Jump to content

Triušiukai


Audris

Recommended Posts

Pas mane pirma kart atsivede dienos metu, per pati vidurdieni 14 triusiuku. 2 iskart ismete is lizdo, dar viena radau po keliu dienu sukandziota pacios pateles. Siuo metu like 11 normaliai auga, tik vienas is ju labai jau maziukas, tai kasdien idedu tarp visu i centra, kad prieitu maitintis, nes vis buna nugrustas i sona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 57
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Pas mane pirma kart atsivede dienos metu, per pati vidurdieni 14 triusiuku. 2 iskart ismete is lizdo, dar viena radau po keliu dienu sukandziota pacios pateles. Siuo metu like 11 normaliai auga, tik vienas is ju labai jau maziukas, tai kasdien idedu tarp visu i centra, kad prieitu maitintis, nes vis buna nugrustas i sona.

tu ji ismesk lauk, o ne i viduri dek, tegul isgyvena stipriausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane pirma kart atsivede dienos metu, per pati vidurdieni 14 triusiuku. 2 iskart ismete is lizdo, dar viena radau po keliu dienu sukandziota pacios pateles. Siuo metu like 11 normaliai auga, tik vienas is ju labai jau maziukas, tai kasdien idedu tarp visu i centra, kad prieitu maitintis, nes vis buna nugrustas i sona.

Pabandyk primaitinti. Mums padėjo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jau buna,kad dideleje vadoje gimsta mazesniu triusiuku.Literaturoje rasoma,kad daznausiai mazi buna paskutiniai gime triusiukai.Buvo ir man taip;is 2vadu po 9triusiukus buvo po viena toki miniatiurini.Kaip anksciau kolega rase,galejau paimti ir ismesti,tegu lieka stipriausi,bet palikau,ziurejau kas bus...O pasirodo visai nagli tokie mazyliai! :icon-eek: Kaip maziausi tai lipa kiteims per galva ir vistiek maista pasiekia.Pateisino patarle:''Svarbu ne ugis,o smugis'' :DPaskui augdami susivienodina,nors is prigimimo buna kiek smulkesniu kaulu.Veislei jau tokiu geriau nepalikti,bet praktiskai tokie buna kantresni ir atsparesni ligom,nes iprate kovoti uz buvi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia buvo placiai rasyta apie serima.Ikisiu savo''trigrasi'' ir as :oops:Kas turi didziules fermas,tas manau ir nezaidzia su ta zole(kaip minejo pries tai rasantis)Bet kas laiko savo reikmem ar mazdaug iki 100triusiu zole-turetu buti pagrindinis pasaras vasara.Juk ten yra didzioji dalis visu reikalingu triusiui maistiniu medziagu,kuriu neatstos jokia kombikorma.Nesvarbu,kad triusiu veisejai isranda vis nauju veisliu,triusis-zoliaedis gyvunas.Kaip sere musu seneliai,tevai taip serkime ir mes,manau tikrai nepralosim.Neturiu nieko pries kombikorma,bet manau kas gyvena kaime ar priemiesty, savo augintiniams tikrai suras ka duoti.Juk jiems naudingos net piktzoles;dligeles,varnalesos,varputis,svelnioji usnis,lipikas.Nueieni darzo raveti ir gryzti su pasaru,paprasta ir nieko nekainuoja :eusa-clap: Maniskiai dar labai''skaptuoja''peraugusius agurkus.Tada pastebejau,kad mazai geria,matyt uztenka sulciu is agurko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Duok jei nori sieno ir kombikormo, viso kito nereikia.

Aš irgi neseniai laikau triušius, bet duodu viską, tik obuoliukų neturiu, bet duodu po truputį ir burokų lapų, ir kopūstlapių, salotų lapų - viską labai skaniai graužia, auginu savo darže, tai po truputį palepinu, nes nedidelis mano ūkis kol kas, tik 13... :icon-rolleyes:

Aš tai duodu viską, išskyrus obuolius ir kopūstus, nes nuo jų triušiukams gali pilvukus pūsti. :eusa-naughty:

Na, neseniai laikau triušius, tad obuoliai dar nepaaugę, neduodu... :) Nors man atrodo, kažin ar jie tinkamas maistas triušiams. O kopūstlapiai, jei duodu tik po 1-2 kiekvienam triušiui, kažin ar gali pakenkti. :icon-question: Myliu savo gyvūnėlius, tad tikrai stengiuosi jiems duoti tai, kas būtų jiems naudinga, nekenktų. Sėkmės visiems, auginant švelniakailius... :romance-grouphug:

Triusiams galima duoti obuoliu krituoliu taip pat ir kopustu ir buroku lapu tik,aisku,saikingai.Jei po to duodi sieno tai pilvukams nieko blogo atsitikti neturetu.Siek teik atsargiau su buroku lapais;tiusiukams iki 3men.geriau visai neduoti,o suaugusiam triusiui 1,2lapai per diena butu pats tas.Sekmes! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Duok jei nori sieno ir kombikormo, viso kito nereikia.

