Jump to content

Kokį kombainą patartumėt


Guest Bronius

Recommended Posts

  • Atsakymai 52
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Atsiprašau, pasirodo yra ir 3700 Laverda. Bet ji man per sena, ir kaina per didelė. Iš prancūzų už 10000 eurų gali paimt. Danijoje dabar siūlo 3790 už 60000, bet reikia važiuot apžiūrėt, o aš nieko apie tą kombainą nežinau.

Galiu patart nuvaziuokit y FORVIDA kedainiuose, radviliski Pakirsini, i raifagra ir rasit sau tinkama. as tai savo dronningborg pirkau pakirsiny. bet siaip tas zmogus daugiau pardavineja claas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau visur buvau. Tikio modelio, kokios aš noriu, jie neturi. Raifagroj geri kombainai, bet kadangi tėvas nenori likt ant vieno kombaino, tai tenka ieškoti mažesnio, bet mokėt 80000 už 7500 droningborgą - nesamonė.

nueik y www.autoplius.lt is isores tai tikrai gerai atrodo ir tik 60000. nu dar nuvaziuok y Rekyva siauliuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau visur buvau. Tikio modelio, kokios aš noriu, jie neturi. Raifagroj geri kombainai, bet kadangi tėvas nenori likt ant vieno kombaino, tai tenka ieškoti mažesnio, bet mokėt 80000 už 7500 droningborgą - nesamonė.

nueik y www.autoplius.lt is isores tai tikrai gerai atrodo ir tik 60000. nu dar nuvaziuok y Rekyva siauliuose

nu eik cia ledinis droningborg 7000 http://www.litsoft.lt/index.php?cid=110

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tu duchas? kad sakai kad rusiski kombainai patvariausi. Patvariausi , ekonomiskiausi yra tik uzsienietiski kombainai. rusiskas yra nuostolingas. vien remontas kiek kainuoja bei laiko atima. o forkschtrit ir is ju nieko gero jau geriau Claas dominator -106. Paklauskit bet ko kas turi uzsienietiska kombaina. jie jokiu gyvu nemainytu i rusiska lauza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Petrui- na tu kaip bebutu-516 venk. turetum prisiminti, kad pas mus juos bendrove turejo, ir kaip shauniai ishparceliavo juos :lol: Principe 517 geriau negu don'as, bent jau ant kulimo kokybes, be to, atrodo jie smarkiai nedega :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kuo tas jenisejus geresnis uz niva? Kabina? Na dar jei vaziokle hidro, o viskas prinsipe tai nivos. dar jei pataikysi ant dvibugnio, tai prasikeiksi. Nes jis ne taip gerai valo, be to jei sausa, tai daug siaudu smulkiu i grudus varo. o fortsritai tai tikrai paprasti, ir geri kombainai. seniau ju gamykla buvo nupirke caase firma, tai kombainus gamino su case kabina ir sase vardu, sienapjoves e-302 gamina iki siol, o kaip su kombainais nezinau. jei noresi daugiau info paieskosiu, kazkur namie turejau apie fortsritus ir jenisejus, bei tuos case

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyt kad pries kulimo sezona gerai su tepk kombaina. gal tu kai netepi guoliu todel jie tau subyra. reikia gerai visus tepimo taskus paziuret. Ir tada patikek kombainas eis be priekaistu.
tiesa pasakius prie droninborga nieko neturiu geras kombainas, turiu jau 3 metus ir neturejau jokiu problemu,esu patenkintas juo tikrai prieziurai daug neskiriu laiko ritais paziuriu tik tepalo varykliuje ir keleta tasku patepu ,ir viskas jei keisciau tik i droninborga didesni 8000, smagesnis jis man:) :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PETRUI :icon-exclaim: Siulau atkreipti demesi perkant e 517 jo kederis yra 5,7m jeigu yra zymus ismetimai ar sumetimai tai per toki ploti smarkiai persikreipia kederis.Siulau dar paskambinti i Vilkaviski ten jie prekiauja fortschtritais,bet apie 517 nuomone ju nekokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patariu pirkt tik claas, o visokius ten droninborgus net neziurek. geriausia tavo atveju Dominator 86. jo kaina apie 40000 lt buna o nasumas apie 12 ha per diena.

Tu man parodyk geros būklės tokį kombainą už tokią kainą :lol: Žmonės priversti mokėt 50000 už gerą 76. Jeigu 96 kainuoja apie 60000 plius minus, tai kas tau siūlė 86 už tokius grašius? Nepyk bet nusvaigai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patariu pirkt tik claas, o visokius ten droninborgus net neziurek. geriausia tavo atveju Dominator 86. jo kaina apie 40000 lt buna o nasumas apie 12 ha per diena.

Ka cia nusisneki jau geriau dronnongborg negu claas o uz 40000 stuku rema gausi daugiau nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
patariu pirkt tik claas, o visokius ten droninborgus net neziurek. geriausia tavo atveju Dominator 86. jo kaina apie 40000 lt buna o nasumas apie 12 ha per diena.

Ka cia nusisneki jau geriau dronnongborg negu claas o uz 40000 stuku rema gausi daugiau nieko.

Viliau, is kur esi ???? man kazkodel Tavo snekos braizas pazystamas ... :icon-wink: Kodel Tu taip tuos droningborgus krutine uzstoji taip dar ir nesupratau :icon-question: Tu pats koki turi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu dronningborg 7000H. Pas mus yra tokiu ukininku kurie yra nusipirke ivairiausiu kombainu. Nes droningborgai savo patikimumu prilygsta claas o nasumu juos pralenkia. Claas geras kombainas bet brangus. O as noriu patart kad geriau butu pirkt lygiai toki pat patikima kombaina tik pigiau. Pas mus Claas dominator-106 mokejo rodos 100000 stuku. o droningborg panasaus dydzio 70000 tukst. O as gyvenu netoli joniskio. pas mus turi ir new holland ir dauth-fahr, claas,J.D, dronningborg, don, niva,jenisej ir t.t. Tai pasisnekam sujais. kokios bedus ir t.t. tad zinau koks kombainas turi + ir - . :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...