Jump to content

PENERGETIC-T MASTITIS


sk

Recommended Posts

SVEIKI VISI NORIU PAKLAUSTI GAL KAS NAUDOJOT PENERGETIC-T MASTITIS NE VIENAM LAIKRAŠTY SKAIČIAU KAD TAI LABAI GERAS PRIEDAS KARVĖMS KURIS MAŽINA STOMATUS JEI KAS NAUDOJOT NETINGĖKIT PARAŠYKIT

KIEK KAINUOJA KUR BŪTU GALIMA NUSIPIRKT

Didina prieaugį,primilžį baltymų kieki piene,mažina somatinių ląstelių kiekį piene,gerina virškinimą.

Naudojimas ir dozavimas:

Galvijams 2g/per dieną

Veršingoms karvėms 30g/prieš veršiavimasi

veršiukams 0,5-1g/per diena

Kiaulėms 50g/t pašarų

Paukščiams 50g/t pašarų

Arkliams 3-5g/per diena

Avims 1g/per diena

Naminiams gyvunams 1-3g/per savaite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiškinkit man kvailam, kaip stebuklingai galima sumažinti somatinių ląstelių skaičių. Tai juk leukocitai, kurių skaičiusadidėja esant uždegimui. Tas priedas mažina uždegimą, skatindamas organizmo apsaugines jėgas? Jei taip, tai labai stiprus biostimuliatorius, kurį naudoti reikėtų atsargiai. Jei jis toks geras, tai vietoj nuoskaitos už somatinių ląstelių kiekio viršijimą gal vet. tarnyba pradės dalinti.

Laukiu paaiškinimo apie šį stebuklingą vaistą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma su Penergetic T jau daugeli metai kartu su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tranybomis vykdome bandymus su pašarų priedu Penrgetic T karvėms. kurie parodė kad šis preparatas mažina karvių sergamumą mastitais ir somatinių lasteliu kieki piene bei gerina pieno kokybe.Taip pat stabdo uždegiminius procesu gyvulių organizme, todel gyvuliai sveikesni ir atsparesni ligoms.Remiantis bandymu rezultatais , jei piene randamas padidintas somatiniu lasteliu kiekis, efektyvu panaudoti 10dienu po 10g pašarų prieda.Taciau geriausia naudoti profilaktiskai tuomet jo reikia tik 1-2g per diena. Sia norma atiduoti su kombinuotais ar koncentruotais pasarais.

produktas yra sertifikuotas todel nera pavojingas gyvulio sveikatai.

Paaiškinkit man kvailam, kaip stebuklingai galima sumažinti somatinių ląstelių skaičių. Tai juk leukocitai, kurių skaičiusadidėja esant uždegimui. Tas priedas mažina uždegimą, skatindamas organizmo apsaugines jėgas? Jei taip, tai labai stiprus biostimuliatorius, kurį naudoti reikėtų atsargiai. Jei jis toks geras, tai vietoj nuoskaitos už somatinių ląstelių kiekio viršijimą gal vet. tarnyba pradės dalinti.

Laukiu paaiškinimo apie šį stebuklingą vaistą.

SVEIKI VISI NORIU PAKLAUSTI GAL KAS NAUDOJOT PENERGETIC-T MASTITIS NE VIENAM LAIKRAŠTY SKAIČIAU KAD TAI LABAI GERAS PRIEDAS KARVĖMS KURIS MAŽINA STOMATUS JEI KAS NAUDOJOT NETINGĖKIT PARAŠYKIT

KIEK KAINUOJA KUR BŪTU GALIMA NUSIPIRKT

Didina prieaugį,primilžį baltymų kieki piene,mažina somatinių ląstelių kiekį piene,gerina virškinimą.

Naudojimas ir dozavimas:

Galvijams 2g/per dieną

Veršingoms karvėms 30g/prieš veršiavimasi

veršiukams 0,5-1g/per diena

Kiaulėms 50g/t pašarų

Paukščiams 50g/t pašarų

Arkliams 3-5g/per diena

Avims 1g/per diena

Naminiams gyvunams 1-3g/per savaite

Kaina 80Lt - 1kg.