Aš irgi neseniai laikau triušius, bet duodu viską, tik obuoliukų neturiu, bet duodu po truputį ir burokų lapų, ir kopūstlapių, salotų lapų - viską labai skaniai graužia, auginu savo darže, tai po truputį palepinu, nes nedidelis mano ūkis kol kas, tik 13... :icon-rolleyes:

Aš tai duodu viską, išskyrus obuolius ir kopūstus, nes nuo jų triušiukams gali pilvukus pūsti. :eusa-naughty:

Na, neseniai laikau triušius, tad obuoliai dar nepaaugę, neduodu... :) Nors man atrodo, kažin ar jie tinkamas maistas triušiams. O kopūstlapiai, jei duodu tik po 1-2 kiekvienam triušiui, kažin ar gali pakenkti. :icon-question: Myliu savo gyvūnėlius, tad tikrai stengiuosi jiems duoti tai, kas būtų jiems naudinga, nekenktų. Sėkmės visiems, auginant švelniakailius... :romance-grouphug:

Triusiams galima duoti obuoliu krituoliu taip pat ir kopustu ir buroku lapu tik,aisku,saikingai.Jei po to duodi sieno tai pilvukams nieko blogo atsitikti neturetu.Siek teik atsargiau su buroku lapais;tiusiukams iki 3men.geriau visai neduoti,o suaugusiam triusiui 1,2lapai per diena butu pats tas.Sekmes! :D

Mes duodam ir morkas,ir kopūstus,ir burokų lapus,ir obuolius,tik viską saikingai,bet šiaip didieji ir nebeėda kai nebenori. Tik mažieji truputi didesni rajūnai,tai pasaugom, bet irgi karts nuo karto įmetam. Manau skirtumas didelis,ar tu klėbiais primesi kiekvieną dieną,ar karts nuo karto pakeičiant racioną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pilna aplinkui beržų-ąžuolų - ir sveika ir skanu :) Dar dilgėlių desertui įdedu. Niam :obscene-smokingweed:

Ar ąžuolų šakas dažnai duodate? Kiek žinau, ąžuolų šakas duoda sutrikus virškinimui ar apetitui. Žiemą labai gerai duoti eglių šakų, nes jose daug vitamino C.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Duok jei nori sieno ir kombikormo, viso kito nereikia.

Aš irgi neseniai laikau triušius, bet duodu viską, tik obuoliukų neturiu, bet duodu po truputį ir burokų lapų, ir kopūstlapių, salotų lapų - viską labai skaniai graužia, auginu savo darže, tai po truputį palepinu, nes nedidelis mano ūkis kol kas, tik 13... :icon-rolleyes:

Aš tai duodu viską, išskyrus obuolius ir kopūstus, nes nuo jų triušiukams gali pilvukus pūsti. :eusa-naughty:

Na, neseniai laikau triušius, tad obuoliai dar nepaaugę, neduodu... :) Nors man atrodo, kažin ar jie tinkamas maistas triušiams. O kopūstlapiai, jei duodu tik po 1-2 kiekvienam triušiui, kažin ar gali pakenkti. :icon-question: Myliu savo gyvūnėlius, tad tikrai stengiuosi jiems duoti tai, kas būtų jiems naudinga, nekenktų. Sėkmės visiems, auginant švelniakailius... :romance-grouphug:

Triusiams galima duoti obuoliu krituoliu taip pat ir kopustu ir buroku lapu tik,aisku,saikingai.Jei po to duodi sieno tai pilvukams nieko blogo atsitikti neturetu.Siek teik atsargiau su buroku lapais;tiusiukams iki 3men.geriau visai neduoti,o suaugusiam triusiui 1,2lapai per diena butu pats tas.Sekmes! :D

Mes duodam ir morkas,ir kopūstus,ir burokų lapus,ir obuolius,tik viską saikingai,bet šiaip didieji ir nebeėda kai nebenori. Tik mažieji truputi didesni rajūnai,tai pasaugom, bet irgi karts nuo karto įmetam. Manau skirtumas didelis,ar tu klėbiais primesi kiekvieną dieną,ar karts nuo karto pakeičiant racioną.

