Jump to content

Ančių auginimas


Donatas

Recommended Posts

  • Atsakymai 130
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Gal kas auginot Chaki-kempbel antis , kaip ju deslumasas . Aciu .

Vienos is geriausiu anciu -dedekliu apie 200.Dar labai gerai deda apie 180-200 kiausiniu indijos begikes /butelines /Prie Aukstadvario vaikinukas augina daug ivairiu pauksciu ir sitas antis taip pat -apsilankykit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Gal kas auginot Chaki-kempbel antis , kaip ju deslumasas . Aciu .

Vienos is geriausiu anciu -dedekliu apie 200.Dar labai gerai deda apie 180-200 kiausiniu indijos begikes /butelines /Prie Aukstadvario vaikinukas augina daug ivairiu pauksciu ir sitas antis taip pat -apsilankykit :)

Gal žinote konkrečiau koordinates? Mane šiaip Chaki-kembel domina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas auginot Chaki-kempbel antis , kaip ju deslumasas . Aciu .

Vienos is geriausiu anciu -dedekliu apie 200.Dar labai gerai deda apie 180-200 kiausiniu indijos begikes /butelines /Prie Aukstadvario vaikinukas augina daug ivairiu pauksciu ir sitas antis taip pat -apsilankykit :)

Gal žinote konkrečiau koordinates? Mane šiaip Chaki-kembel domina.

mano antys jau trecia savaite deda, labai ivairiai.

Per 1 savaite 7 mano antys padeda iki 30 kiausiniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu atliekama chaki kembel antyte.Pernykste.--va toks skelbimas yra pas mus 869804480 Raimonda . Žiegždriai/nu čia rimtai tik :)/

. Gal toloka jum tik. Ir da viena alytiske turi antinu ,kaina apie 70 Lt . 8 616 85545 Akvile .

Suaugusius paukscius veza ir autobusai :)

post-8200-141521834665_thumb.jpg

prasom visa pulka :)

post-8200-141521834662_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Laba gal galite patrti as niekaip nesugalvoju kaip padaryti antim ziema kat nebutu salta nes pas mane ziema salta tvarte o man atrodo kat jomlabai salta da ta mono muskasine antis iskrido ziema po poros savaites as kas pamaciau lauke po medziu apsidejuse kiusiniais ir po kiek dienu isiperejo mieli du kiausiniaiis10 gaila buvo kat tik du gal patarsit model tàip nutiko?ir mail padaryti gardus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki,

gal galite padėti pradedančiai ančių augintojai :icon-confused: Nusipirkome keletą ančiukų, vienadienių, tai į antrą dieną vienas pradėjo snausti, ir po paros jau nebegyvas.Na bet nekreipiau dėmėsio, galvojau, kad gal koks apsigimęs, dar po paros jau kitas kaklą įtraukęs stovi, daug vandens geria, nors atrodo ir lesa, bet jau matau, kad kažkas ne taip ir dar pastebejau, kad viduriuoja, baisu, kad ant visų kokia zaraza nepereitų...šeriam Tauragės grudų startiniu kombikormu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

sveiki .Matau kad cia labai ramu,niekas atrodo ančių neaugina?O aš va sumaniau pabandyti,Aleksoto turguje pirkau 8,sakė mėsiniai(galvoju Pekino) or kiti rudi-margi kur kiaušinius des(taip bent pardavėjas sakė)..neturiu bandro supratimo apie antis,tai va 1 po kelių dienų nusibaigė,nežinau priežasties,kas ir kodėl.dabar jau 3 savaitė ir prieš kelias dienas vienas pradėjo gulinėti,nepastovi visai,o šiandien žiūriu ir nemato,nelesa,negeria.toks vaizdas kad neturi uoslės ar ka?jokių išskyrų nėra.kas ja, galėtų būti?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...