UAB AGROMERZ

Panevezys

Vilties 14-14

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKI PENERGETIC-T KARVĖMS NUSIPIRKAU IR PASIDARĖM 10 KARVIU GRUPE KURIOS TURI PROBLEMU SU SOMATAIS TAI DAVĖM 10 DIENŲ PO 10G DABAR DUOSIM PO 2G PROFILAKTIŠKAI IR KAI PADARYSIM PIENO TYRIMUS KAUNE PARAŠYSIU KIEK SUMAŽĖJO SOMATAI TAI GRUPEI O TYRIMUS DARYSIM KOVO MĖNESI O ŠEIP NE IŠ VIENO GIRDĖJAU KAD PADĖJO SAVO ISITIKINIMUI IR AŠ NUSPREDŽIAU IŠBANDYTI KAI TURĖSIU ATSKYMUS PIENO TYRIMU BUTINAI PARAŠYSIU AR VERTA PIRKTI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKI PENERGETIC-T KARVĖMS NUSIPIRKAU IR PASIDARĖM 10 KARVIU GRUPE KURIOS TURI PROBLEMU SU SOMATAIS TAI DAVĖM 10 DIENŲ PO 10G DABAR DUOSIM PO 2G PROFILAKTIŠKAI IR KAI PADARYSIM PIENO TYRIMUS KAUNE PARAŠYSIU KIEK SUMAŽĖJO SOMATAI TAI GRUPEI O TYRIMUS DARYSIM KOVO MĖNESI O ŠEIP NE IŠ VIENO GIRDĖJAU KAD PADĖJO SAVO ISITIKINIMUI IR AŠ NUSPREDŽIAU IŠBANDYTI KAI TURĖSIU ATSKYMUS PIENO TYRIMU BUTINAI PARAŠYSIU AR VERTA PIRKTI

Tai pat turime Probiotiko Livestock kuris gydo nuo mastyto. Tai daug pigesnis produktas.

Gydimo ciklas 5 dienos .

pirmai dienai 100g

antrai dienai 40gr

treciai dienai 40gr.

ketvirtai dienai 40gr.

penktai dienai 40gr.

Yra atlikti tyrimai kurie ir parodo teigiamus rezultatus naudojant Probiotika.

Probiotiko 1 litras kainuoja 50Lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
SVEIKI PENERGETIC-T KARVĖMS NUSIPIRKAU IR PASIDARĖM 10 KARVIU GRUPE KURIOS TURI PROBLEMU SU SOMATAIS TAI DAVĖM 10 DIENŲ PO 10G DABAR DUOSIM PO 2G PROFILAKTIŠKAI IR KAI PADARYSIM PIENO TYRIMUS KAUNE PARAŠYSIU KIEK SUMAŽĖJO SOMATAI TAI GRUPEI O TYRIMUS DARYSIM KOVO MĖNESI O ŠEIP NE IŠ VIENO GIRDĖJAU KAD PADĖJO SAVO ISITIKINIMUI IR AŠ NUSPREDŽIAU IŠBANDYTI KAI TURĖSIU ATSKYMUS PIENO TYRIMU BUTINAI PARAŠYSIU AR VERTA PIRKTI

Na ir kokie rezultatai bandymo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NA TAI VA RAŠAU ATSAKYMĄ APIE PENERGETIC-T IŠVARGOM VISA MĖNESI O ATSAKYMAI TRUPUTI GERESNI NEI KAI BUVO VIENU ŽODŽIU DAR PO MĖNESIO PARAŠYSIU KAIP SEKASI SU PENERGETIC-T ESU UŽISPYRUSI TAI NORIU EITI IKI GALO PADUOSIU 10 KARVIU GRUPEI 3 MĖNESIUS IR BUS TIKRAI AIŠKU AR ČIA JAU TOKS GERAS TAS PENERGETIC-T IR NESUVIENU KALBĖJAU VIENI GIRIA KITI PEIKIA TAI SAKAU PATI IŠBANDYSIU TAI IR ŽINOSIU PO MĖNESIO PARAŠYSIU KAIP SEKASI TOLIAU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Kolegos, turit per daug pinigų kuriuos leidžiat Kašpirovskinio tipo preparatams...

Čia jau vienas kolega rašė, kad stebuklų nebūna, kad uždegimai yra tešmens ketvirčiuose, tų uždegimų rezultatai yra mastitai, ir jų pasekmė - somatinės ląstelės... Visos zaunos ir baikos apie sertifikuotas patvirtintas ir naudojamas medžiagas yra skirtos neturintiems galvų ir dar kol kas turintiems pinigų ūkininkams... Jūs, kolegos, ką, mąstote, kad nesilaikysite švaros, nedezinfekuosite spenių, nekontroliuosite užkrėstų ketvirčių o tik nusipirksite stebuklingą preparatą, ir pas jus dings somatinės ląstelės piene???????

Tokiems žmonėms patarčiau, kai pats susirgsite plaučių uždegimu gydykitės tik čiobrelių arbatėle.... ji irgi padeda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai seniai ir mūsų kaime buvo tas Panargetic-as.Jo veiksmingumą gerai įsiminiau kai viena babulka nuo mastito ėmė pirkti iš "hitro daktaro" tuos miltelius savo mastitinei karvei.Gavosi taip,kad tas"daktaras" vienu momentu jų pritrūko,o aš važiavau į miestą ,tai teko man jų parvežti iš vaistinės(ten pat juos pirkdavo ir tas daktaras).Po kokio mėnesio ar dviejų ta babulka man prikišo,kad daktaro vaistai daug geresni(dvigubas kaina nei vaistinėje),o kuriuos aš atvežiau (vaistinės kaina),tai blogi,nes po mano atvežtų jau ir daktaro vaistai nebepadėjo,karvė užtrūko ir išvažiavo į Rusiją.