O kodėl iki 3 mėn. triušiukams negerai burokų lapai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas del virskinimo.Per mazi dar.Atseit labai skystina vidurius.Dar paauglystej esu ta skaiciusi knygoje apie triusius.Suagusiam triusiui rekomenduoja paros norma po 2lapus.Esu girdejusi is kolegos triusininko istorija.Nespejo per rudens darbus zoles prisipjauti,tai pasere triusius vakare boroklapiais.Na ir pradejo dauguma viduriuoti ir gaisti.Kadangi triusiai paprasti-kaimiski,tai niekas per daug del ju galvos nesuko.Isliko patys stipriausi.Aisku,kas per daug,tas nesveika.Tas visiem aisku.Mano pazystamas persistenge.Bet saikingai ir protingai seriant manau ir triusiukams neturetu pakenkti.Man kazkodel nekyla ranka saviesiems duoti nors tu ka..Kazkodel nepasitikiu..O jeigu.. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas del virskinimo.Per mazi dar.Atseit labai skystina vidurius.Dar paauglystej esu ta skaiciusi knygoje apie triusius.Suagusiam triusiui rekomenduoja paros norma po 2lapus.Esu girdejusi is kolegos triusininko istorija.Nespejo per rudens darbus zoles prisipjauti,tai pasere triusius vakare boroklapiais.Na ir pradejo dauguma viduriuoti ir gaisti.Kadangi triusiai paprasti-kaimiski,tai niekas per daug del ju galvos nesuko.Isliko patys stipriausi.Aisku,kas per daug,tas nesveika.Tas visiem aisku.Mano pazystamas persistenge.Bet saikingai ir protingai seriant manau ir triusiukams neturetu pakenkti.Man kazkodel nekyla ranka saviesiems duoti nors tu ka..Kazkodel nepasitikiu..O jeigu.. :icon-rolleyes:

Nu is esmes jei seri ne kombinuotais pasarais - tarkim, azuolo sakos gerai tvarko zarnyno veikla jei triusis viduriuoja. Buroko lapai - paleidzia vidurius. Tai seri triusius iprastu maistu. Ir jei viduriai uzkieteja ar pasileidzia duodi arba vieno, arba kito. Tai yra geras dalykas, kad namu salygom gali susitvarkyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki.žlimbiu atsisėdus nors tu ką ne pinigų gaila,o triušiukų.

sakykit kas jiems galėjo būt.nusipirkom mėsinius tokio amžiaus nuo 1,5

-2,5mėn.parsivežėm,neperšėrėm.vandenukas,džiovinta žolytė,truputis avižų.dar pienuko skiesto su vandeniu karvės davėm.bet ir anksčiau visad duodavom mažiukams.tiesa tiem pirmiem kaip ir nebuvau davus pieno.4 numirė per piras 2 paras.šiandien ryte ryžikas mano,nu tiek man jis mylimas buvo.dar viena prancūzų avinytė liko.o va du dekoratyvinius dar davė dovanų,tai tie sveikiausi.baigiu pražliumt akis šiandien.atrodo,kad ryžiuką savo jau senų senovėj auginau,o nepabuvo pas mane nė savaitėlės

ir dar sakykit,triušienė atsivedė triušiukų.tik gal jau vakar nepastebėjom.tokie judrūs,stori atrodo.bet va nėra pukų.gal kad nešalta ir nesipešė triušienė?ir ar ji pastoviai turi būt pas triušiukus.na kaip katė,tai visad guli kartu.o va triušienė savo reikalais.bet sakau gal pamaitina,nes storuliukai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.žlimbiu atsisėdus nors tu ką ne pinigų gaila,o triušiukų.

sakykit kas jiems galėjo būt.nusipirkom mėsinius tokio amžiaus nuo 1,5

-2,5mėn.parsivežėm,neperšėrėm.vandenukas,džiovinta žolytė,truputis avižų.dar pienuko skiesto su vandeniu karvės davėm.bet ir anksčiau visad duodavom mažiukams.tiesa tiem pirmiem kaip ir nebuvau davus pieno.4 numirė per piras 2 paras.šiandien ryte ryžikas mano,nu tiek man jis mylimas buvo.dar viena prancūzų avinytė liko.o va du dekoratyvinius dar davė dovanų,tai tie sveikiausi.baigiu pražliumt akis šiandien.atrodo,kad ryžiuką savo jau senų senovėj auginau,o nepabuvo pas mane nė savaitėlės

ir dar sakykit,triušienė atsivedė triušiukų.tik gal jau vakar nepastebėjom.tokie judrūs,stori atrodo.bet va nėra pukų.gal kad nešalta ir nesipešė triušienė?ir ar ji pastoviai turi būt pas triušiukus.na kaip katė,tai visad guli kartu.o va triušienė savo reikalais.bet sakau gal pamaitina,nes storuliukai.

