Jump to content

TRIUŠIŲ NARVAI


Tomukas

Recommended Posts

rankena geriausia tokio ilgio, kokio pločio narvas. t.y. man 60 minimum reikėtų. viduje (ant grotelių, valyti tokiu būdu pas mane dar nereikėjo, pirštinėtom rankom ir šepečiu čia valau pūkus ir vieną kitą spirą), o va po grindim esantį padą - tenka nustuminėti. iš čia ir triukšmas (skarda į skardą), bet čia jau man problema, ne triušiams :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki tinkla geriausia naudoti narvu gamybai kuriame gyvens jaunikliai? :)

grindims populiariausias 12 x 25 (jei gali sau leisti, geriau 12x72 2.5mm storio, bet jo kvadratas > 70 lt), sonams ir virsui 19x19mm, edzioms 20x50, storis kuo didesnis, ypac apaciai. standartinis 1.85mm, bet geriau bent dugnui tureti 2mm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki tinkla geriausia naudoti narvu gamybai kuriame gyvens jaunikliai? :)

grindims populiariausias 12 x 25 (jei gali sau leisti, geriau 12x72 2.5mm storio, bet jo kvadratas > 70 lt), sonams ir virsui 19x19mm, edzioms 20x50, storis kuo didesnis, ypac apaciai. standartinis 1.85mm, bet geriau bent dugnui tureti 2mm.

20x50 edzioms per mazas reik bent 25x50(60) o dar geriau 30x50 pvz pas mane nelabai pasiima siena kur dejau 20x50 galima sakyt atrodo kad needa sieno o tik padek ne i edzias iskart supuola esti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki tinkla geriausia naudoti narvu gamybai kuriame gyvens jaunikliai? :)

grindims populiariausias 12 x 25 (jei gali sau leisti, geriau 12x72 2.5mm storio, bet jo kvadratas > 70 lt), sonams ir virsui 19x19mm, edzioms 20x50, storis kuo didesnis, ypac apaciai. standartinis 1.85mm, bet geriau bent dugnui tureti 2mm.

20x50 edzioms per mazas reik bent 25x50(60) o dar geriau 30x50 pvz pas mane nelabai pasiima siena kur dejau 20x50 galima sakyt atrodo kad needa sieno o tik padek ne i edzias iskart supuola esti

edzioms 20@50 netgi per didelis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei tarkim paimciau 10cm plocio lenta, o tarpas tada 1,5cm -2cm ane? nes neverta skelt tos lentos per puse jauciu. o atraizu plonu nelabai turiu. nebent su zeimeriu reiks isilgai perpjaut tas 10cm plocio ;/

pas mane ir 10 plocio ir platesniu yra niekaip nesuprantu kaip jus netingit tiek zaist su narvu gamyba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...