Jump to content

welger 320 vs welger 220


jaunelis ukininkas

Recommended Posts

Sveiki..nors jau baiges sienpjute bet nusprendem nupirkti presa rulonini bent kitiem metam ir domimes butent is siu dvieju modeliu..welgeri 320 ir welgeri 220..gal yra turinciu tokius presus ar bent susidure su jais yra..noreciau suzinot kaip jie laiko?svarbiausia kuo skiriasi 320 nuo 220? kalba eina apie 1998-2000 metu presus..buciau dekingas uz info..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Turiu Welger Rp 220 Profi "Leily" jeigu neklystu 1999 ar 2000m.pirkau atvezta is vokiecio,iskart pakeitem dvieju bugnu guolius.Sekanciais metais keiciau pagrindinio volo guolius,visus guolius orginala pirkau.Praeitais metais grandines naujas.Dirbu 4metai.Presas dirba liuksiskai.Ruliuose pasaras issilaiko geros kokybes,turiu pieno uki,galviju virs 100vnt,pasarai tik rulonuose laikomi.Jeigu domintu pirkti ,galetumei atvaziuoti paziureti kaip dirbu.NMA Kaune jau administravo mano paraiska ,zada duoti parama.Esu isirases nauja Welger komercini.Ukis stambeja,galvoju dubli pirkti.Parasyk privaciai jei domina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzlipus kopetele ant preso ,kur tinkliukas yra,po kaire puse pakelus dangti yra dantukai,per juos peili uzfiksuoja kat mustu ir nukirstu tinkliuka ,i ji ziurek,gal dantukai isdyle,gal peilis bukas,paklausyk ar girdisi ar suveikia peilis.

peilis nrm astrus staciais kampais, dantukai tvarkoj, suveikia visada, bet nenukerpa. as esu isnarstes viska jau bet niekaip neykertu kas ten netaip. bandziau viska, siektiek pagerejo klai padidinau tinkliuko ytempiuma, bet daugiau neina ytemt nes nepreasuka tinkliuyko jau o nuplesia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzlipus kopetele ant preso ,kur tinkliukas yra,po kaire puse pakelus dangti yra dantukai,per juos peili uzfiksuoja kat mustu ir nukirstu tinkliuka ,i ji ziurek,gal dantukai isdyle,gal peilis bukas,paklausyk ar girdisi ar suveikia peilis.

peilis nrm astrus staciais kampais, dantukai tvarkoj, suveikia visada, bet nenukerpa. as esu isnarstes viska jau bet niekaip neykertu kas ten netaip. bandziau viska, siektiek pagerejo klai padidinau tinkliuko ytempiuma, bet daugiau neina ytemt nes nepreasuka tinkliuyko jau o nuplesia.

o kokiu budu labiau itempi tinkliuka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzlipus kopetele ant preso ,kur tinkliukas yra,po kaire puse pakelus dangti yra dantukai,per juos peili uzfiksuoja kat mustu ir nukirstu tinkliuka ,i ji ziurek,gal dantukai isdyle,gal peilis bukas,paklausyk ar girdisi ar suveikia peilis.

peilis nrm astrus staciais kampais, dantukai tvarkoj, suveikia visada, bet nenukerpa. as esu isnarstes viska jau bet niekaip neykertu kas ten netaip. bandziau viska, siektiek pagerejo klai padidinau tinkliuko ytempiuma, bet daugiau neina ytemt nes nepreasuka tinkliuyko jau o nuplesia.

o kokiu budu labiau itempi tinkliuka?

ant veleno kur statos tinklelis dariau intarpa kad tik eitu ykist tinkliuka.tj kol nepadyla intarpas tol gerai. intarpa gaminu is seno pleveles ruliuko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ant veleno kur statos tinklelis dariau intarpa kad tik eitu ykist tinkliuka.tj kol nepadyla intarpas tol gerai. intarpa gaminu is seno pleveles ruliuko

o pas tave kur dedas tinklelis stabdzio nera?

paciam tinkliukui tj ne jis juk seip laisvai sukas.yra sone tik tam mechanizmui kur skaiciuoja kiek apsuka ir paleidzia peily

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ant veleno kur statos tinklelis dariau intarpa kad tik eitu ykist tinkliuka.tj kol nepadyla intarpas tol gerai. intarpa gaminu is seno pleveles ruliuko

o pas tave kur dedas tinklelis stabdzio nera?

paciam tinkliukui tj ne jis juk seip laisvai sukas.yra sone tik tam mechanizmui kur skaiciuoja kiek apsuka ir paleidzia peily

kaireje puseje kur dedasi tinklelis yra rankena (kaip ciaupas vandens) kuri sukant iverze tinkleli serdyje ir neleidzia prasisukt tinklelio rulonui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu rytoj pafotografuoti welgerio rp235 modelio tinklelio priveržimo mechanizmą (jis panašus kaip ir pas senųjų). Kaip kolega ubagas minėjo, yra rankena (pas mane ji dešinėje pusėje žiūrint į preso galą) ir ją sukant susispaudžia tinkliukas ir neleidžia jam laisvai sukinėtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...