triušė pas triušiukus nebūna, kaip katė. Vaikus ji maitina porą kartų per dieną. O pūkų gali nebūti dėl šiltų orų. Atvės- prisipeš. Jei triušiukai stori, vadinasi sotūs.

O dėl tų nugaišusių - užuojauta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.žlimbiu atsisėdus nors tu ką ne pinigų gaila,o triušiukų.

sakykit kas jiems galėjo būt.nusipirkom mėsinius tokio amžiaus nuo 1,5

-2,5mėn.parsivežėm,neperšėrėm.vandenukas,džiovinta žolytė,truputis avižų.dar pienuko skiesto su vandeniu karvės davėm.bet ir anksčiau visad duodavom mažiukams.tiesa tiem pirmiem kaip ir nebuvau davus pieno.4 numirė per piras 2 paras.šiandien ryte ryžikas mano,nu tiek man jis mylimas buvo.dar viena prancūzų avinytė liko.o va du dekoratyvinius dar davė dovanų,tai tie sveikiausi.baigiu pražliumt akis šiandien.atrodo,kad ryžiuką savo jau senų senovėj auginau,o nepabuvo pas mane nė savaitėlės

ir dar sakykit,triušienė atsivedė triušiukų.tik gal jau vakar nepastebėjom.tokie judrūs,stori atrodo.bet va nėra pukų.gal kad nešalta ir nesipešė triušienė?ir ar ji pastoviai turi būt pas triušiukus.na kaip katė,tai visad guli kartu.o va triušienė savo reikalais.bet sakau gal pamaitina,nes storuliukai.

triušė pas triušiukus nebūna, kaip katė. Vaikus ji maitina porą kartų per dieną. O pūkų gali nebūti dėl šiltų orų. Atvės- prisipeš. Jei triušiukai stori, vadinasi sotūs.

O dėl tų nugaišusių - užuojauta...

ačiū už nuraminimą.mano ryžiukas atsigavo :icon-eek: laksto narve su kitais.palikau nieko nesupratus :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.žlimbiu atsisėdus nors tu ką ne pinigų gaila,o triušiukų.

sakykit kas jiems galėjo būt.nusipirkom mėsinius tokio amžiaus nuo 1,5

-2,5mėn.parsivežėm,neperšėrėm.vandenukas,džiovinta žolytė,truputis avižų.dar pienuko skiesto su vandeniu karvės davėm.bet ir anksčiau visad duodavom mažiukams.tiesa tiem pirmiem kaip ir nebuvau davus pieno.4 numirė per piras 2 paras.šiandien ryte ryžikas mano,nu tiek man jis mylimas buvo.dar viena prancūzų avinytė liko.o va du dekoratyvinius dar davė dovanų,tai tie sveikiausi.baigiu pražliumt akis šiandien.atrodo,kad ryžiuką savo jau senų senovėj auginau,o nepabuvo pas mane nė savaitėlės

ir dar sakykit,triušienė atsivedė triušiukų.tik gal jau vakar nepastebėjom.tokie judrūs,stori atrodo.bet va nėra pukų.gal kad nešalta ir nesipešė triušienė?ir ar ji pastoviai turi būt pas triušiukus.na kaip katė,tai visad guli kartu.o va triušienė savo reikalais.bet sakau gal pamaitina,nes storuliukai.

triušė pas triušiukus nebūna, kaip katė. Vaikus ji maitina porą kartų per dieną. O pūkų gali nebūti dėl šiltų orų. Atvės- prisipeš. Jei triušiukai stori, vadinasi sotūs.

O dėl tų nugaišusių - užuojauta...

ačiū už nuraminimą.mano ryžiukas atsigavo :icon-eek: laksto narve su kitais.palikau nieko nesupratus :icon-eek:

Iškart naujų produktų neįvedinėkit naujiems triušiukams. Geriau duokite tą patį maistą, kurį duodavo buvusieji šeimininkai. Paskui po truputį plėskite produktų racioną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...