Klausimas:vaistų "gerumą-blogumą" lemia kiek tą žmogų apgaudinėji?Ir ne vien apie Panargetic kalbant.Beje,jei būtų koks nors vaistas išgydantis visus mastitus,tai visi naudotumėm tokį vaistą ir tas mastitas nebeegzistuotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, nuo mastito geriausias vaistas higiena ir profilaktika..

Ir pastabėlė kolegai Case..... šerk tu pačiais geriausiais pašarais, jei viena karvė bus pūliuojančiais speniais, ir jos negydydamas laikysi viename tvarte su sveikomis turėsi mastitus ir pas kitas...

Lietuvoje labai gajus mitas, kad pašarai nesukeldami virškinimo sutrikimų gali sukelti mastitus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kokie visi dabar protingi :lol: . Nereikia išradinėti dviračio, jeigu jis senai jau išrastas. Jeigu pas jus švara ir tvarka tvartuose, speniai dezinfekuojami, šėrimas normalus, tai gal jau laikas išmokti gerai melžti tas karves, jeigu tai jūsų pragyvenimas ir nereikės jokių "stebuklingų" preparatų. Melžimas gan įnoringas dalykas ir jeigu taikote naujas technologijas, tai susitaikykite su mintimi, kad reikės ir bandą prie jų pritaikyti, daryti atranką, nes ne visos karvės vienodos ir t.t ir pan. Ir jeigu turite probleminių karvių, tai tiesiog jas keiskite kitomis ir atsikratysite problemos.

O somatinės ląstelės dabar tapę kai kurių firmų "arkliuku", jau siūlė net druską, kuri mažina SLS piene :lol: , o viena firma atvežė mineralinių nuo somatinių, nors niekas neužsakinėjo(iš suvalkijos į Uteną :lol: ), išgrūdau, tai baisiai įsižeidė, tipo - kaip pas tavę nėra somatinių, jeigu pas visus yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi protingi žino ka ir kaip daryti. bet vistiek kazkodel labai daug serganciu karviu ukiuose ir didziausia baime yra del pakilusiu somatu. Norint susitvarkyti banda reikia sistemingai tvarkyti ukio problemas. Pasigaminti gera pasara, susitvarkyti tvarto higiena, tinkamai susitvarkyti melzimo iranga ir protingai melzti. Bet "ūkininkai" mano, kad maziau vargo bus jei nusipirksi stebuklingu milteliu kurie mazina SLS. Maziau vargo ir pasiteisinimas, kad kazka daro. Pirma nusistatykit problema kodel pas jus sukyla SLS. Kiek karviu serga bandoje subklinikiniu mastitu. Tada zinosit ko jums reikia ir nesvaistysit pinigu stebuklams, o nusipirksit ko tikrai reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

TAI VA PATI UŽVEDŽIAU ŠIA TEMA TAI IR ATSAKYSIU KAIP PATI SUSITVARKIAU SU SLS

VISU PIRMA NAUDOTI VISAS DEZINFEKAVIMO PRIEMONES PUTAS PRIEŠ MELŽIMĄ IR MIRKYTI SPENIUS PO MELŽIMO IR KARVIU SPENIU NEVALYTI SU VIENA IR TA PAČIA ŠLUOSTE

KIEKVIENAI KARVEI PO KITĄ ŠLUOSTE AIŠKU PASKUI JAS IŠSIPLAUTI REIKIA BET KAI REZULTATAI 40 KARVIU BANDOS SLS 145 TAI VERTA IR VISKA DARYTI KAIP PRIKLAUSO

AIŠKU IR NEŠERTI VISKA KAS PAPUOLA

IR NEJIEŠKOTI KAŠKOKIU STEBŪKLU KAIP AŠ KAD DARIAU

BET MANAU KAIP JAUNAI TAI DAR IR GALIMA SAU DOVANOTI

GYVENU IR MOKAUSI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauna motin, turėsi vėl tu tų SLS jei tas šluostes tik plausi... Geriausios vienkartinės... Brangiau, bet tikrai užtikrinta, kad neperneši nuo vienos ant kitos..

DEJA PIENMĖGY NESU JAU TOKIA KVAILA KAD TIK IŠ PLAUČIAU

AŠ DEZINFEKUOJU TAIP KAD JOS YRA BALTOS IR ŠVARIOS

O PATS KOKIAS NAUDOJI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...