Jump to content

Triušiai mišrunai - jų privalumai


Biesius

Recommended Posts

  • Atsakymai 90
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 3 savaičių...

sveiki,šiaip,laikau pagrinde kalifornus,bet nusipirkau zelandą,-bandysiu-pamaišyti kraują,-teko girdėti,kad tokie mišrūnai,-geras,kaulų mėsos santykis,[auginant mėsytei],-gal kas galite pasidalinti patirtimi,savo 'eksperimentais'?tiesa,-burgundas+kalifornė-juodi mėlynakiai triušiukai,-dar maži kaip bus toliau,-žiūrėsime :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
ka manot apie kalif + belgai arba kalif + avinai, arba avinus su belgais? :icon-confused: reiktu, kad pats triusis ant mases eitu. t.y kaulai geri ir viska kita

CAL patele + juodas belgas = 9 is 10 balu, juodi lizdo triusiukai auga greiciau uz baltus. 4 men. ~ 3.5 kg (kiti misrunai ~ 3kg)

CAL patele + pilkas belgas maisytas su avinu = 9 is 10 balu, pilki triusiukai lizde auga greiciau. 4 men. ~ 3.3-3.5 kg

CAL patele + zelandas = 7 is 10 balu

10 is 10 balu dar nesu pasiekes, noretusi 4 kg per 4 mensius, tik naturalus pasarai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot apie kalif + belgai arba kalif + avinai, arba avinus su belgais? :icon-confused: reiktu, kad pats triusis ant mases eitu. t.y kaulai geri ir viska kita

CAL patele + juodas belgas = 9 is 10 balu, juodi lizdo triusiukai auga greiciau uz baltus. 4 men. ~ 3.5 kg (kiti misrunai ~ 3kg)

CAL patele + pilkas belgas maisytas su avinu = 9 is 10 balu, pilki triusiukai lizde auga greiciau. 4 men. ~ 3.3-3.5 kg

CAL patele + zelandas = 7 is 10 balu

10 is 10 balu dar nesu pasiekes, noretusi 4 kg per 4 mensius, tik naturalus pasarai.

10 is 10 gali pasiekt su grynais avinais 4men 4-4,5kg skerdienos 2-2,5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zelande + rusijos sidabrinis = 9triusiukai 4men3dienos 3,1-3,6kg

zelande+ rusijos sidabrinis =5triusiukai 4men 7dienos 3,7-4,3kg

zelande + rusijos sidabrinis= 11triusiuku negyvu

kaliforne + zelandas=8triusiukai 4men 2,8-3kg

kaliforne +zelandas= 8triusiukai 4men 8dienos 3,1-3,7kg

misrune (neaiskios kilmes dovana) + rusijos sidabrinis= 9triusiukai 4men 5dienos 3,4-3,9kg

daugiau nusitryne uzrasai nelabai matosi, ir visa tai ant mano pasaro + vanduo+ sienas+ i savaite 2-3 kartai berzo arba pusies ir egles saku atveza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot apie kalif + belgai arba kalif + avinai, arba avinus su belgais? :icon-confused: reiktu, kad pats triusis ant mases eitu. t.y kaulai geri ir viska kita

CAL patele + juodas belgas = 9 is 10 balu, juodi lizdo triusiukai auga greiciau uz baltus. 4 men. ~ 3.5 kg (kiti misrunai ~ 3kg)

CAL patele + pilkas belgas maisytas su avinu = 9 is 10 balu, pilki triusiukai lizde auga greiciau. 4 men. ~ 3.3-3.5 kg

CAL patele + zelandas = 7 is 10 balu

10 is 10 balu dar nesu pasiekes, noretusi 4 kg per 4 mensius, tik naturalus pasarai.

10 is 10 gali pasiekt su grynais avinais 4men 4-4,5kg skerdienos 2-2,5

šeriant grūdais? ar nėra jie lepus kaip gryni flandrai? nes tų jau atsikandau - nenoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šeriant grūdais? ar nėra jie lepus kaip gryni flandrai? nes tų jau atsikandau - nenoriu.

šiariant grudais zole/šienu morkomis runkeliais komba naudoju tik patelems kurios atsiveda nemazai jaunimo. tiesa 10 is 10 vistiek nesigaus jie kazkaip sunkiai kergesi ne taip lengvai kaip kalifornai net su kaimyno kaliforne mano du patinai vos susitvarke galvojau gal patinuose problema pries menesi nusipirkau 9men matinuka bet visgi isliko sunkaus susikergimo problema jai svoris 10/10 tai kergimasis koks 8/10 na o atveda tikrai grazius skaicius viena patele turiu kur net po 12 veda uzaugina 9-11 na kitos vidurkis 6-9 buvo ir 3 kazkada bet cia jau retesni atvejai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šeriant grūdais? ar nėra jie lepus kaip gryni flandrai? nes tų jau atsikandau - nenoriu.

