Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Su naujais

Matau cia daug kam idomu kaip su kergimu ziema. Va man naujametine nakti atsivede 13ka triusiuku, lauke, temepratura buvo gal -6 ar pan. Visi triusiukai gyvi sveiki.

Pirmiausia tai reikia, kad butu gera lizdo dezute, antra paziureti kaip triuse paruose lizda,ar pakankamai puku, reikia tureti atsarginiu reikalui esant dadeti. Ir dar reikia, kad butu ne maziau nei kokie 3-4 triusiukai lizde, kuo maziau triusiuku tuo reikia aukstesnes temperaturos.

Na, o jei jau temperatura nukrenta stipriai zemyn, tada nesu dezute i namus su triusiukais, ir pirmas dvi savaites isnesu pas triuse pamaitinti pora kart dienoje.

Gal kam pades :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Naujaisiais metais visus. Noriu paklausti apie skerdienos apdorojimą. Ką tik paskerdus, kaip toliau tvarkote mėsą. Literatūroje patariama nekišti į vandenį, o tik apvalyti. Seni triušininkai patarė skerdieną iš karto dėti į acto ir vandens tirpalą bent kelioms valandoms (taip ištraukia kraują ir kartumą). Kaip darot jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Naujaisiais metais visus. Noriu paklausti apie skerdienos apdorojimą. Ką tik paskerdus, kaip toliau tvarkote mėsą. Literatūroje patariama nekišti į vandenį, o tik apvalyti. Seni triušininkai patarė skerdieną iš karto dėti į acto ir vandens tirpalą bent kelioms valandoms (taip ištraukia kraują ir kartumą). Kaip darot jus?

nereikia niekur merkti as taip darau gerai nubeginu krauja jei gerai atsikales tai ir valyti ner ko sast ir kaili nudiriai,paskui atvesini idedi isaldituva ir palaikai 1dienelia pastebejau tad mesa buna minkstesne negu iskart ruosiant ,paskui nuplauni ,supjaustai gabaliukais pabarstai prieskoniu druskites uzpili aliejaus ir palaikai dienelia pasimarinuot poto idedi i blekele ipili alijaus ir i orkaite tikras skanumelis,paprasciau atvesinai nuplovai ir isviriai .jei skersdamas nepaleidi zarnu tulzies slapimo pusles tai skerdienoja jokio kartumo nemalonaus kvapo neturi buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi.Cia esu naujokas.Gal kas galit patarti apie triusiu nevalgyma?Apziurejau, jokiu guzu nera, ausytes ir akytes svarios, o patele, neseniai atsivedusi needa,mazai laka vandens.Kitai tas pats buvo,tai teko atsisveikint...o gaila butu netekti.Gal kas esat susidure su panasiom problemom?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi.Cia esu naujokas.Gal kas galit patarti apie triusiu nevalgyma?Apziurejau, jokiu guzu nera, ausytes ir akytes svarios, o patele, neseniai atsivedusi needa,mazai laka vandens.Kitai tas pats buvo,tai teko atsisveikint...o gaila butu netekti.Gal kas esat susidure su panasiom problemom?

Na as manau kad ta patele pilnai neisivaikavo todel taip ir atsitiko. Manau kad ta patele ilgai netems :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi.Cia esu naujokas.Gal kas galit patarti apie triusiu nevalgyma?Apziurejau, jokiu guzu nera, ausytes ir akytes svarios, o patele, neseniai atsivedusi needa,mazai laka vandens.Kitai tas pats buvo,tai teko atsisveikint...o gaila butu netekti.Gal kas esat susidure su panasiom problemom?

buna kad pries atsivedima ir po kelias dienas maziai valgo pabandik paduot druskos skatina apetita ir skanestu padziovinto batono duonos morku kopusto obuolio ir stebek pateles elgesi ar rami kaip kvepuoja , noriu paklaus kelinta kart vedasi ir ar lizdas tvarkingas kiek jaunikliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Galvoju pasistatyt triuside,nes neturiu kur laikyti.Nu ketinu laikyt joje mx 100vnt.Kaip galvojat kokio dydzio ji turetu buti.Is ko geriause butu statyt ir aisku pigiause :eusa-think::eusa-think:

Kokios mintys

pigiausia tai but statyt medine,karkasas ir apkalei lentom.triusines daryk 3 aukstais,

o tai cia toks vasarnamis ar ir ziemai? jei ir ziemai tai jiems ziema nebuna salta? vanduo neuzsala?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Galvoju pasistatyt triuside,nes neturiu kur laikyti.Nu ketinu laikyt joje mx 100vnt.Kaip galvojat kokio dydzio ji turetu buti.Is ko geriause butu statyt ir aisku pigiause :eusa-think::eusa-think:

Kokios mintys

pigiausia tai but statyt medine,karkasas ir apkalei lentom.triusines daryk 3 aukstais,

o tai cia toks vasarnamis ar ir ziemai? jei ir ziemai tai jiems ziema nebuna salta? vanduo neuzsala?

jo.zinok pigiausiai tik is medzio.jei is plytu ar blokeliu tai reik pamato.automatiskai projekto.

as pasistaciau pries 3 men. 6m ant 3,5m.man tilps apie 75narvai.siuo metu turiu apie 50triusiu.kai lauke buna 10minus.tai patalpoje minus 1.kuo daugiau triusiu tuo silciau.bet pasidaryk gera vintiliacija.nes bus kaip man po to.man visas sitas kainavo apie 2k.pats viska dirbau.uz stogo danga suplykiau vien 450lt(skarda bruokuota) ir tai be medvarsciu.skarda nebrokuota butu kainave apie 800lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ir galvoju statyt medine,bet nelabai turiu medzegos.O tai sienas sildei?As glvoju kazin ar nebus jiem salta :eusa-think:

O koke ventilecija ar per stoga?

As dar galvoju toki varijanta.Kazin jei nupirkciau garaza metalini nu kur buna masinom (isardomi).Jis kainuoja 1tuks panasiai.

Tai man kaina turbut panasiai iseiti.Nu dar galima kokiu polistirolu is vidaus apsiltyt.

Kaip toks varijantas butu? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ir galvoju statyt medine,bet nelabai turiu medzegos.O tai sienas sildei?As glvoju kazin ar nebus jiem salta :eusa-think:

O koke ventilecija ar per stoga?

As dar galvoju toki varijanta.Kazin jei nupirkciau garaza metalini nu kur buna masinom (isardomi).Jis kainuoja 1tuks panasiai.

Tai man kaina turbut panasiai iseiti.Nu dar galima kokiu polistirolu is vidaus apsiltyt.

Kaip toks varijantas butu? :eusa-think:

as irgi galvojau.bet traukia salti metalas.turi sildyti.paskaiciuok kas gausis.as savo nesildziau.vanduo uzsala.tai imetu buroku,leda laizo.ciut dapilu vandens ir viskas kuo puikiausiai.ventilecija darai per stoga.

vienas zmogus siule jurini konteineri(saldytuva.)triusiams ale pats gazas butu.bet kaina 3e :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ir galvoju statyt medine,bet nelabai turiu medzegos.O tai sienas sildei?As glvoju kazin ar nebus jiem salta :eusa-think:

O koke ventilecija ar per stoga?

As dar galvoju toki varijanta.Kazin jei nupirkciau garaza metalini nu kur buna masinom (isardomi).Jis kainuoja 1tuks panasiai.

Tai man kaina turbut panasiai iseiti.Nu dar galima kokiu polistirolu is vidaus apsiltyt.

Kaip toks varijantas butu? :eusa-think:

as irgi galvojau.bet traukia salti metalas.turi sildyti.paskaiciuok kas gausis.as savo nesildziau.vanduo uzsala.tai imetu buroku,leda laizo.ciut dapilu vandens ir viskas kuo puikiausiai.ventilecija darai per stoga.

vienas zmogus siule jurini konteineri(saldytuva.)triusiams ale pats gazas butu.bet kaina 3e :eusa-shifty:

konteineris gal ir neblogas varijantas butu :eusa-clap: ,bet brangus malonumas :)

nu as jai pirkciau medienos statybai stogo danga,tai man atrodo brangiau iseitu nei nupirkt po pigei koki garazioka ir apsildyt siek tiek.Ir darbo maziau :eusa-clap:

o kokes gridndis dariai? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

triuses vedesi pirmakart,7 lizdai yra dabar, po kokius 7-9m triusiukus.Vienos isdalinau triusiukus 3 kitoms panasaus amziaus.Prieme kaip ir gerai.tirusiukmas apie 10 dienu jau.O ta triuse kur nelabai eda dabar tik pradejo neesti, kokios 2 dienos.Skanestu irgi mazai valgo, truputi kopusto.O kokia druska duot, yra vet.vaistinej?Elgesys tos triuses nesiskiria nuo kitu, lizdai apkloti.Aciu uz atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...