Jump to content

MTZ tepalinis radiatorius


toredo

Recommended Posts

buna 2 rusiu, plieninis su vamzdeliu daug, panasiai kaip ir vandens, arba vientisas aliminis gyvatukas su ausinimo briaunom. Pasijungia zarnukem ir chamutais. Ieskok kas parduoda dalimis belarus traktoriu, viksrini t70, krautuva to30, ekskavatorius visokius 0.6 kubo kausu (juose ir po kelis tokius radiatorius rast galima) ir gal but dar kokia tarybine tecnika, kurioje toks variklis idetas. NEs lb daug kam tinkamas buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naršiau internete, bet nesugebėjau rasti patikimos informacijos apie MTZ tepalinius radiatorius.

Gal kas gali pasakyti, kokie radiatoriaus gabaritai?

Koks pajungimas (srieginis, ar užmaunamos šlangutės su chamutais)?

Gal kas turi ant pardavimo?

nauju aluminis gyvatukas su ausintuvais eina, o jungiasi guminem slangom su chamutais, pardese yra pirkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už patarimus.

Tiesiog noriu vieną įrengimą patobulint - vasarą užkaista per daug tepalas. Reikia sugalvot aušinimą. Turiu erdvės maždaug 500x500x200 mm, sakau gal kokį radiatoriuką įstatyčiau, bet kad man nebūtų daug vargo, ieškau iškart su M26 srieginiais pajungimais (neduokdie, kažkur netyčia spaudimui sukilus, kad nenupūstų man paprastų chamutų).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už patarimus.

Tiesiog noriu vieną įrengimą patobulint - vasarą užkaista per daug tepalas. Reikia sugalvot aušinimą. Turiu erdvės maždaug 500x500x200 mm, sakau gal kokį radiatoriuką įstatyčiau, bet kad man nebūtų daug vargo, ieškau iškart su M26 srieginiais pajungimais (neduokdie, kažkur netyčia spaudimui sukilus, kad nenupūstų man paprastų chamutų).

Na senūjų MTZ 50 tepalinių radiatorių pajungimas srieginis M20x1,5 galima pasidaryt perėjimus jei ką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įrengimas - malkaskaldė.

O jungti ir noriu ir galimybę teturiu tik ant nupylimo, tiksliau, tarp tepalo rezervuaro ir paėmimo į siurblius. Kadangi per radiatorių tepalas turės tekėti tiesiai į siurblį, tai nebenoriu mažinti vamzdelių ir sujungimų diametro. Variantas su MTZ radiatorium jau atpuola. Reikia "riebesnio".

P.S. originalus radiatorius su ventiliatorium ~1500 lietuviškų ilgųjų kainuoja, tad ir bandau kurti savo.

post-3203-141521797745_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atveju reikalas smarkiai suprasteja. Daryciau isorini, ant aparato. Koki - rinkciausi is to kas pardej yra. Elektrini ventiliatoriu pritaisyt visai nesunku, galima netgi nuo automobilio, galima netgi su termo mova (ausintuvas isijungia pats nuo temperaturos, tipo bmw kazkurio modelio ventiliatorius).

Pats belarusui pasidariau hidro sistemos ausintuva su aliuminiu radiatoriumi, priekyje, pajungtas per vairo nupylima (hidro ir vairo sistema maitinasi is vieno bako). Deja neturiu galimybes isbandyt, nenaudoju jokio hidrovariklio :) bet daba temperatura niekad nepakyla virs 50 (tiesiog daviklis pradeda nuo tiek rodyt).

Zinoma jei aparatas su hidraulika naudojamas ne vienas, tada geriau daryt ant traktoro :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įrengimas - malkaskaldė.

O jungti ir noriu ir galimybę teturiu tik ant nupylimo, tiksliau, tarp tepalo rezervuaro ir paėmimo į siurblius. Kadangi per radiatorių tepalas turės tekėti tiesiai į siurblį, tai nebenoriu mažinti vamzdelių ir sujungimų diametro. Variantas su MTZ radiatorium jau atpuola. Reikia "riebesnio".

P.S. originalus radiatorius su ventiliatorium ~1500 lietuviškų ilgųjų kainuoja, tad ir bandau kurti savo.

Jeigu per radiatorių į siurblį tai jau gaunasi ne ant nupylimo , bet ant paėmimo . Ant paėmimo tikrai bus problemų - siurbliui tepalo truks , ypač kol šaltas ...Beje belorusai patobulėjo - naujausiuose nėra tepalo radiatoriaus . Tepalą aušina vanduo po tepalo filtru ...Kažkuriame džipe esu matęs vairo stiprintuvo tepalo aušintuvą . Ten vamzdis storas išraitytas , tik vargu ar būtų dauk naudos , nes jis nelabai ilgas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štucerius pajungimo nusuk ir prisuk tiesiai prei traktoriaus ir problema manau pati išsispres.Aišku neišsi tepalaves to nepadarysi.DAr buna jei reguliuojami išėjimai užtenka tik rankenėle pamažinti tepalo padavima irgi sprendžiasi kai kureis atvejais bet čia jau vietoj bandyk kas kaip.Nes jeigu gamintojas nenumatė tepalo vėsinimo tai jo ir nereikia paprasčiausiai kažkas ne taip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamintojas, šiuo atveju traktoriaus, nelabai stengiasi tobulėt. Įprastai dirbant hidraulikos aušint nereik, bet jei prikabini vyniotuvą ir pipiec. Vėsiu oru dar pusėtinai, o šilčiau jau peilis hidraulikai.

Manau laisvai galima ir pora paprastų radiatoriu dėt dubliuojant, litrąžas padidės. Ventiliatorius privalumas, tik kažin ar jo reikės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paveiklslėlį paėmiau iš lempos (Gūglės). Maniškis ne nuo traktoriaus veikia, o nuo 400V. Hidraulika ten gerai veikia, viskas kaip ir OK, tik gal suomis nepaskaičiavo, kad aš dirbsiu vasarą lauke ant saulės, kai termometras pavėsyje rodo 30-32 laipsnius. Va tada ir kepa viskas, rankos dega tiesiog. Paskui pasekmės prasideda - ima švelniai rasoti visi hidrosujungimai, šlangų antgaliai. Įsivaizduoju kas dedasi viduriuose.

Nors termometras dirbant rodo ~50 laipsnių temperatūrą, aš juo nebepasitikiu, nes ~nuo 30 laipsnių jau ranka nebekenčia karščio (ant tepalo rezervuaro).

Dabar jau vieno hidrovariklio salniką lauk stumia nuolat. Esu tikras, kad tai aukštos temperatūros pasekmė. Naujoms ir galingesnėms skaldyklėms kai kai kurie gamintojai stato radiatorių netgi su aktyviu aušinimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniau , kad tu traktoriaus hidrosistemą nori aušint .... Sukant ne traktoriui tau viskas paprastėja , manau tikrai rasi gryžtamą nuo paskirstytojo į rezervuarą , o ten konstravimui ir išradingumui ribų nėra . Galiausiai pastatyk į rezervuarą pučiantį ventiliatorių , ir tai jau pliusas bus ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...