Jump to content

kverneland ES plugas, reikia pagalbos


DZestis

Recommended Posts

sveiki, isigijjome kverneland firmos 5 korpusu vartoma pluga., gabinam prie fend 716 bet iskilo pora klausimu, 1.pilnai isplatinus arba puse neina apversti plugo , taip turi but ar galima kazka padaryt nes negi kiekviena kart galulaukej siaurinsi ir vel platinsi pluga kol atitaikysi :/ plugas be atminties cilindro., 2. paleidom skersine asi zemiau, db apvercia pilnai isplatinus, bet kazkaip ji pasirode persilpna ar taip galima isvis daryt? instrukcijoj raso apie kazkokius kat 2 ir kat 3 skersinies asies padetis bet nera nurodytos kurios jos., ir atrodo kad kai stovi sioj padetyje nebegalima pilnai nuleisti plugo... tikiuosi supratot mane., art reikia o neina plugo nusistatyt... pirma kar turim vartoma pluga tad labai nepeikit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano irgi tas pats Kvernelandas, be atminties cilindro ir 5 korpusu. Buvau nusimines labai kai atveze be atminties, nors galvojau jog suderejau kad bus su atmintim, bet dab nematau bedu. Siaurinti reiks kiekviena karta ir cia visai nieko baisaus. Nes ari visada tik maksimaliu plociu, bent jau as. Kitas dalykas, gi Tavo Fendas turi galulaukes sistema, tai kokios cia bedos? Susireguliuoji viska taip kad valdytum vienu paspaudimu ir pirmyn ir niekada neisplatins daugiau nei reikia. Trecias dalykas, skersine asis pas mane berods virsutinese skylese. Ir ketvirtas Cat2 ir Cat3 tai cia skersines asies storis kur maunasi obuoliai. Pas Tave garantuotai Cat3, bent jau ant traktoriaus, nes matuojasi dar ir isore obuolio pagal kategorijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...