Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Garix pranešimas:

Gal kas bandėt sudygusį vasarini rapsa purkšti Metazamix? Koki pastebėjimai? Kaip  su balanda sukariauja?

Purskiau pernai, 0.8 l/ha + Rapsan 1 l/ha. Purskiau butent del balandos. Sutvarke labai gerai. Rapsas siek tiek sustresavo, pasiraite lapai, bet greit atsigavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Remse pranešimas:

3-4  lapeliai. Purskiau del to, kad nesuveike gerai dirvinis herbicidas. 

O šiemet koks planas herbicido panaudojimo? Pernai galera teko man perpurkšt po dirvinio, tai kazkaip geriau būtu su vienu purškimu prasisukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Garix pranešimas:

O šiemet koks planas herbicido panaudojimo? Pernai galera teko man perpurkšt po dirvinio, tai kazkaip geriau būtu su vienu purškimu prasisukti.

Dirviniu purksiu is kart po sejos. Po to stebesiu, jei bus piktzoliu vel purksiu su metazamix + rapsan. Retai kada uztenka vieno purskimo, vis islenda kokia piktzole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Remse pranešimas:

Dirviniu purksiu is kart po sejos. Po to stebesiu, jei bus piktzoliu vel purksiu su metazamix + rapsan. Retai kada uztenka vieno purskimo, vis islenda kokia piktzole.

O tai jai nupurskus ant sudygusio metazamix+rapsan. Nereiktu dirvinio naudot, ir pigiau gautusi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-24 at 12:56, Garix pranešimas:

O šiemet koks planas herbicido panaudojimo? Pernai galera teko man perpurkšt po dirvinio, tai kazkaip geriau būtu su vienu purškimu prasisukti.

koki purškei dirvini,nes man tas pats nutiko su butizan avant,teko naudoti galera ir taip du metai išeiles,šudas kažkoks, nors žieminiam rapse viskas gerai bet kita partija buvo ,gal koki peršalusi atveže,velniai žino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ceck pranešimas:

koki purškei dirvini,nes man tas pats nutiko su butizan avant,teko naudoti galera ir taip du metai išeiles,šudas kažkoks, nors žieminiam rapse viskas gerai bet kita partija buvo ,gal koki peršalusi atveže,velniai žino

Sultano 1,5l/ha ir Kalifo 0,1lha mišinį ir balanda pabėgo, o purkšta ant drėgnos žemės ir keli metai iš eilės taip gaunasi. Tai nžn gal bandyt ta Metazamix ant 3-4 lapeliu tik bijau, kad miško gali ne paimt jei toks bus. Tai ir įdomu patirtys ūkininku, nes vadybai svarbu parduot tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visas siukslynas kury nuplove lietus. :)   Puse lauku maciau svarus. Puse nuplove. Debesiukas truputi durnas uzejo . migles maciau visas sudauze, rugiageles. Kitokiu piktzoliu problematisku neturiu . Dvi pagrindines. 

 

Bet kaip sakau, su lontrelu esu purskes, geras efektas pavasari perpurskus. Tad dideles bedos nera. Tik trikertes zvagines nelabai nuima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...