šiariant grudais zole/šienu morkomis runkeliais komba naudoju tik patelems kurios atsiveda nemazai jaunimo. tiesa 10 is 10 vistiek nesigaus jie kazkaip sunkiai kergesi ne taip lengvai kaip kalifornai net su kaimyno kaliforne mano du patinai vos susitvarke galvojau gal patinuose problema pries menesi nusipirkau 9men matinuka bet visgi isliko sunkaus susikergimo problema jai svoris 10/10 tai kergimasis koks 8/10 na o atveda tikrai grazius skaicius viena patele turiu kur net po 12 veda uzaugina 9-11 na kitos vidurkis 6-9 buvo ir 3 kazkada bet cia jau retesni atvejai

vat tame ir yra minusiukas. Kalifornes (ar ju misrunes) man pasirode geriausios mamytes. aisku - visokiu buna. kai kurios veda po 12, isaugina 10-11. pirmos vados buna ir 4-6. bet statistinis vidurkis 8-9 atvestu ir 7-8 uzaugintu. kombikorma patelems anksciau irgi esu daves, bet jau metai kaip neduodu isvis jokio.

kaip ir rasiau - pilkuju flandriu (nekalbu apie patinus) atsisakiau del sunkaus kergimosi, tuscio nestumo, blogo triusiuku maitinimo ar net ismetimo. labai lepios oro salygoms, aplinkos pokyciams, maistui.

mano isvada - megejiskai triusininkystei (iki 20 pateliu) kalifornes ar ju misrunes su stambesniais yra idealiausias sprendimas, jei naturaliai auginami.

Siuo metu pereidineju prie kaliforniu ir juodo flandro misruniu, kurios pereme patino spalva ir auguma, o pateles forma. po poros menesiu galesiu pasidalinti rezultatais.

nesutinku su nuomone, bet gana rimtoje RU knygoj esu skaites, kad neverta ir NEREKOMENDUOJAMA maisyti triusiu veisliu, nes isvedant veisles padarytas visas sudetingas isvedimo darbas ir gaunamas max. rezultatas. maisant veisles - tik gadinamos savybes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi sutinku,kad kalifornės patelės-geriausios mamos-lengvai kergiasi ,ir vaikų sočiai,-buvau pirkusi 2 burgundų pateles,-prasikeikiau,nei kergiasi ,nei narvo eina išvalyti-puola draskosi ir tt..-teko likviduoti.daugiau ne eksperimentuoju,-pasilikau prie kalifornių patelių,-o įdomumo dėlei ,-suleidau

kalifornė+burgundas-3mėn-3kg.

kalifornė +zelandas-dar mažiukai 1 mėn. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi sutinku,kad kalifornės patelės-geriausios mamos-lengvai kergiasi ,ir vaikų sočiai,-buvau pirkusi 2 burgundų pateles,-prasikeikiau,nei kergiasi ,nei narvo eina išvalyti-puola draskosi ir tt..-teko likviduoti.daugiau ne eksperimentuoju,-pasilikau prie kalifornių patelių,-o įdomumo dėlei ,-suleidau

kalifornė+burgundas-3mėn-3kg.

kalifornė +zelandas-dar mažiukai 1 mėn. :eusa-clap:

Pabandyčiau paprieštarauti dėl burgundės. Kai pabandymui šalia Belgijos milžinių nusipirkau pora burgundžių jos man pasirodė visapusiškai ''auksinės''. Ir kergiasi, ir veda, ir prižiūri, ir užaugina. Dėl vieno dalyko sutinku - pakankamai ''temperamentingos'' :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi sutinku,kad kalifornės patelės-geriausios mamos-lengvai kergiasi ,ir vaikų sočiai,-buvau pirkusi 2 burgundų pateles,-prasikeikiau,nei kergiasi ,nei narvo eina išvalyti-puola draskosi ir tt..-teko likviduoti.daugiau ne eksperimentuoju,-pasilikau prie kalifornių patelių,-o įdomumo dėlei ,-suleidau

kalifornė+burgundas-3mėn-3kg.

kalifornė +zelandas-dar mažiukai 1 mėn. :eusa-clap:

Pabandyčiau paprieštarauti dėl burgundės. Kai pabandymui šalia Belgijos milžinių nusipirkau pora burgundžių jos man pasirodė visapusiškai ''auksinės''. Ir kergiasi, ir veda, ir prižiūri, ir užaugina. Dėl vieno dalyko sutinku - pakankamai ''temperamentingos'' :lol:

Gal būt, man tokios papuolė,-tarp kalifornių -irgi būna visokių 'fokusų',-taip,kad čia ,-ne koks buitinis prietaisas, su garantija :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...