kas ismanote,..mano viena triusyte pradejo galvyte i sona lenkti,kaip kad butu vestibiuliarinis aparatas sutrikes,nes griuvineja..Gaila ziureti,atrodo kaip cerebralinio paralyziaus istikta...

mano triusiukam tas pac buvo.viena radau jau negyva kita turejau pac dabaikti nes buvo gaila zieti kaip kankinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...